Jump to content


Photo
- - - - -

Da li oni dišu? (opozicija)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
836 replies to this topic

#31 letri

letri
  • Banned
  • 1,212 posts

Posted 28 November 2014 - 20:06

Mislim da si ovde opovrgao sopstvenu tvrdnju. Vučiću je mogao da poveruje samo neko ko je polupismen, odnosno neinteligentan. Ako prihvatimo da su za njega prvi put glasali zbog loše vladavine DS-a, period u kome je bio PPV je bio sasvim dovoljan da se i u praksi vidi da je nesposoban, da je okružen budalama, da ume samo da obećava avione i kamione, da radi samo na sopstvenom marketingu, ali i da ništa ne uspeva da istera do kraja. Dalje, dok s jedne strane trabunja o reformama, zapošljava i kuso i repato, ostavlja ogromnu birokratiju koju je dobio u amanet, ali smanjuje plate celom državnom sektoru. Ne znam čime su npr. vatrogasci zaslužili da ih udare po džepu, ali ne mogu se trpati u isti koš sa gomilom parazita po prepunim kancelarijama. Umesto da se konačno oslobodi armije parazita, njegova bulumenta samo povećava poreze kako bi paraziti živeli, ne rešava pitanja spoljne politike koja jesu od značaja (v. pregovore o EU), ali zato organizuje vojne parade za ruskog diktatora, čime em troši novac, em gura prst u oko onima od kojih prosjači novac za te iste parazite. AV stalno trabunja o podsticajima privredi, ali jedino uspeva da podstakne jeste njeno uništenje. Isto tako, AV je trabunjao i o stručnim ljudima na bitnim funkcijama, ali na čeli vojske imamo keramičara, na čelu policije kradljivca naučnih radova (mnogo naprednije od trafikanta, jer je ipak bolje ukrasti naučni rad nego boks cigareta), mada mu moram priznati da se odvalio radeći na sopstvenom marketingu.

 

Ne znam na koji način njegovi birači vide da im je vožd postigao neke uspehe, osim ukoliko ne koriste supstance zabranjene zakonom ili imaju nizak IQ. Ovo drugo je mnogo gore.

 

Ohohoho, pa necemo se tako igrati. Vucic je profitirao bas zbog toga sto su ga podrzali , sto direktno, sto indirektno, oni koji se nikako ne bi slozili da su neinteligentni i polupismeni. Na pr. Vesna Pesic, Prokic itd a i dobar deo ovog foruma. Ljudi suocite se sa vlastitom odgovornoscu i procistite se kroz katarzu. Umesto sto pljujete opoziciju, a uradjeno je  ( sve sto se moglo) da se ista delegitimise.


Edited by letri, 28 November 2014 - 20:07.


#32 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 28 November 2014 - 23:12

Ti 'inteligenti' koji su ga podrzali ga nisu podrzali jer misle da ce od njega nesto biti vec jer su videli prilike da se docepaju nekih pozicija. SNS ima ogromnu vlast ali malo kadrova, i mnogi su videli tu priliku da ulete.

 

Kako sad odjednom kada su karte, tj funkcije podeljene, nema nikog od tih poput Vesne Pesic da ga podrzi?!

 

A ako je neko i bio u zabludi pre izbora, sada takvih sigurno nema.



#33 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 November 2014 - 23:16

Ohohoho, pa necemo se tako igrati. Vucic je profitirao bas zbog toga sto su ga podrzali , sto direktno, sto indirektno, oni koji se nikako ne bi slozili da su neinteligentni i polupismeni. Na pr. Vesna Pesic, Prokic itd a i dobar deo ovog foruma. Ljudi suocite se sa vlastitom odgovornoscu i procistite se kroz katarzu. Umesto sto pljujete opoziciju, a uradjeno je  ( sve sto se moglo) da se ista delegitimise.


I šta misliš, Vesna Pešić i Prokić su mobilisali glasačko telo? Jel su možda mobilisali ove sa snimka?

