Jump to content


Photo
- - - - -

Bande maloletnika terorišu centar Beograda


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
37 replies to this topic

#31 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 21 November 2014 - 01:09

Jednakost medju polovima sad nista tu? Ja nacuo da se radikalne feministkinje tome raduju...

 

Vazno je da u srpskim serijama (ili ruskim ili, ahem, turskim) ima manje nasilja? Kako da ne...posebno ove turbopopularne turske su tu spektakularan primer...

Nisi me razumeo. Ne kažem ja da su krive američke serije, naravno da su sve, pa i naše takve. Ovi naši kopiraju holivud, to je sasvim jasno.  Protiv amer. serija se uglavnom bune tetkice i bakice, patriJotkinje,  koje su spremne da se zarad zaštite budućih generacija pobune i protiv sundjer Boba. Da šetaju ulicama svojih gradova sa zahtevom da se ukinu crtaći jer negativno utiču na njihove unučiće, buduću uzornu čeljad, ponos i diku države svoje...



#32 Darkinside

Darkinside
  • Members
  • 30 posts

Posted 23 November 2014 - 23:05

Da se uključim u temu :) Smatram da je jedino moguće trajno rešenje za sve ove huliganske probleme primeniti žestoke mere! Kako je to u bivšoj SFRJ za vreme Tita moglo sve bolje da funkcioniše? Ok,nije više to vreme,ali može biti bolje od ovoga kakvo je danas. Batina,zatvor,popravni dom,novčana kazna,pa da vidiš kako se može sve... Mnogo smo mi njakav narod postali i previše mekano-preosetljiv.Ne valja kad kriminalac strada,ne valja kad kriminalac nekog unakazi... Odlučno samo!



#33 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,635 posts

Posted 24 November 2014 - 15:09

Ako bi se doneo zakon da je neophodno vaspitno batinanje Roma od 10 godina,

verovatno bi red zainteresovanih za to radno mesto bio poduzi... 



#34 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 24 November 2014 - 16:38

Ako bi se doneo zakon da je neophodno vaspitno batinanje Roma srpskih biraca i buducih biraca od 10 do 80 godina,

verovatno bi red zainteresovanih za to radno mesto bio poduzi... 

Sa manjim korekcijama :D to zvuci daleko privlacnije... 



#35 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 25 November 2014 - 17:47


Državu krivim za sve.

:lol:

ti kao da si bliznakinja babyboom (takodje ucesnica na ovom forumu)

 

em se slicno zovete em drzavu krivite za sve...drzavu cinite i vas dve bas kao i ja i ostali

 

a drzava ne funkcionise kako treba ni pod imenom ruza ni pod imenom romeo... ni juce kao ni danas...



#36 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 25 November 2014 - 18:01

...

 

Da se uključim u temu :) Smatram da je jedino moguće trajno rešenje za sve ove huliganske probleme primeniti žestoke mere! Kako je to u bivšoj SFRJ za vreme Tita moglo sve bolje da funkcioniše? Ok,nije više to vreme,ali može biti bolje od ovoga kakvo je danas. Batina,zatvor,popravni dom,novčana kazna,pa da vidiš kako se može sve... Mnogo smo mi njakav narod postali i previše mekano-preosetljiv.Ne valja kad kriminalac strada,ne valja kad kriminalac nekog unakazi... Odlučno samo!

 

 

A mozda da im se pruzi osnovno obrazovanje, socijalno, srede dokumenta, obuhvati onom 'inkluzijom'?

 

Doduse, zalud pisem - ocigledno ti nece biti duga karijera na ovom 4umu.

;)

 

...



#37 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 25 November 2014 - 22:58

Batina,zatvor,popravni dom,novčana kazna,pa da vidiš kako se može sve... 

 

To da se tako moze sve smo se uverili kada je generacija za koju tvrdis da je bila primereno odgojena zavila ceo region u crno. 



#38 Darkinside

Darkinside
  • Members
  • 30 posts

Posted 01 December 2014 - 00:14

@Kinik

Imaju oni sve uslove za osnovno obrazovanje,i moje iskustvo govori da se mnogi oko njih trude.Imali smo slucaj skoro u Americi. Policija prvo puca,pa se ti zezaj sa pistoljem... To je ono "zasto pucati? To je zadnje resenje" a kada se dogodi problem onda je pitanje "a sta radi ta policija?" Svako moze dobiti dokumenta,na kraju krajeva najmanji problem su ti bez dokumenata. Otidji malo do bg splavova ili na utakmice 2 najveca kluba ove zemlje i bice ti jasno sta pricam. Jasno ti je i sada sigurno....

@Upekkha-

Generacija koja je bila primerno odgojena je generacija rodjena 50tih. Nakon toga,gvozdena ruka je postajala sve plasticnija i na kraju smo dosli do toga da te budale huliganske budu odgovorne za zavijanje u crno. A veruj mi,kako se stvari odvijaju,bice jos vise crnog sa ovim pravima bandi i ne pravima nas ostalih. Pozdrav!