Jump to content


Photo
- - - - -

Identitet emigranata


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1432 replies to this topic

#1426 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 10 May 2015 - 19:56

XAXAXA!

Di si zaboravio dusu. Zamisli samo zaputis sa u Jackson, a tamo te Srbi upucaju na mestu, jerbo slave uskrs.  :rotflmao:

 

Ti si be sveTski covek. Kako je bilo u Anchorage-u. Da li su te i tamo pozdravljali, ili si samo sa belim medvedima mogao?

Ne nego  je emigracija izmisljena za odredjene i "odabrane" ( one koji su navodno golim rukama gradili piramide ....).

... i danas pomalo za Kineze.



#1427 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 10 May 2015 - 20:01

 Primer: ja mogu otici  kao Srbin, u bilo koje selo u Hrvatskoj ( namerno naglasavam Hrvatsku) - i verovali ili ne, za 10-15 dana steci cu bar jednog dobrog prijatelja ! 

Sto ti je zivot. Vilhelima odrasla u Hrvatskoj pa ipak kao Srpkinja nije mogla da nadje prijatelja Hrvata koji ce da je zaposli, a ti kao Srbin nadje prijatelje u selu u Hrvatskoj, za samo dve nedelje sve pricajuci na cistoj ekavici. Meni se cini da nije attitude u pitanju, nego personality, ti si covek koji lako stice prijateljstva u Hrvatskoj, a Vilhelmina pak ne.  



#1428 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 11 May 2015 - 00:10

Blond... nisi me razumeo. Hteo sam da kazem nesto drugo. Nisam ja bitan u toj prici.

A sta je tacno pesnik hteo da kaze? Mis'im, vis' da nisam jedini koji te nije razumeo.



#1429 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 11 May 2015 - 00:30

A sta je tacno pesnik hteo da kaze? Mis'im, vis' da nisam jedini koji te nije razumeo.

NIje pomenuo dusu, ali je hteo da naglasi da ti stranci/vanzemaljci, ne razumeju sta je to kolektiv. Nije on bitan u ovoj prici, vec oni.

Spoiler
Sting je lepo rekao. Ko razume shvatice.

Edited by mrd, 11 May 2015 - 00:34.


#1430 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 11 May 2015 - 21:57

Sting je lepo rekao. 

 

 

George Carlin jos lepse:

 

It's not bad enough the music sucks, but with no last name, you can't find out where these people live so you can throw a fuckin' bomb through their window! It's frustrating.

 

:lol+: 



#1431 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 11 May 2015 - 23:20

George Carlin jos lepse:

 

It's not bad enough the music sucks, but with no last name, you can't find out where these people live so you can throw a fuckin' bomb through their window! It's frustrating.

 

:lol+: 

To sam negde propustila  :lol+:



#1432 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 12 May 2015 - 07:32


To sam negde propustila  :lol+:

 

7:15 

 

 

:lol+:



#1433 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 14 May 2015 - 21:58

Iskreno, nije mi poznta ta vrsta nacionalizma i rasizma o kojoj melankolic pise? imam dosta prijatelja preko koji se nikada nisu zalili na "ignore" ; zalili se na mnoge druge stvari , ali ne i ignore.