 


 

Vučić je profitirao jer je neko glasao za njega, jer veruje u Beograd na vodi, mercedesove autobuse, avione & kamione i slično.


Edited by DJ_Vasa, 28 November 2014 - 23:17.


#34 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 November 2014 - 23:22

...

 

... ljudi suocite se sa vlastitom odgovornoscu i procistite se kroz katarzu ... 

 

 

Pokajte se, pokajte! Procistite se kroz oganj!

Strasni dani dolaze!

 

Ovo je dobro - takorekuc crkveno-pravoslavno 'jurodstvovanje'.

 

 

...



#35 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 28 November 2014 - 23:22

...

Vučić je profitirao jer je neko glasao za njega, jer veruje u Beograd na vodi, mercedesove autobuse, avione & kamione i slično.

Omasio si: ne jer veruje, nego jer je naveo naivne da veruju.



#36 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 29 November 2014 - 00:26

Omasio si: ne jer veruje, nego jer je naveo naivne da veruju.

Pardon, moja greška. Mislio sam da kažem neko je glasao jer taj isti neko veruje...



#37 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 29 November 2014 - 00:34

dobro je condor primjetio...

dajte mi medije na godinu dana i od mase cetika cu napraviti pobornike europejstva.

ili od europejaca prvoklasne cetnike...



#38 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 29 November 2014 - 01:36

Ohohoho, pa necemo se tako igrati. Vucic je profitirao bas zbog toga sto su ga podrzali , sto direktno, sto indirektno, oni koji se nikako ne bi slozili da su neinteligentni i polupismeni. Na pr. Vesna Pesic, Prokic itd a i dobar deo ovog foruma. Ljudi suocite se sa vlastitom odgovornoscu i procistite se kroz katarzu. Umesto sto pljujete opoziciju, a uradjeno je  ( sve sto se moglo) da se ista delegitimise.

Normalno, vazno je da se opravda i ekskulpira polupismena rulja, a samo zato sto je ista u ranijem deljenju karata medju kriminalcima (ima ona dobra Kisova . prica o tome), glasala za morona Tadica. Druze, Vesna Pesic i Prokic i svi mi sa foruma ne mozemo da budemo ni 3%, naspram 55% onih drugih. Pa ti onda opravdavaj i dalje polupismene, cetvrtpismene i nepismene, a sve u nadi da ce jednog dana opet izabrati diktatora sa tvojim klupskim bojama. Posto su boje jedino po cemu se ti krimosi, nistarije i degenerici razlikuju, sigurno se ne razlikuju po inteligenciji i moralu. 



#39 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 November 2014 - 02:10

...

 

... dobro je condor primjetio... dajte mi medije na godinu dana i od mase cetika cu napraviti pobornike europejstva ... ili od europejaca prvoklasne cetnike...

:ajme:

 

 

Koliko ovde samo ima vanabi 'diktatora'!

 

Pa sta se onda, dodjavola, histericno zamera AVu, kada svako zudi da bude mali 'overlord'? 

;)

 

edit: slovce

 

...


Edited by Kinik, 29 November 2014 - 05:22.


#40 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 29 November 2014 - 05:18

dobro je condor primjetio...
dajte mi medije na godinu dana i od mase cetika cu napraviti pobornike europejstva.
ili od europejaca prvoklasne cetnike...

 
Nema sanse ... postoji nesto sto se zove Confirmation bias, tj. nacionaliste lako mozes napaliti na rat npr. jer je to deo njihovog primarnog vrednosnog sistema, ali je nemoguce da ih pretvoris u demokrate ...



#41 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 29 November 2014 - 08:18

...

 

:ajme:

 

 

Koliko ovde samo ima vanabi 'diktatora'!

 

Pa sta se onda, dodjavola, histericno zamera AVu, kada svako zudi da bude mali 'overlord'? 

;)

 

edit: slovce

 

...

