Jump to content


Photo

najljigaviji bend...?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
513 replies to this topic

#1 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 22 August 2003 - 23:53

khm...koji su po vama najljigaviji bendovi koji su ikad postojali?
britney spears,backstreet boys isl. ne ulaze u konkurenciju,bilo bi previshe lako...

#2 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 23 August 2003 - 09:43

Da li govorimo o0 muzici ili izgledu (tj. imidzu) ili svemu zajedno?

#3 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 23 August 2003 - 09:50

o svemu...ili o bilo chemu...
moj izbor,uz rizik da mi mnogi odmah skoche za vrat:
rolling stones,duran duran,simply red,simple minds,moloko(don't ask me why)...

Edited by gervasius twinkleminkleson, 23 August 2003 - 10:18.


#4 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 23 August 2003 - 12:33

kompletna MTV posada ....izuzeci 0,001% ......sve sto se ne pojavi na MTVu vredi cuti :lol:

#5 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 23 August 2003 - 14:58

Citava hevimetal scena mi je odvratna. MTV alternativna takodje. A najljigavija, pa, sigurno ona new wave, dark/gotic i tako ta scena. "Groteskna sharada." Najljigaviji bend, za mene, Nick Cave & The Bad Seeds. Tu su negde i U2. I jedan bend iz grunge ekipe: Alice In Chains. Eto. Jao, valjda moji drugari ovo nece procitati.

#6 MotorMouth

MotorMouth
  • Members
  • 27 posts

Posted 23 August 2003 - 16:17

Stara slava zaborava nema...Michael Bolton (hiper-ljigavo), La Toya Jackson (sve), Janet Jackson (sve), Michael Jackson (poslednjih 15 godina), Huey Lewis and News (ako se neko njih seca, bili su bolno gadni), Sting, Dire Straits, nemacki disco-pop,...itd...
kompletna danasnja pseudo-alternativa, bubblegum hitovi...
Gervaisuse, svaka cast za Moloko, i meni su mnooogo odvratni (takva muzika uopste)...
prema ovome, ovo gore sto su drugi pomenuli zvuci kao melem za usi i oci...sadasnje MTV gluposti ionako ne gledam, pa ne mogu da spominjem sve i da hocu :-)

#7 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 23 August 2003 - 16:36

Stara slava zaborava nema...Michael Bolton (hiper-ljigavo), La Toya Jackson (sve), Janet Jackson (sve), Michael Jackson (poslednjih 15 godina), Huey Lewis and News (ako se neko njih seca, bili su bolno gadni), Sting, Dire Straits, nemacki disco-pop,...itd...
kompletna danasnja pseudo-alternativa, bubblegum hitovi...
Gervaisuse, svaka cast za Moloko, i meni su mnooogo odvratni (takva muzika uopste)...
prema ovome, ovo gore sto su drugi pomenuli zvuci kao melem za usi i oci...sadasnje MTV gluposti ionako ne gledam, pa ne mogu da spominjem sve i da hocu :-)

Bolton definitivno

a moj dodatak je Meatloaf. Kad to cudo cujem na radiju, menjam stanicu, pa makar i da radio nije moj :lol:

sto se domacih tice, odvratni su mi oni likovi sto pevaju 'krivo je more' - ko to bese, anyway. seticu se i ostalih kasnije

#8 MotorMouth

MotorMouth
  • Members
  • 27 posts

Posted 23 August 2003 - 17:21

da, da..Meat Loaf, a tek njegovi spotovi...kratki filmovi u kojima on spasava zgodnu cicu sa kojom na kraju bezi na motoru, a kosa mu se vijori na vetru...uuuf!

Krivo je more - Divlje Jagode, a ko drugi! Domace velikane nisam ni nabrajao spisak bi bio predugacak, mrzi me da kucam...
Ipak, najvece djubre koje mi prvo pada na pamet iz domace sfere je grupa "Indijanci" (Vicko Milatovic iz Riblje Corbe plus dvojica slicnih bolida)..Kako je to bilo jadno i mrakobesno odvratno...

