Jump to content


Photo
- - - - -

Madrid 2015


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
310 replies to this topic

#31 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 03 May 2015 - 15:29

jel joj objasnila i kako se rukuje  na kraju  :lol:

 

i kerber ispala, posle titule  :ajme:


Edited by vanjabarsa, 03 May 2015 - 15:30.


#32 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 03 May 2015 - 15:29

nisam gledao, samo pratio Live Score.



#33 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 03 May 2015 - 15:33

evo ga  :lol+:

 



#34 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 03 May 2015 - 17:16

Niko da napise da je Simona ispala od Korne u dva seta, a turnir je zavrsila i miljenice mnogih ovde (ne i moja) Peneta, laganih 2:0 za Andreu.



#35 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 03 May 2015 - 17:28

za simonu je (bar za mene) bilo pitanje trenutka kad ce poceti da posustaje. sve prethodne meceve na proslim turnirima je dobijala u 3 seta. bas se naigrala.



#36 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 03 May 2015 - 17:32

Julka dobila prvi set.



#37 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 03 May 2015 - 17:42

a sad izgleda krece njen raspad :(



#38 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 03 May 2015 - 19:16

Julka ipak dobila. A sada i Azarenka.



#39 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 May 2015 - 19:29

Meni Madrid '15 "mirise" na veliki broj iznenadjenja i neocekivanih rezultata u obe konkurencije. 
Zbog specificnih uslova pre svega vezanih za nadmorsku visinu i brzinu loptice nije lako odrediti favorite.

Serena je uvek prvi izbor kod dama,a kod muskaraca...
Tough call.

Rafa daleko od,ne prave,vec bilo kakve forme.
Fed ostao dugo u Istanbulu gde je,ne bez komplikacija,dobio 4 meca i osvojio titulu.
Murray ostao u MinKenu jos duze,tacnije jos je tamo,"zapeo" u kisi.
Ferer neubedljiv u Barseloni.
Raonic je igrac kojem se ne moze (do kraja) verovati na zemlji...
Ostali su Berdih i Nishikori...
E,njih dvojica imaju lepu sansu za titulu u Caja Magici.

Tomas je uz Novaka i Mareja najbolji igrac sezone,do sada. I po kvalitetu igre i po rezultatima. Prognozirao sam mu sjajan turnir u MC,a on je ta moja ocekivanja opravdao. Finalni mec protiv Novaka je bio izvanredan,zahvaljujuci i Berdihovoj partiji za koju mislim da je najbolja koju je ikada odigrao na zemlji. Obzirom na gorenavedene uslove koji vladaju u spanskoj prestonici,ocekujem da Ceh ponovo dogura daleko,u samu zavrsnicu turnira.
Kei je u izvanrednoj formi (ponovo) u ovo doba godine. I prosle sezone je osvojio Barselonu,kao i ove. 2014.je igrao finale Madrida i izgubio od Nadala nakon osvojenog prvog seta i povrede koja ga je zadesila sredinom drugog. Iza sebe ima i prvo GS finale, fin kontinuitet dobrih partija na svim podlogama i sto je za njega najbitnije-duzi period bez ikakvih zdravstvenih problema ili problema sa fitnesom,sa spremom. Dakle,svi uslovi za (jos) jedan dobar nastup u Madridu su tu.
Obzirom da su Berdych i Nishikori voljom zreba razdvojeni u razlicite polovine,ne bi me ni najmanje zacudilo upravo ovo finale.
Naprotiv.




 



#40 bojant

bojant
  • Members
  • 4,523 posts

Posted 03 May 2015 - 19:50

mislim da bi nishikori mogao osvojiti sada, mada sem Ferera ove godine nije dobio nikoga iz top10



#41 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 03 May 2015 - 20:19

Osvaja neko iz trougla Marej, Federer, Nadal. Suvise je velika sansa za sve njih odsustvo Djokovica, da bi je neko od njih propustio.



#42 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 03 May 2015 - 20:21

Ma osvojiće Nadal. Ne misliš valjda da Fed može preživeti onaj žreb, uključujući Nadala a da Marej može ući u dva šljakasta finala zaredom nakon što nekih deset godina karijere to nije uspeo nijednom.



#43 bojant

bojant
  • Members
  • 4,523 posts

Posted 03 May 2015 - 21:33

Ma osvojiće Nadal. Ne misliš valjda da Fed može preživeti onaj žreb, uključujući Nadala a da Marej može ući u dva šljakasta finala zaredom nakon što nekih deset godina karijere to nije uspeo nijednom.

pa sad kad je probio barijeru ima da osvoji i madrid i da dobije novaka u finalu rg-a



#44 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 03 May 2015 - 21:34

za simonu je (bar za mene) bilo pitanje trenutka kad ce poceti da posustaje. sve prethodne meceve na proslim turnirima je dobijala u 3 seta. bas se naigrala.

Simona je ove godine postigla izvanredne rezultate s obzirom da je u samo par mečeva stvarno igrala blizu svom najvišem nivou, ostalo je sve bilo na mišiće i borbenost. Svaka joj čast i za to, ali ne može tako stalno. Nadam se da će joj forma biti bolja za RG i da će ostati druga za taj žreb.

 

Raonic je igrac kojem se ne moze (do kraja) verovati na zemlji...

Plus je bio povređen u MC, i pitanje je koliko je zalečio tu nogu, ne bih ja od njega mnogo očekivala.

 

Baš mi drago zbog Andree i zbog Azarenke. Ali kako je čudno videti Bajina u njenom boksu, nekako mi ne deluje toliko entuzijastično kao kod Serene :D



#45 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 May 2015 - 21:56

Sa one strane zreba moze da dodje maltene bilo ko u finale, a Marej i Raonic verovatno nece ni do cetvrtfinala da dobace (jedan od njih skoro sigurno, bukvalno bi cudo bilo da gledamo taj mec), a ovamo Nadal i Federer imaju setnju do cetvrtfinala, tu moze biti malo teze ali dobra je verovatnoca za FeDal.