Jump to content


Photo
- - - - -

Kritikuj bez cenzure!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
134 replies to this topic

#1 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 23 April 2015 - 17:44

...red je i krajnje vreme da i konstantno ometani kriticari aktuelne vlasti dobiju svoje mesto pod

(ne)kritickim suncem Avovog neba...

 

Mesto, gde niko nece moci da ih dira dok se podsmevaju i sumiraju neuspehe ove vlade i dok sami izbacuju bolje ideje i predloge... i da se vise ne luta.

Liberland. Bescarinska zona izmedju vlasti i opozicije. Ni nase ni njihovo. ;)

 

Sve sta nam smeta - Ovde. Bez straha od toga da ce nasi predlozi i ideje u cilju poboljsanja buducnosti SRB biti osujeceni i napadani... pa sta ako ti neko odgovori onako kako ti se ne svidja?

 

  Otkucanu i poslatu kriticku rec u obliku posta, niko jos nije zaustavio takodje otkucanom i poslatom porukom. Mislim, pa sta ako neko na forumu ne misli kao vi ili vas naziva tadicdsovcima samo zato sto kritikujete vlast na isti nacin na koji to radi ds. A veze sa ds nemate. Samo isto mislite.

 

Da li ce takva pojedinost da vas razjari toliko da skroz skrenete sa teme i pocnete da gubite bitku koju ste zapoceli jer vas ometaju neki likovi kao sto su nickovi, da li cete se braniti kao dete prvim recima kojih se zbunjeno setite u svoju odbranu npr. `sendvic` ili `bot` ili moze ozbiljnije od toga?

 

 

 

Sta ste danas kuvali saznali, culi ili procitali a da vas je nateralo da kazete da je bolji i tadic i pajtic i zivkovic i dinkic nego ovi ili da je bolje bilo sta i bilo ko nego ovi? I zasto je bolje?



#2 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 24 April 2015 - 15:35

av znaci radi besprekorno, niko nema ni najmanju kriticku zamerkicu za temu slobodne sabrane kritike?

 

ali vidite sta im rade:

 

 

SNS: DS opljačkao građane

Izvor: Beta, Tanjug Beograd -- Srpska napredna stranka ocenila je da su jedini rezultati vladavine Demokratske stranke u Vojvodini "pljačka državnih banaka" i osiromašenje građana

 

"Jedini rezultati njegove (Pajtićeve) kriminalne vladavine i jedina istina o vladavini Demokratske stranke jesu pljačke državnih banaka, pustošenja državnih fondova, uništenje domaće privrede i ogroman broj otpuštanja radnika, zbog čega su građani i Vojvodine i cele Srbije dovedeni na ivicu siromaštva", navodi se u saopštenju.

Naprednjaci su Pajtića nazvali i "šefom kriminalnog režima u Vojvodini".

"Srpska napredna stranka pita i odakle toliko drskosti Demokratskoj stranci i Bojanu Pajtiću, koji su svojim kriminalom i bahatošću ponizili svakog radnika, svakog seljaka, svakog penzionera, svakog prosvetara, svakog lekara i svakog građanina Srbije, da se bilo kad usude da govore o dostojanstvu", navodi se u saopštenju.

Predsednik DS Bojan Pajtić ocenio je da su zbog lošeg stanja u državi Srbiji potrebni vanredni republički izbori i da je miting te stranke 25. aprila u Beogradu korak u tom pravcu.

"Srbiji je dosta poniženja i treba joj dostojanstvo. Dostojanstvo slobodnih građana i slobodnih zajednica. Dostojanstvo nezavisnih institucija i nezavisnih medija. Dostojanstvo jake i ponosne evropske države. Tome se posvećujemo. Kome je dosta ćutanja, trpljenja i poniženja - neka nam se pridruži", rekao je predsednik DS koji je i predsednik vojvođanske vlade.

"Pajtić ni danas nije bio na poslu"

Srpska napredna stranka saopštila je da predsednik vojvođanske vlade Bojan Pajtić ni danas nije bio na svom radnom mestu i upitala ga za šta ga građani svakog meseca plaćaju.

Naprednjaci su uočili da je današnji dan četvrti, od ukupno pet radnih dana u toku ove sedmice, da Pajtić nije bio na svom radnom mestu.

"Pitamo šefa kriminalnog režima u Vojvodini, Bojana Pajtića, za šta ga uopšte građani svakog meseca plaćaju i šta misli dokle će Vojvođani da gledaju kako ništa ne radi", piše u saopštenju naprednjaka.

Iz te stranke navode da se danas "po ko zna koji put pokazalo da je tačna izreka da se zločinac uvek vraća na mesto zločina", budući da se Pajtić "vratio u Inđiju, mesto gde je kidnapovao odbornike, zastrašivao svedoke i angažovao svoje batinaše iz DS da prebijaju ljude".

"Pitamo šefa kriminalnog režima, Bojana Pajtića, da li su mu i danas građani vikali 'lopove' i kada će konačno da vrati otete narodne pare", poručuju iz SNS.

Vlada u senci DS ranije danas održala je sednicu u Inđiji, na kojoj je usvojena "Inđijska inicijativa - zaustavimo nasilje", a posle koje je Pajtić ponovio da je vlast odgovorna za rast nasilja i za "prelivanje" nasilja iz političkog života na ulice, u škole i lokalne samouprave.