#9 Spider Jerusalem

Spider Jerusalem
  • Members
  • 298 posts

Posted 23 August 2003 - 18:48

U2.
(takodje: ako se 'projekat' The Passengers moze nazvati bendom, that too.)

Od novijih, titulu pushacha Sotoninog kurca zauzimaju:
Evanescence.

#10 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 23 August 2003 - 19:33

a odnedavno me mnoooogo nervira jenifer lopez zbog kompletnog imitiranja Flashdance spota. pa covece, dokle ide taj korporativni biznis?

inace ne volim nesto ni flashdance, ali je jennifer beals do yaya zgodna...nije ni cudo kad je delom meleskinja - http://us.imdb.com/N...Beals, Jennifer

#11 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 23 August 2003 - 20:20

Europe, Wet Wet Wet, Wham, Madonna, Brian Adams, Hootie & The Blowfish, Phill Collins, Tindersticks, Fountains of Wayne, No Doubt, Limp Bizkit. U poslednje vreme ceo ovaj neuspeli pokusaj angry rocka, svi raperi koji koriste mobilni telefon u svojim spotovima, vecina pateticara, a pogotovo pateticarki sa akusticnim gitarama i tuznim ispovestima, DJ-evi sto nisu dosegli ni harizmu hotel-wave muzicara, (osim ako si zesce uradjen pa ti se pricinjavaju svakojaka chuda), nakasche zvano christian rock (mada Creed cak imaju i jednu dobru pesmu)

Od pravih domacih - Alisa. Smrt!

:lol:

#12 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 23 August 2003 - 20:22

uh jebote,ne bi se boltona sjetio nikad...on je toliko ljigav da je actually legenda... :lol: :lol:

#13 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 24 August 2003 - 12:35

Koliko najvise slova staje u post?
Da se ja zagrejem do popodne...

#14 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 24 August 2003 - 14:52

madafakin scorpions...njih nisam smio zaboraviti...

#15 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 24 August 2003 - 17:32

Mhm, daklem vako:

Strana tela:

0. U2 (ovo nula odslikava njihov kvalitet, IQ, kao i da su van konkurencije)

1. Rolling Stones
2. Metallica
3. Elton John
4. Phil Collins
5. Eric Clapton
6. Andreas Wollenweider
7. Richard Clayderman
8. Modern Talking
9. Bon Jovi
10. Guns 'n' Roses
11. Def Leppard
12. Marilyn Manson
13. Offspring
14. Cranberries
15. Creed
16. Michael Jackson
17. Strokes
18. Avril Lavigne
19. Limp Bizkit
20. Scorpions

To je ono što mi je palo na pamet, mada ću editovati ako se setim još nekog, biće sigurno...

Repeta sa topica YU muzika sa dodatkom nultog otpatka:
Smeće i propast - EXYU rock užasi - Hall of shame:

0. VOX (jednačina: VO + OX = VOX, sećate se o kome je reč?)

1. Gadija sa grbavim krezavim tvorom Nešom (naći ćeš cvet što po meni miriše...koji? Smrdljevak, možda?)
2. Crvljiva jabuka
3. Balega i destruktori
4. YU glupa
5. Bijelo dupe
6. Van pameti Gogh
7. Vatreni poljubac u prkno
8. Gnjile iz El. Orgazma sa solo radovima (izuzetak Lišće prekriva Lisabon)
9. Smora Đorđević i bend mu
10. Smak mozga

Eto, prvi edit posle pet minuta:

11. Vampiri
12. Babe
13. Love hunters
14. Bjesovi
15. Familija
16. Delča
17. Filip Žmaher
18. Kraljevski apartman
19. Slađana Milošević
20. Madam Piano

Kako sam ovo zaboravio, a sinoć sam gledao Zajebarsku seljačku manifestaciju: Gitare Jada 2003, sveta Petko, čega sve tamo ima! Najodvratniji na listi postojećih, najužasniji tezga bend, foliranje, prevara, laž i antipamet u tri individue:

21. NIGHT SHIT!!!

Edited by HellaBad, 24 August 2003 - 17:43.