Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Kuda ide USA

• Please log in to reply
20105 replies to this topic

#20101 angelia

angelia
  • Members
  • 15,545 posts

Posted 19 April 2019 - 16:41

Cuj kad smo vise od 500 godina bili hajduci/uskoci junacine, a pljackali.  :rotflmao:

Razloge sa razvoj tog mentaliteta ostavljam psiholozima i antropolizma da analiziraju, iako imas to tu nesto  :lol+:

• 0

#20102 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 9,971 posts

Posted 19 April 2019 - 17:17

Da se uozbiljimo i batalimo nemachku baushtelu, sjajan intervju koji pojashnjava kako stvari funcionishu u toj Americi …

……. uzivanje je posle toliko libtardiranih budala poslushati choveka koji briljantno razmishlja i govori ……

Edited by Denis Jasharevic, 19 April 2019 - 17:29.

• 0

#20103 angelia

angelia
  • Members
  • 15,545 posts

Posted 19 April 2019 - 19:37

Da se uozbiljimo i batalimo nemachku baushtelu, sjajan intervju koji pojashnjava kako stvari funcionishu u toj Americi …

……. uzivanje je posle toliko libtardiranih budala poslushati choveka koji briljantno razmishlja i govori ……

Odlican intervju.

Vidim da se sad digla vriska da hoce da istrazuju Mullerovu istragu  :lol+:

• 0

#20104 mrd

mrd
  • Members
  • 18,103 posts

Posted 19 April 2019 - 19:41

Odlican intervju.

Vidim da se sad digla vriska da hoce da istrazuju Mullerovu istragu  :lol+:

Ja nisam ocekivao da ce da ga istrazuju, medjutim komunjare, nikad nista nisu razumeli, pa je moguce da i ovde imaju problema. :)

• 0

#20105 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,233 posts

Posted 20 April 2019 - 00:27

...

... da se uozbiljimo i batalimo nemachku baushtelu, sjajan intervju koji pojashnjava kako stvari funcionishu u toj Americi …

… uzivanje je posle toliko libtardiranih budala poslushati choveka koji briljantno razmishlja i govori ……

:+1:

Odlican intervju!

Zaista osvezavajuce.

Ono sto mi se dopalo - nekolicina likova na 4umu, bez naucnog i istorijskog pedigrea je bila sposobna da dodje do slicnih zakljucaja, ili barem nasluti pozadinu citavog slucaja. To samo svedoci da stavovi DTa nisu neki ekstrem / odstupanje od norme, vec nesto pragmaticno sto ima siroku podrsku.

Normalno, demokratursko budalasenje na celu sa onim placljivim kenjcom Obamom, protivzakonito potezanje tajnih sluzbi i stranih placenika - to je zaista pokusaj drzavnog udara koji je, na srecu DT umeo da sjajno neutralizuje.

Attached File  obama budalas.jpg   27.1KB   4 downloads

DT je najbolji pristup - nazovite me kako hocete, zabole me uvo, ja imam pametnije stvari da se njima bavim.

Tako da je pajacima ostavio da se valjaju u cirkuskoj strugotini.

Kako su se samo izbedacili sto ih nacisto ignorise - ne dolazi cak ni na one 'koktele' dopisnika u Beloj kuci!

Kakva samarcina!

Attached File  trump middle finger.jpg   28.98KB   4 downloads

...

• 0

#20106 angelia

angelia
  • Members
  • 15,545 posts

Posted 20 April 2019 - 01:47

...

:+1:

Odlican intervju!

Zaista osvezavajuce.

Ono sto mi se dopalo - nekolicina likova na 4umu, bez naucnog i istorijskog pedigrea je bila sposobna da dodje do slicnih zakljucaja, ili barem nasluti pozadinu citavog slucaja. To samo svedoci da stavovi DTa nisu neki ekstrem / odstupanje od norme, vec nesto pragmaticno sto ima siroku podrsku.

...

Znas kako, ja mislim da i treba da dobije 2020, iako sam u pocetku bila skepticna. Mislim skepticna, ali covek dobio izbore i to je to. Mene ovo ponosanje Dems plasi, ako bilo ko iz ove garniture dobije priliku - to vise ni Biden ne moze da ublazi.

Ovoliko kukanja i naricanja nisam cula ni na sumadijskim sahranama, samo sto nisu anatemu bacili na njega. I toliko proganjanja, lepo covek kaze u intervjuu, tu su napravljeni neki presedani koji ce se vratiti kao bumerang.

A da DT nista stvarno strasno nije uradio od kako je dosao na poziciju, nista sto zasluzuje ovakvu mrznju. Tvitovanje valjda nije razlog za impichment?

• 0