Jump to content


Photo
- - - - -

koja je najbolja odnosno najefektnija dijeta? recepti, linkovi, iskust


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

#1 ishranaitrening

ishranaitrening
  • Members
  • 1 posts

Posted 28 October 2014 - 21:15

Na internetu sam nasla mnogo dijeta ali ne znam koju da izbaberen. Svaka ima one lose i dobre strane. Probala sam dosta njih ali skoro uvek sam povratila kilograme pa bih ovim putem htela da cujem vase predloge. Koje dijete ste iskusili, kako ste zadovoljni njima, da li ste povratile kilograme itd. Postavljajte recepte, dijete, linkove, iskustva sve sto mislite da moze drugima da pomogne.

Za pocetak cu ja, kao sto sam rekla probala sam stvarno dosta dijeta i nacina ishrane ali po meni jedino un dijeta ima trajan efekat odnosno ne vraca kilograme koje izgubim ali opet malo mi je cudna dijeta i ne preporucuju da se dugo postuje takav rezim ishrane. 

Ja preporucujem da se proba ta un dijeta, sta vi preporucujete? :)



#2 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 28 October 2014 - 21:32

Evo jednog odličnog sajta :

 

http://www.dijeta.net/

saveti,  vežbe,  kalorijske tablice, iskustva...

Mada, moje mišljenje i iskustvo je da je za najefikasniji način održavanja odgovarajuće kilaže veoma važno i vežbanje.  Bez toga, slaba vajda. 

Pri tom, ne mislim na redovne odlaske u teretanu, dovoljno je  pešačenje, (kiša, sneg, nema veze), ništa lift, samo stepenice, po koji tegić kod kuće, bicikl, povremeno trčanje i to je to.  Ja tako održavam, visoka sam 170 cm i trudim se da ne prelazim 58,59 kg. u vr'  glave.  Mada , nismo svi isti, različiti su nam metabolizmi, genetika, zdravstveno stanje...


Edited by šušumiga, 28 October 2014 - 21:33.