Jump to content


Photo
- - - - -

NHL


  • Please log in to reply
627 replies to this topic

#616 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 18 April 2019 - 17:28

Bruinsi i Starsi izjednacili na 2:2, Avsi poveli sa 3:1. Flamesi su imali 2:0 do sredine trece, Rantanen izjednacio a onda 10-ak min pre kraja OT doneo pobedu Coloradu, prethodno izuzetno s(p)retna odbrana Grubauera Backlundu. Vidjao sam takve odbrane (ne samo u hokeju), ali su mi vise fluke nego prave, pogotovo u ovoj situaciji. Serija se vraca u Saddledome, mozda su Flamesi gotovi sad, ali ko zna, uz malo vise srece na njihovoj strani moze ova serija i duze da potraje. Veceras ce Sharksi kuci pokusati da produze seriju sa Knightsima, igra se G5 u Winnipegu kao i G4 u Raleighu.


Edited by Markov, 18 April 2019 - 20:06.

  • 0

#617 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 19 April 2019 - 19:23

Hurricanesi izjednacili na 2:2, Blues poveo sa 3:2 protiv Jetsa a Sharksi smanjili na 3:2 za Knightse. Veceras G5 Leafs at Bruins&Avalanche at Flames.


  • 0

#618 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 20 April 2019 - 18:58

Leafsi poveli sa 3:2 i imace sansu da zavrse seriju pred svojom publikom. Flamesi ispali, (ne znam kad su poslednji put prvoplasirani u obe konferencije eliminisani u prvoj rundi), no za razliku od Tampe, nisu ni blizu toliko razaocarali: Dobili su jednu, a dve su izgubili u OT onako kako su izgubili, u ovoj seriji Rantanen je bio mvp uz standardno odlicnog MacKinnona. Veceras G5 u DC-u i Nashvilleu, a G6 u St. Louisu.


Edited by Markov, 20 April 2019 - 19:07.

  • 0

#619 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 21 April 2019 - 07:47

St.Louis dobio Jetse sinoc i ceka pobednika izmedju Dallasa i Nashvillea gde su Starsi sinoc poveli sa 3:2. Washington takodje poveo 3:2 u seriji razbivsi Carolinu 6:0. Veceras G6 u Torontu&Vegasu.


  • 0

#620 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 22 April 2019 - 12:07

Sharksi&Bruinsi izborili G7. Veceras G6 u Dallasu i Karolini.


  • 0

#621 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 22 April 2019 - 20:51

Cudna serija izmedju Bruinsa i Lifsa, domaci teren bas i nije neka prednost, videcemo dali se trend nastavlja sutra ili ce ovde svi poceti da veruju u prokletstvo 7. utakmice u Bostonu.

 

Bez obzira na 2 poraza u produzetku, Kalgari je razocarao. Slicno vazi i za Vinipeg, koji je sve utakmice tesno izgubio, ali bez pobede u 3 meca kod kuce. U odlucujucim mecevima daleko od dobrog rezultata.


  • 0

#622 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 24 April 2019 - 19:08

Bruinsi pobedili Leafse u G7, kao i Sharksi Knightse (koga ne mrzi a nije gledao nek pogleda poslednju trecinu). 

San Jose igra protiv Colorada u narednoj rundi, dok ce Columbus, posle 9 dana pauze, igrati protiv Bostona. Veceras G7 u DC.


Edited by Markov, 24 April 2019 - 19:27.

  • 0

#623 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 24 April 2019 - 22:21

Attached File  maple-leafs-joke-playoff-beard-small.jpg   41.5KB   0 downloads
  • 0

#624 ArtVandelay

ArtVandelay
  • Members
  • 492 posts

Posted 25 April 2019 - 12:30

Bravo za Karolinu.
  • 0

#625 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 25 April 2019 - 18:02

Ovogodisnji playoffs je u prvoj rundi doneo ne samo eliminaciju prvoplasiranih i na istoku i na zapadu, nego su izbaceni i proslogodisnji finalisti.

Veceras G1 u Bostonu i St Louisu 

 

AT9m2Ew.jpg


Edited by Markov, 25 April 2019 - 19:44.

  • 0

#626 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 26 April 2019 - 17:52

Boston dobio prvu na mišiće, bilo je gadno, jer smo bili bolji overall, ali je Bobrovski držao Columbus u igri i onda su u trećoj u 13 sekundi spakovali 2 odbijanca i imali prednost do 4 minuta pred kraj, ali smo se izvukli u produžetku. Mislim da je naš najveći kvalitet to što su sve linije podjednako produktivne tako da je Tortorellu malo teže da postavi taktiku, što nije bio slučaj kad su pocepali Tampu
  • 1

#627 Big Ticket

Big Ticket
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 26 April 2019 - 18:01

Boston dobio prvu na mišiće, bilo je gadno, jer smo bili bolji overall, ali je Bobrovski držao Columbus u igri i onda su u trećoj u 13 sekundi spakovali 2 odbijanca i imali prednost do 4 minuta pred kraj, ali smo se izvukli u produžetku. Mislim da je naš najveći kvalitet to što su sve linije podjednako produktivne tako da je Tortorellu malo teže da postavi taktiku, što nije bio slučaj kad su pocepali Tampu


Какво ти је мишљење, могу ли до краја? Ја се преварио пар пута од '11. Ове сезоне сам опрезнији
  • 0

#628 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 26 April 2019 - 19:43

Pa iskreno rečeno mnogi su ih videli kao pobednike istoka i pre ovog pogroma favorita u prvoj rundi. Tokom sezone bili su bez većih padova u igri, oba golmana solidna, a trade u kome je doveden Coyle ispao je pun pogodak. Ipak u playoffu je važniji matchup nego trenutna forma, pa shodno tome mislim da prolazimo Jakne, ali se u potencijjalnom finalu istoka plašim Islandersa jer stvarno deluju zajebano. Mislim i da nam je moj omiljeni igrač Zdeno slaba karika. Suviše često deluje k'o pohaban CD, mnogo ispada, a opet nemamo nijednog defanzivca koji bi mogao da odigra njegovu ulogu.
I na kraju jedan ličniji osvrt. Mnogo mi je bilo krivo kad smo tradeovali Colby Cave-a u Oilerse. Dečko je iz mesta u kome živim (njegov stric mi je kolega) i vrlo je dobro iskoristio svoju minutažu. Eto, i moj klinac je krenuo da igra hokej u istom ice rinku, pa nam je bio merak da lik iz ove naše naseobine igra za tim koji volimo
  • 2