 

 

 

...mislim da je DS bila neznija prema politickim protivnicima dok je bila na vlasti i ta neznost im se sada lupa o glavu



#3 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 24 April 2015 - 16:07

bulevar%20ratka%20mladica.JPG

Pametnom dovoljno, pa ga podrzavajte :furious:



#4 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 24 April 2015 - 16:14

bulevar%20ratka%20mladica.JPG

Pametnom dovoljno, pa ga podrzavajte :furious:

Znao je on i bolje:

 



#5 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 24 April 2015 - 16:15

 

Pametnom dovoljno, pa ga podrzavajte :furious:

 

gresis

 

mozda nisi primetio tacno sta se desava, a desava se sledece:

 

npr. dodje nick na forum i napise misljenje...ako to misljenje koincidira ili se slucajno podudara sa ds misljenjem

moze da se dogodi da to neko od forumasa nedajboze primeti...tada se ovaj slucajno podudareni razbesni i umesto razlozno da nastavi sa svojim vidjenjem stvari, zapomaze kako mu ne daju da kritikuje...Pa bre nije me mrzelo u skripcu sa vremenom da dizem temu za koju sam unapred znala da niko (evo ipak neko) nece smeti da joj pridje :lol+:

 

ali se ne desava sledece:

npr. da dodje nick na forum i napise misljenje koje je susta pohvala postadicevskoj vladi,

i ukoliko se nick ne sali, ja jos nisam videla da bilo ko na f.b92 pise glupave pohvale vucicevoj vladi - isto kako bi pohvala zvucala glupavo, ako nisi dobar u tome,  tako zvuci i kritika - ali sam videla da ds podudareni nickovi nazivaju sve one koji nisu ds podudareni - botovima, sendvicima i specijalnim vucicevim agentima i njegovim podrzavaocima.

 

to se desava.



#6 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 24 April 2015 - 16:19

toma today

 

200bl7l.jpg



#7 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 24 April 2015 - 16:24

toma today

 

200bl7l.jpg

Nije dobio 9 poljubaca?



#8 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 24 April 2015 - 16:30

Ne razumem toliku opsednutost politickim mrtvacem, DS.

Pa ne mora gradjanin da bude clan ili simpatizer DS, sadashnj, bivshi, pa da mu bude jasno kakva nam je vlada. 

Deponija.



#9 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 24 April 2015 - 16:59

Ne razumem toliku opsednutost politickim mrtvacem, DS.

Pa ne mora gradjanin da bude clan ili simpatizer DS, sadashnj, bivshi, pa da mu bude jasno kakva nam je vlada. 

Deponija.

 

sad ne znam kako mislis da sutnes vladu na deponiju, kritikuj, daj predloge kako to da se uradi

 

ali ako mislis da je za deponiju jedino mesto oslobodjeno cenzure na ovoj planeti i uze,

onda si sklona cenzurisanju - sta reci...

 

:( :( :(



#10 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 24 April 2015 - 17:09

Moram da pohvalim ovu inicijativu Mama_Mie. Jako je dobra ideja imati poseban topic da se otvoreno raspravlja i kritikuje rad vlade. ono sto je , po meni , falilo u prethodniim raspravama je sto se kritikovalo samo kritike radi ( ili smo mi, neutralni posmatraci, stekli takav utisak). Ono sto je potrebno, ljudi, je konstruktivna kritika, dakle dati vise ideja sta moze da se uradi ili kako neki problem resiti na bolji i efikasniji nacin. MIslim da nam to manjka.  



#11 obrisite_nalog

obrisite_nalog
  • Banned
  • 1,055 posts

Posted 24 April 2015 - 17:29

Evo i ja da pohvalim inicijativu. Ja da sam novinar, voleo bi da mi neko iz vlade objasni podatke o nezaposlenosti. Kako je moguce da zavod za statisutiku ima jedan podatak, a minFin drugi. Naravno u medijima se pojavljuje podatak da je nezaposlenost 16% i da je to rezultat rada ove Vlade. Nema puno objasnjenja kako se doslo do ovog broja, jel u pitanju samo rezultat inspekcijskog rada ili je stvarno doslo do stvaranja novih radnih mesta. U sustini se podaci razlikuju za 4% i oba izvora dolaze iz vlade, koji je sad realniji?

 

ZAVOD ZA STATISTIKU: 16.8% (ovo jeste za kraj 2014.. ima li podatak za celu 2014)

MINISTARSTVO FINANSIJA: 20%

 

 


Edited by equlibrium, 24 April 2015 - 17:31.


#12 Dangar

Dangar
  • Members
  • 2,512 posts

Posted 24 April 2015 - 19:23

Evo i ja da pohvalim inicijativu. Ja da sam novinar, voleo bi 

pisao bi voleo bih



#13 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 24 April 2015 - 19:27

nekima je mržnja prema DS došlo do tog nivoa da im je AV nešto najbolje što im se desilo u životu.



#14 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 24 April 2015 - 19:32

...
 
Taj lik u kukulju pored koga sedi Toma nosi titulu: Katolikos svih Jermena.
 
Eto, poglavar pavoslavne crkve a titula mu - Katolikos!
 
Гареги́н II (арм. Գարեգին Բ, в миру Ктрич Григо́рьевич Нерсеся́н[1]; 21 августа 1951 года село Воскеат, Эчмиадзинский район, Армянская ССР) — 132-й, действующий Верховный Патриарх и Католикос всех армян, первоиерарх Армянской Апостольской Церкви.
 
 
...


#15 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 24 April 2015 - 19:33

...

 

... nekima je mržnja prema DS SNS došla do tog nivoa da im je AV nešto najbolje najgore što im se desilo u životu ...

:rotflmao:

 

...