Jump to content


Photo

Problem u seksu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
16 replies to this topic

#1 Stela

Stela
  • Members
  • 1 posts

Posted 15 June 2015 - 17:57

Imam 19 godina, moj decko isto 19. Zajedno smo 3 meseca i pre par dana smo prvi put imali seks. U principu nam dobro ide u vezi, ali se pojavio problem u seksu. Problem je sto je njegov penis suvise veliki, dugacak je 24 cm u erekciji!!! A on se u seksu ponasa kao da ima "normalan" penis, odnosno gura ga skroz do samog kraja u moju vaginu. Ja nisam nevina, ali svejedno me jako boli kada tako ogroman penis udje u mene! Nikada pre nisam imala tako obdarenog decka i nikad mi seks nije bio tako bolan.

 

Ne znam sta da radim? Nisam sa njim pricala o tome, nisam htela nista da mu kazem... On je pazljiv decko, trudi se da bude dobar prema meni i ne bih volela da ovo postane ozbiljan problem u nasoj vezi. Ali ipak ne mogu to da izdrzim, osecala sam se bukvalno razvaljeno posle seksa sa njim... Molim za savet. Unapred hvala!



#2 Prince

Prince
  • Banned
  • 230 posts

Posted 15 June 2015 - 19:58

Prvo, ovo nije mjesto da se traže odgovori na tako intimna pitanja.Jedino vas anonimnost vašeg profila na jedan virtuelan način štiti od bestidnosti vašeg pisanja.

 

Mada, imajući u vidu vaše godine, i da mi je ta generacija bliska, moram reći da nije ni čudo.Biće da niste razvaljeni od seksa, to samo umišljate, nego da ste razvaljeni u glavu malo više.

 


#3 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 16 June 2015 - 10:44

Sto bi rekao Dezulovic, nadaj se da bog u koga ti verujes ne postoji, inace ti nema spasa.

Ovakvo pisanje po bliznjim svojima je najbolji moguci pokazatelj razlike izmedju vernika i religiozno zaslepljenog, koju cesto naglasavam.



#4 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 16 June 2015 - 11:28

Mi smo slicnih godina, ali ja mislim da je problem sto ste vi vec tri meseca zajedno, a ti si njemu vec dala. Proci ce te taj problem, nakon nekog vremena, ili mu isreno reci, ako ti i dalje bude smetalo, pa neka smanji dozivljaje. Samo budi obazriva sa momcima, cudna smo mi sorta, iskreno ti kazem, samo cu ti reci da si bacila divan period u vodu. U sustini, opusti se...

#5 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 16 June 2015 - 14:03

Mi smo slicnih godina, ali ja mislim da je problem sto ste vi vec tri meseca zajedno, a ti si njemu vec dala. Proci ce te taj problem, nakon nekog vremena, ili mu isreno reci, ako ti i dalje bude smetalo, pa neka smanji dozivljaje. Samo budi obazriva sa momcima, cudna smo mi sorta, iskreno ti kazem, samo cu ti reci da si bacila divan period u vodu. U sustini, opusti se...

b6c8dycaaqymn9.jpg

:krsta:



#6 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 16 June 2015 - 14:08

Dijete drago, reci mu jednostavno kako stvari stoje. Shvatit ce, insan je, nije hajvan.



#7 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 16 June 2015 - 14:43





:krsta:

Sta ces, tako se ceo zivot cock block-ujem. :lol: Ja mislim da su ove promene vremena krive. d1b0c80bc6c1864596eb0acd866d8e24.jpg

#8 Prince

Prince
  • Banned
  • 230 posts

Posted 16 June 2015 - 16:07

Sto bi rekao Dezulovic, nadaj se da bog u koga ti verujes ne postoji, inace ti nema spasa.

Ovakvo pisanje po bliznjim svojima je najbolji moguci pokazatelj razlike izmedju vernika i religiozno zaslepljenog, koju cesto naglasavam.

