Jump to content


Photo

LFC - Never walk alone !


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5105 replies to this topic

#5086 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 06 July 2007 - 09:29

QUOTE(REFORMISTA @ 5 Jul 2007, 06:56) <{POST_SNAPBACK}>
Iskreno sam skeptican povodom Toresa.

Delim mišljenja potpuno. Što znači, da pošto svi mislimo da je ovo loš potez, momak ima da zabije 40 golova sledeće sezone.

#5087 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 06 July 2007 - 13:10

Mislim da će Tores biti bolji nego što očekujemo.

To što on do sada nije nikada postigao 20 golova u sezoni ne mora ništa da znači...

Videćemo ...

#5088 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 06 July 2007 - 15:47

Morao si da pokvariš Marvinov plan! mad.gif

Nego, sad se pominje Quaresma, kako vam to deluje? Ja nešto nisam siguran kako bi se taj snašao u Engleskoj, ali otkud znam, valjda bolje on nego Simao Sabrosa... o Mansiniju i Maludi niko više ne priča.
Samo da ne gledamo sledeće sezone Pennanta i Kewella kao startna i jedina krila. unsure.gif

#5089 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 06 July 2007 - 19:18

Mislim da bi se danasnji Kvarezma Hail.gif snasao u svakoj ligi i u svakom timu,a Liverpul bi mu leg'o jer bi imao iza sebe 326578 defanziv midfildera da ga pokrivaju. Ako nista,bar bi Liverpul postao zanimljivija ekipa. I Simao bi se verovatno uklopio ali je manje atraktivan i pokriva uglavnom desnu stranu,s tim sto se nesto vise vraca nazad i bolje pokriva u odbrani.

A Tores sisa... Cenim da u celokupnoj karijeri u Liverpulu nece dati 40 golova ali ajde,videcemo.

Edited by Zli Gli, 06 July 2007 - 19:20.


#5090 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 12 July 2007 - 19:31

Liverpool have offered up to £4m for Manchester City midfielder Michael Johnson. (The Times)

#5091 medic

medic
  • Members
  • 140 posts

Posted 20 July 2007 - 11:14

Danas slobodan,. pa idem da pogledam tekmu sa Okserom.Jedinstvena prilika da gledam Liverpool sa kupljenom kartom sat vremena prije meca. smile.gif

#5092 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 20 July 2007 - 12:20

Hoće li možda Eurosport da prenosi i ovu?

Novi away dres:


Swanky! Mnogo bolji od onog žutog.

#5093 Scouser

Scouser
  • Members
  • 108 posts

Posted 20 July 2007 - 12:33

mislim da će žute ove sezone da nose igrači Čelsija

#5094 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 20 July 2007 - 14:17

Mogli bismo i mesta na tabeli da zamenimo. smile.gif

A onda one tamo sezone žute dresove obuče Munčester, i to je to. Vidite kako je lak put do titule?

#5095 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 24 July 2007 - 09:03

Ovo pisem samo da bih skinuo onog tupavog soulfly-a sa glavne foruma...

Valjda ce doci titula ove sezone...

#5096 Scouser

Scouser
  • Members
  • 108 posts

Posted 04 August 2007 - 13:15

Moje ocene u ovom pripremnom periodu. tongue.gif

Torres - mora bolje
Yossi - dobar, može bolje
Babel - previše sebičan da bi igrao na krilu
Voronin - prijatno iznenadio
Leiva - ogroman potencijal
Leto - ništa posebno

Edited by Scouser, 04 August 2007 - 13:16.


#5097 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 16 August 2007 - 15:42

QUOTE(martinj @ 24 Jul 2007, 10:03) <{POST_SNAPBACK}>
Ovo pisem samo da bih skinuo onog tupavog soulfly-a sa glavne foruma...

Valjda ce doci titula ove sezone...


repeat...

#5098 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 17 August 2007 - 07:06

kad vec vratismo na prvo mesto,da prokomentarisemo dosadasnji ucinak...dve tekme dve pobede.

prva apsolutno zasluzena,dok je druga ipak bila Bozja volja(^^)

jbg,mogli smo protiv toulousea mnogo bolje,al mislim da su se momci smorili zbog dresova.

#5099 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 19 August 2007 - 19:10

Reina: Bez ocene, uglavnom nezaposlen. Kod penala je mogao bolje, Lamparda sam i ja pročitao a on da ne može...

Finnan: Standardno OK, mada ga je Malouda prošao par puta. Nije kriv za "penal".
Carragher: Odličan.
Agger: Još bolji, Drogba se uglavnom nije video. Pri kraju, kad ga je nabo kolenom u leđa u skoku, trebalo je da dobije žuti.
Arbeloa: Srednje žalosno. Promaja duvala na levom boku, a u napadu nije uopšte pomagao Riiseu.

Pennant: Odličan, što znači da sad sledi 10 očajnih utakmica. Jedina greška je bila velika, kad je zavrnou onu lošu povratnu na deset metara... bilo bi 2:0 da ju je lepo poslao.
Gerrard: Dobar u prvom, vrlo agresivan. Prenervozan i pogubljen u drugom, popustila inekcija.
Xabi Alonso: Neubedljiv. Uzeli mu loptu s leđa par puta. Nije na nivou sezone 2005/2006.
Riise: Agresivan ali neuk, jebiga. Nema tehniku da prođe ikoga. Bolji je kao wing back.

Kuyt: Standardno vredan, mogao je bolje da reaguje par puta.
Torres: Odličan u prvom poluvremenu, nestao u drugom, povreda? Gol prelep, ali protiv očajne odbrane.

Babel: Muljao previše, nije pošteno potrčao do kraja. Gde mu je centaršut?
Crouch: Praktično nije ni igrao.

Rob Styles: Apsolutna nula. Nepostojeći penal, olako deljenje žutih kartona na sve strane, pa onda drugi žuti i Ben Haimu i Esienu bez isključenja... Nadam se da ga više neću gledati kako sudi nešto.

#5100 mezzano

mezzano
  • Members
  • 266 posts

Posted 21 August 2007 - 08:28

Sezona je dobro otvorena, izgubismo dva boda, ali sta je tu je. Vidi se da smo ove sezone daleko konkurentniji od proslih, delimicno zbog pojacanja (u prvom redu Torres, pa onda i Voronin i Babel), a i malo zbog toga sto, mi se cini, da su Man Utd. i Chelsea slabiji nego prethodne 2 godine. Sad predstoje dva "laksa" meca, u subotu proniv Sunderlenda (valjda ce imati prenos) i posle toga sa Derby Counti-jem. Trebalo bi da to bude sigurnih 6 bodova.

edit: Ipak samo snimak u 15.30 mad.gif

Edited by mezzano, 21 August 2007 - 08:33.