Jump to content


Photo
- - - - -

NHL


  • Please log in to reply
627 replies to this topic

#46 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 13 April 2015 - 12:40

Evo neka moja prognoza do Stanley cup finala

 

 

 

z72-bracke.png


Edited by Skyglider, 13 April 2015 - 12:41.

  • 0

#47 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 13 April 2015 - 12:56

Dosta slično mom predviđanju.Samo da je na Zapadu finale STL - VAN i prolazi STL i u finalu pobeeđuje Montreal. Istok imamo identičan. :lol+:


  • 0

#48 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 13 April 2015 - 14:37

Ja pored vasih prognoza ispadam pesimista za RW.Sigurno nece da ih pociste, ali ne verujem da ce ova serija da ode u sedam utakmica i da ce Detroit da izadje kao pobednik.Da se sastaju sa nekim iz druge divizije a da to nisu Rendzersi verovao bih u prolaz.TB ne lezi Detroitu, mada koji rival iz divizije im ne lezi.Mislim da je to kod Tampe najzrazenije u prethodne dve sezone i njima su redovna musterija, ostvarili su samo dve pobede od toga jedna je bila pre desetak dana.Mada ko zna, mozda TB chokuje kao prosle sezone, videcemo...


  • 0

#49 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 14 April 2015 - 08:48


Bar jedna odlična vest apropo Kingsa i kraja sezone - Kopitar malopre potvrdio ućešće na predstojećem svetskom prvenstvu Grupe A u Češkoj!! :hail:


  • 0

#50 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 14 April 2015 - 16:01

Stavio bih neku kintu na Kanadjane ako maxbet obnovi ponudu za sampiona, nesto je sad nema, ali bi voleo da cujem strucno misljenje ? Jel bacanje para ili imaju nekakve sanse? Prvo da prodju Otavu, onda Rendzere i da na kraju osvoje? Ili bas bacam pare?


  • 0

#51 anfield

anfield
  • Members
  • 386 posts

Posted 16 April 2015 - 03:17

Auuuu kakve utakmice prvog dana PO ... ako se po jutru dan poznaje, bice ovde svega i svacega :) :lala:


  • 0

#52 anfield

anfield
  • Members
  • 386 posts

Posted 16 April 2015 - 05:42

OTT @ MTL 3-4
CHI @ NSH 4-3 OT 
NYI - WSH 4-1
CLG - VAN 2-1 

 

Sjajan, sjajan pocetak ... NYI demolirali Capitalse... OTT posteno namucila favorita... CHI se vratio posle 0-3 u 1/3 i pobedio u 2 OT ... Clg po meni ipak iznenadjenje


  • 0

#53 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 16 April 2015 - 09:10

I meni. Nisam verovao, da bi Calgary mogao do pobede.


  • 0

#54 anfield

anfield
  • Members
  • 386 posts

Posted 16 April 2015 - 13:46

Nadam se da ce i ostatak PO biti isto uzbudljiv i da ce biti bar jedno iznenadjenje :)


  • 0

#55 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 17 April 2015 - 07:46

Nadam se da se po jutru dan ne pozna. Eto ti anfielde iznenađenja, kojeg si tražio - Minesota pobedila Bluz... :-1:


  • 0

#56 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 17 April 2015 - 09:42

Bravo,Crvena krila...Dacjuk doktorski odigrao...


  • 0

#57 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 17 April 2015 - 09:53

Jbga, riknuo sam vec oko tri sata.Nisam ni stigao da prilengnem, pa nisam ni pogledao poslednju trecinu.Za Minesotu mi je nepisivo drago, moj najdrazi tim iz te Konferencije koji igra na Zapadu PO.Mrazek definitivno moze da ponese epitet junaka meca, da je Dzimi branio u ovakvoj formi primili bi duplo vise golova.Odlican debi za njega u PO.Kakva pirueta Glendeninga kod treceg gola. :hail:


  • 0

#58 anfield

anfield
  • Members
  • 386 posts

Posted 18 April 2015 - 01:11

Posto ne znam da li cu ostati budan do kraja utakmica...

Definitivno OTT uspesno parira MTL ... bice tu opasnih utakmica do kraja serije

NYI su prejaki za WSH... ako se ne probude u najkracem roku, bice to ciscenje...


  • 0

#59 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 18 April 2015 - 01:27

Zanimljiva utakmica u Montrealu, Canadiansi uspeli malopre da izjednace


  • 0

#60 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 18 April 2015 - 04:23

Ma batalite play off, sutra je lutrija za draft, trenutno je to glavni dogadjaj. 19h po lokalnom pocinje, Toronto trese groznica kao da se igra play off, ako Lifsi ubodu prvi pik ima da bude ludnica u gradu. I Kingsi imaju sanse da dodju do MekDejvida, valjda ce s njim moci do play off-a  :D  .

 

On topic - Vankuver ima 2-0 pocetkom druge trecine, a Cikago izjednacio na 2-2, mada je bila sumnjiva situacija. Dadose Predatori upravo treci, 5 minuta pre kraja druge.

 

Anahajm je sinoc protiv Dzetsa bio mnogo dobar kada su se razigrali, Geclaf i Peri su mnogo mocan tandem, prosle godine su odigrali fantasticnu seriju sa Kingsima, po meni su oni favorit iz donjeg dela Zapada. MIslim da St. Luis nema sanse, nekao su mi gubitnicka ekipa, tu ce pobednik serije Nesvil-Cikago u finale Zapada, dao bih prednost Hoksima. Na Istoku se nadam da bi Montreal mogao do kraja, ali nekao se uvek sapletu, pa cu tipovati na Rendzere. Blek hors su mi Ajlandersi, sledece godine se sele u Bruklin, bili bi idilicno da jedno poglavlje svoje istorije zavrse trijumfalno.

 

Pingvini su veliko razocaranje, ovde im neko ne daje sase da prodju Rendzere, Krozbi valjda ima seriju od 19 utakmica u play off-u sa samo 1 golom.

 

Edit: Sad sam video u pauzi, kada je Kejn izjednacio bilo 6 Hoksa na terenu, ne znama kako promace sudijama, bilo odmah pored klupa. Veber povredjen kod Predatora, nije se vracao u drugom delu trecine na led.

 

Kanadjani dobili u produzetku 3-2, gol pao posle greske odbrane. Suban dao strasan gol za 2-1. Kapitalsi dobili Ostrvljane 4-3. iako su gosti imali 3-1 sredinom druge trecine.


Edited by Milutinov Tata, 18 April 2015 - 04:41.

  • 1