 

ti zaista misliš da neko sa iole rasuđivanja treba da misli da ovo nije spam nego neka iskrena žalopojka posle bolnog seksa?

 

Čak i da uzmemo da je to tačno, neka ne misli da će ovdje dobiti zadovoljavajući odgovor i to joj treba staviti do znanja.

 

Uostalom, biću dobar pa ću je uputiti da pitanje postavi na društveno-virutelnom matrijarhatu balkana, tamo će imati više razumijevanja...iz iskustva, pretpostavljam. :lol+:


Edited by Prince, 16 June 2015 - 16:09.


#9 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 16 June 2015 - 16:58

ti zaista misliš da neko sa iole rasuđivanja treba da misli da ovo nije spam nego neka iskrena žalopojka posle bolnog seksa?

 

Čak i da uzmemo da je to tačno, neka ne misli da će ovdje dobiti zadovoljavajući odgovor i to joj treba staviti do znanja.

 

Uostalom, biću dobar pa ću je uputiti da pitanje postavi na društveno-virutelnom matrijarhatu balkana, tamo će imati više razumijevanja...iz iskustva, pretpostavljam. :lol+:

Nije hriscanski da teras nekoga u nevolji sa praga svoga -_-

„I ne sudite, i neće vam suditi; i ne osuđujte, i nećete biti osuđeni; opraštajte, i oprostiće vam se. Dajte, i daće vam se: meru dobru i nabijenu i stresenu i prepunu daće vam u naručje vaše. Jer kakvom merom dajete onakvom će vam se vratiti"

Jevandjelje po Luki


Edited by kronostime, 16 June 2015 - 16:59.


#10 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 16 June 2015 - 17:41

 

Prvo, ovo nije mjesto da se traže odgovori na tako intimna pitanja.Jedino vas anonimnost vašeg profila na jedan virtuelan način štiti od bestidnosti vašeg pisanja.

 

Mada, imajući u vidu vaše godine, i da mi je ta generacija bliska, moram reći da nije ni čudo.Biće da niste razvaljeni od seksa, to samo umišljate, nego da ste razvaljeni u glavu malo više.

 

 

 

Vidimo se za 15 dana.



#11 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 18 June 2015 - 14:15

Ma samo pričaj sa dečkom i reci, brate veliki ti je, ajd iskuliraj malo ... :) Čak šta više možda mu bude i imponovalo.



#12 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 18 June 2015 - 14:50

Ma samo pričaj sa dečkom i reci, brate veliki ti je, ajd iskuliraj malo ... :) Čak šta više možda mu bude i imponovalo.

 

 

Zvuci kao da govoris iz iskustva.  :+1:

 

I je li te poslusao? 



#13 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 18 June 2015 - 17:16

 

Prvo, ovo nije mjesto da se traže odgovori na tako intimna pitanja.Jedino vas anonimnost vašeg profila na jedan virtuelan način štiti od bestidnosti vašeg pisanja.

 

Mada, imajući u vidu vaše godine, i da mi je ta generacija bliska, moram reći da nije ni čudo.Biće da niste razvaljeni od seksa, to samo umišljate, nego da ste razvaljeni u glavu malo više.

 

 

? Ako vam se ne dopada pisanje, a sto ga citate i na isto odgovarate? Budigbogsnama....



#14 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 23 June 2015 - 14:08

Zvuci kao da govoris iz iskustva.  :+1:
 
I je li te poslusao? 

 
cmokic.  <_<

 

? Ako vam se ne dopada pisanje, a sto ga citate i na isto odgovarate? Budigbogsnama....

 

Ma, meni je interesantno kako se verski fanatici odmah dohvate seksa. Pazi, prešla je ceo forum na kojem se generalno pljuje po Crkvi, svemu što nosi mantiju, a ona se dohvatila tukija na podforumu seks :)


Edited by BasCelik, 23 June 2015 - 14:14.


#15 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 24 June 2015 - 01:30

...

 

Predlazem 'kitnjasto kukicanje'.

Po meri.

 

 

...