 

meni izgleda da imas neki problem ili sa citanjem ili sa shvatanjem.

mojih par redaka, ne govore o mojoj zelji da ista budem ("diktator" lol), nego o tome kako je masu ("polupismene, cetvrtpismene i nepismene") lako izmanipulirati.

ne moras koristiti bas i najmanji povod da se iznova brukas svojim odnosom prema av-avu...

a sad adio...



#42 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 29 November 2014 - 08:33

Nema sanse ... postoji nesto sto se zove Confirmation bias, tj. nacionaliste lako mozes napaliti na rat npr. jer je to deo njihovog primarnog vrednosnog sistema, ali je nemoguce da ih pretvoris u demokrate ...

 

moguce...

 

sjetih se jedne vesele zgode cuvenog slobodana markovica poznatog i kao libero markoni.

nedje ga u italiji drustvo bjese ostavilo u nekoj kafani da ih ceka dok pozavrasavaju kakve poslove. no, proslo vremena, a kako on nije znao talijanski, malko se i zabrinuli...

ulaze u kafance, a tamo libero sa svojih sto i kusur, tresten pijan iz sveg glasa pjeva "tiiii me miiiico ne vooooles", a sav personal postrojen, uz par rijetkih gostiju, uzvraca unisono horski sa "cisto sumnjam, cisto sumnjam"...

 

poslije se naravno povela rasprava o njihovom primarnom vrijednosnom sistemu & konfirmejsn bajasu.



#43 letri

letri
  • Banned
  • 1,212 posts

Posted 29 November 2014 - 08:56


I šta misliš, Vesna Pešić i Prokić su mobilisali glasačko telo? Jel su možda mobilisali ove sa snimka?

 


 

Vučić je profitirao jer je neko glasao za njega, jer veruje u Beograd na vodi, mercedesove autobuse, avione & kamione i slično.

Ne izvrci. Oni su mobilisali one koje su mogli i to je bila ta mala razlika. Cista matematika. Sad je najlakse prebacivati krivicu na mrtvu kobilu, odnosno nepismene.

 

Sta bi nasi vajni neodgovorni poluintelekti bez nasih nepismenih, na koga bi se oslonili u ovakvom trenutku, na koga bi prevalili odgovornost, oni kojima su usta puna prozivanja drugih, nego na nepismene. Nepismeni ionako jednostavno zive, ne opterecujuci ce takvim stvarima. Hehe, Srbin se jedino na brata Srbina moze osloniti.


Edited by letri, 29 November 2014 - 08:57.


#44 letri

letri
  • Banned
  • 1,212 posts

Posted 29 November 2014 - 08:59

...

 

 

 

Pokajte se, pokajte! Procistite se kroz oganj!

Strasni dani dolaze!

 

Ovo je dobro - takorekuc crkveno-pravoslavno 'jurodstvovanje'.

 

attachicon.gifSurikov - jurodivi .jpeg

 

...

Ti pitaj Sredingera za onu mudru knjigu, gde sve pise, mozete zajedno da studirate pojam ironija. Ionako, vas dvojica zajedno, ne dobacujete do postene pismenosti.



#45 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 29 November 2014 - 09:01

moguce...

 

sjetih se jedne vesele zgode cuvenog slobodana markovica poznatog i kao libero markoni.

nedje ga u italiji drustvo bjese ostavilo u nekoj kafani da ih ceka dok pozavrasavaju kakve poslove. no, proslo vremena, a kako on nije znao talijanski, malko se i zabrinuli...

ulaze u kafance, a tamo libero sa svojih sto i kusur, tresten pijan iz sveg glasa pjeva "tiiii me miiiico ne vooooles", a sav personal postrojen, uz par rijetkih gostiju, uzvraca unisono horski sa "cisto sumnjam, cisto sumnjam"...

 

poslije se naravno povela rasprava o njihovom primarnom vrijednosnom sistemu & konfirmejsn bajasu.

 

jel' ta diskusija bila pre ili nakon sto je od Italijana iz Italije napravio Evropejce?