Jump to content


Photo
- - - - -

UEFA Europa League


  • Please log in to reply
1869 replies to this topic

#46 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 09 July 2015 - 21:24

Bravo lale i brđani
  • 0

#47 Monitor

Monitor
  • Members
  • 842 posts

Posted 09 July 2015 - 21:58

Realno, Vosa ima lepe sanse da prodje Letonce.

 

Cukaricki verovatno ima nezgodnijeg protivnika, ali ima i bolji tim.

 

Nadam se da i jedni i drugi mogu u naredno kolo. Ali samo ako igraju jos pametnije nego u ovom kolu.

Pre svega mislim na Cukaricki i njihovo promasivanje kolosalnih sansi. Osim toga, na gostovanju u Sloveniji su se povukli i mogli iz nekoliko sansi da prime gol sa igracem vise. Umesto da dotuku protivnika.


  • 0

#48 Kosjan Willavić

Kosjan Willavić
  • Members
  • 4,451 posts

Posted 09 July 2015 - 22:15

Obe naše ekipe imaju sasvim realne šanse za prolazak,Čuki je ovih par igrača bilo van priprema zbog reprezentacije,Stojiljković izlazi iz povrede,moraju da poprave realizaciju ako misle dalje.Vojvodina sa današnjom igrom itekako ima čemu da se nada a u eventualnom trećem kolu čekaju dosta ozbiljnije ekipe,bile bi to utakmice za uživanje ako ništa.  ;)


  • 0

#49 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 09 July 2015 - 22:34

Vidim da ovaj Pavlovic iz Cuke ima 21 godinu, a nigde se nije naigrao. Ovo poluvreme koje sam gledao tri, cetiri puta me je odusevio reakcijama, iako deluje nezgrapno, odlicno barata loptom, imao je jedan prijem glavom, pa je zalepio za nogu lagano (da ovo recimo prehajpovani Mitrovic zna bio bi duplo bolji igrac), imao jedan sut tik pored stative...

 

Igrac bez pozicije. Kao spic, a ulazio prosle sezone na krilo da igra, za sta nema brzinu, pa ni tehniku.

Spica je sad igrao, ali mu je realizacija losa.


  • 0

#50 Monitor

Monitor
  • Members
  • 842 posts

Posted 10 July 2015 - 09:25

Igrac bez pozicije. Kao spic, a ulazio prosle sezone na krilo da igra, za sta nema brzinu, pa ni tehniku.

Spica je sad igrao, ali mu je realizacija losa.

 

Ne bih se slozio.

Mislim da samo nije imao srece.

 

Ima tu potencijala, odigrao je iznad mojih ocekivanja i u nekim situacijama i bolje nego sto bi Stojiljkovic.


  • 0

#51 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 10 July 2015 - 09:41

Pa ni Stojiljković nema neku realizaciju. Oni jesu slični igrači.
  • 0

#52 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 10 July 2015 - 12:07

Igrac bez pozicije. Kao spic, a ulazio prosle sezone na krilo da igra, za sta nema brzinu, pa ni tehniku.

Spica je sad igrao, ali mu je realizacija losa.

 

Svakako sam ga gledao prvi put pa nista ne mogu da tvrdim, ali ako je stvarno igrao krilo ne znam kome je to palo na pamet. Decko ima fizicke karakteristike klasicnog napadaca sidrasa.


  • 0

#53 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 10 July 2015 - 12:40

Svakako sam ga gledao prvi put pa nista ne mogu da tvrdim, ali ako je stvarno igrao krilo ne znam kome je to palo na pamet. Decko ima fizicke karakteristike klasicnog napadaca sidrasa.

Pa Cuka igra sa jednim spicom, a to mesto je bilo rezervisano za Stojiljkovica, a kao sto rekoh njih dvojica su dosta slicni igraci.


  • 1

#54 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 10 July 2015 - 20:35

Cukin protivnik


  • 0

#55 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 10 July 2015 - 20:39

A sa klupe sansu ceka...

14349935823973.jpg


  • 0

#56 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 10 July 2015 - 20:51



Preokret Reykjavika sa igracem manje



  • 0

#57 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 16 July 2015 - 16:06

Islamkan sa penala odmah dovodi simpaticni Kairat u vodjstvo. Timoscuk starter, Despotovic na klupi.


  • 0

#58 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 16 July 2015 - 16:09

Islamkan sa penala odmah dovodi simpaticni Kairat u vodjstvo.

 

Iskreno - verujes da fkP ne bi imao problema sa ovom simpaticnom ekipom u ovom momentumu?


  • 0

#59 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 16 July 2015 - 16:22

Ne znam, mislim da bi bio zanimljiv dvomec. Sigurno ne bih smeo da napisem kako sigurno prolazimo. Bio bih zadovoljan i tesnim prolazom.

 

Ne bih igurno smeo da napisem kako prolazimo, a jos manje dvostrukom pobedom.

 

Čekaju se Kokeza ili Terza sa pričom da danas svi igraju fudbal.

 

Opušteno ljudi, šta vam je, favoriti smo i ovde, neće biti lako, ali prolazimo. Prva na Marakani, tako da očekujem sasvim dobru posetu, bolju nego protiv bilo kog drugog protivnika iz nepovlašćenih timova koje smo mogli dobiti.

 

 

Postoji razlog što smo mi nosioci, a oni nisu, prema tome- favoriti smo. Lepo je što oni imaju dobre igrače, što im prvenstvo traje i sve ostalo, ali sam prilično siguran da prolazimo, ne lako, ali prolazimo. 

 

Fale nam krila, nadam se da će se mali Radonjić spremiti što je bolje moguće za prvo kolo. 

 

 

ja ne razumem cemu kukanje... pa ako nismo u stanju da izbacimo tamo neki Kairat, ne treba ni da idemo u kvalifikacije, kamoli u grupnu fazu... nadam se da se igraci nece uplasiti koliko forum.

 

 

Ok, nece biti lako, ali ako se plasimo Kairata, ili kako se vec zove, onda nismo ni zasluzili da igramo u Evropi.

 

 

Prolazimo dvostrukom pobedom.


  • 2

#60 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 16 July 2015 - 16:26

Ne znam, mislim da bi bio zanimljiv dvomec. Sigurno ne bih smeo da napisem kako sigurno prolazimo. Bio bih zadovoljan i tesnim prolazom.

 

Ne bih igurno smeo da napisem kako prolazimo, a jos manje dvostrukom pobedom.

 

Ok, posten odgovor. Nisu prva klasa (daleko su od toga), ali su vrlo zajebani za nase prilike.

Sto se tice quote-ova - pogresi covek... Navijacki je biti nerealan.


  • 1