Jump to content


Photo
- - - - -

Posle psihoze


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Papicar

Papicar
  • Members
  • 2 posts

Posted 01 November 2014 - 00:20

Dragi i postovani forumasi,

 

imao sam jedan gadan problem pre oko godinu i pre 2,3, meseca, dogodilo se to da sam oboleo od psihoze, dijagnoza akutna psihoza f23. Lezao sam 5 nedelja u bolnici i izasao. Od terapije pijem haldol mendelex cipralex i tegeretol. E sada proslo je kao sto sam rekao godinu i dva tri meseca ne znam tacno i ja se osecam ok sto se tice psihoze ono nemam nikakve simpome, glasove, napade, nista od toga. Ali postoji jedan gadan problem za koji ne verujem da postoji resenje ali se nadam da postoji barem objasnjenje. Radi se o tome da od kako sam zavrsio sa bolnicom gde sam lezao ceo moj zivot se totalno promenio i nazalost ne mogu da kazem da je to na bolje, ja sam postao zdrav ovako klinicki ali realno svaki dan mi je sranje postao. Ranije sam bio bas veseo i energican tim naprimer, redovno sam trenirao vezbao vodio zdrav zivot, imao sam redovno trening + trcanje, vodio racuna o ishrani. Bio sam bas disciplinovan i sve to, u svakom pogledu mog zivota, to svega toga mi je bilo stalo i za sve sam imao volju. Ali kao sto sam vec napomenuo sve se to izmenjalo, ja sam pokusao da vratim to ali realno gledajuci nemam vise ono sto je potrebno za to ne znam sta to, ali ja vise nisam isti covek, msm dobro je sam ovako klinicki zdrav ali sve ostalo moje dobre strane su se skroz pogubile i veoma mi je krivo zbog toga ne samo krivo vec cesto sma tuzan zbog toga jer sam ja ceo zivot bio takav i mislio sam i dalje mislim tacnije da je to pravi nacin na koji treba zivot da se vodi.E sad mene zanima da li i drugi pacijenti koje se lece imaju slicne probleme ili je to samo kod mene slucaj. I sto se to tako dogadja? i uopste msm nije mi jasno kako sam ja sad to bolje kada mi je sve gore ostalo u zivotu? ako neko strucan zna molio bih za pojasnjenje


P.S. izvinjavam se na gramatickim greskama ako ih je bilo nemojte mi zameriti



#2 Max012

Max012
  • Members
  • 52 posts

Posted 01 November 2014 - 03:40

Zbog cega si lezao u bolnocu?

#3 Papicar

Papicar
  • Members
  • 2 posts

Posted 01 November 2014 - 14:57

Pa imao sam psihozu, ponasao se cudno imao neke halucinacije deluzije sta vec ne znam ni sam. Pa sam morao da odlezim.