Jump to content

Photo
- - - - -

UEFA Europa League

• Please log in to reply
1824 replies to this topic

#1816 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,699 posts

Posted 15 March 2019 - 13:17

Celzi opasno dobro prosao. Mislim na ceo kostur zreba. Luka vs Benfica, bice dobro.
  • 1

#1817 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,530 posts

Posted 15 March 2019 - 15:47

Ako cemo posteno Napoli je spustio gas nakon sto su dali gol, nije bas realna onakva igra u drugom poluvremenu. Ali to je lako moglo da se zakomplikuje, da je Salzburg ranije dao treci gol (npr. ona Daburova stativa), bilo bi zanimljivo. Previse je Napoli lagano igrao protiv tako ofanzivno mocne ekipe, za cas dodje voda do usiju.

Ali nije ni ovaj Salzburgov sastav najjaci, daleko od toga. Haidara mnogo fali na sredini, juce su prodisali kad je Gulbrandsen usao umesto onog nesrecnika Mwepua. Dok je onaj stoper pored Ramalja jako los, on im je usrao prvi mec.

Mene obori Benfika u regularnom delu ali prodje dalje :D Ne znam, oni mi uopste ne deluju nesto posebno dobro, mislim da je Dinamo morao sinoc malo hrabrije, da idu na taj jedan gol, jer i pored toga sto Benfica stvarno nije imala neke sanse bilo je za ocekivati da nesto zavrsi u golu.

Po meni je Dinamo bio bolji kad se uzmu 2 utakmice. Gojak zapucao 2 mrtvaca. Jedan u ZG na 1:0, jučer jedan u Lisabonu na 1:0 za Benficu. Na Petkoviću prvo nije sviran penal, onda faul na 16 metara.

• 0

#1818 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,699 posts

Posted 15 March 2019 - 16:21

Na 2:0 je bilo ono Gojakovo, mislim prvi napad nakon drugog gola Benfike. Svejedno, mislim da su morali bar malo hrabrije, ova Benfika nista posebno nje odigrala, pritom kao sto je Liske napisao opet izostavili neke glavne igrace, ne znam koji im je plan bio, ali bilo bi lepo da ste ih izbacili.

• 0

#1819 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,530 posts

Posted 15 March 2019 - 16:57

Na 2:0 je bilo ono Gojakovo, mislim prvi napad nakon drugog gola Benfike. Svejedno, mislim da su morali bar malo hrabrije, ova Benfika nista posebno nje odigrala, pritom kao sto je Liske napisao opet izostavili neke glavne igrace, ne znam koji im je plan bio, ali bilo bi lepo da ste ih izbacili.

U pravu si. Uglavnom za prolaz šansa. Meni isto nije jasno zašto su izostavljali igrače. Pogotovo nakon 1. utakmice. I opet jučer nisu odigrali nešto posebno, niti su stvarali neke prilike. Al eto, prošli su, očito su bili u pravu. Ja se samo nadam da ne slijedi rasprodaja. Olmo naravno ide, ali ostali bitni da ostanu i biće to dobro i sljedeće godine.
  • 0

#1820 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 15 March 2019 - 17:32

Postoji li trenutno jadniji trener od SPaletija? Inter se raspada na terenu vec jako dugo vremena, nikakva igra ne postoji. Sinoc nijesu sansu napravili protiv Frankfurta. Stalno kad gubi i juri gol, covjek uvodi Ranokiju kao nekog spasioca, bas nevjerovatno. Ne znam samo kako ga i dalje drze u klubu?

Edited by Shunsuke Nakamura, 15 March 2019 - 17:33.

• 1

#1821 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 15 March 2019 - 17:35

@ Bugl Khan

Sta mislis koliko ce te uzeti za Olma? Moja neka procjena je izmedju 20-25 miliona. Mislim da je to realno skroz.
  • 0

#1822 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,530 posts

Posted 15 March 2019 - 18:09

@ Bugl Khan

Sta mislis koliko ce te uzeti za Olma? Moja neka procjena je izmedju 20-25 miliona. Mislim da je to realno skroz.

Mislim da ide za više. 25-30. Pjaca je išao za 23, Olmo nije imao ništa slabiju sezonu, a Dinamo je otišao dalje u Europi. Plus su od tad cijene još narasle. Al za kolko god da ode, brutalan posao. Uzeli su ga Barceloni za džabe.

• 2

#1823 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 15 March 2019 - 18:24

Vrhunski posao bas. Decko je klasa, to se vidi iz aviona.

Koliko Celsi ima srece sa zrijebom ove sezone. Malmo, Dinamo Kiev, Slavija. Da su sami birali protivnike ne bi prosli bolje. Napoli-Arsenal je spektakl u najavi, sanse su 50:50. Frankfurt moze protiv Benfike, a u spanskom okrsaju bih dao prednost Valensiji.

Edited by Shunsuke Nakamura, 15 March 2019 - 18:29.

• 0

#1824 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,278 posts

Posted 15 March 2019 - 20:30

GKW8av4.gif

• 5

#1825 coxopo

coxopo
  • Members
  • 698 posts