Jump to content


Photo

Horoskop


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
11 replies to this topic

#1 mirke1982

mirke1982
  • Members
  • 448 posts

Posted 29 July 2014 - 14:09

Ne znam gde da ubacim ovu temu pa je stavih ovde. Kakvo je vase misljenje o horoskopu? Verujete li mu delimicno, potpuno ili ne uopste? Ja mislim da je to jedna velika glupost koja sluzi za kontrolisanje ljudi.



#2 PetarPan88

PetarPan88
  • Members
  • 54 posts

Posted 22 October 2014 - 18:19

Horoskop? Zabava za dokone ljude.

Ako je meni sudbina zapisana tamo negde zašto onda živim i borim se uopšte?

Zašto da se lomim i trudim oko nečega ako je zapisano u horoskopu da neću uspeti u tome? :D

 

U pravu si, horoskop je velika glupos ;)



#3 mirke1982

mirke1982
  • Members
  • 448 posts

Posted 23 October 2014 - 17:05

Ja sam imao raspravu na tu temu sa Tatjanom Drobac koja je bila oficijelni astrolog na TV Prva u 9 ujutru svakog radnog dana. Izgleda su je izbacili sa TV-a, a ja sam joj poslao par kulturnih mejlova gde sam je pitao zasto obanjuje ljude. Cak sam joj i persirao i nijednom nisam rekao ista ruzno, ali ona se uspanicila posle nekog vremena i prrestali smo da se dopisujemo :D



#4 Anchy181

Anchy181
  • Members
  • 5 posts

Posted 21 November 2014 - 17:26

.Kakvo je vase misljenje o horoskopu? Verujete li mu delimicno, potpuno ili ne uopste? Ja mislim da je to jedna velika glupost koja sluzi za kontrolisanje ljudi.

 

ne vjerujem u horoskop,ali me zabavlja citati  kad mi se pruzi prilika za to ;)


Edited by Anchy181, 21 November 2014 - 17:26.


#5 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 04 December 2014 - 21:24

Horoskop? Zabava za dokone ljude.

Ako je meni sudbina zapisana tamo negde zašto onda živim i borim se uopšte?

Zašto da se lomim i trudim oko nečega ako je zapisano u horoskopu da neću uspeti u tome? :D

 

U pravu si, horoskop je velika glupos ;)

 

Ne slažem se. Možda je horoskop budalaština ali to je jedno a sudbina sasvim druga stvar.  Nekad, koliko god se trudili oko nečega u životu ,ono,  ako neće-neće.  I obratno. 

Niko sudbi ne uteče !  

A horoskop?  Pravih, školovanih astrologa je veoma malo.  Sećam se pre mnogo godina, gledala sam kao dete, na tadašnjem 3kanalu (ispravite me ako grešim), Milju Vujanović- Regulus.  Imala je odličnu emisiju, javljali su se gledaoci ,ona im je radila natalnu i sve te stvari.  Bila je tada jedini pravi astrolog. Veoma gledana. Medjutim  u godinama , (početak 90-tih, rat), počela je i ona da skreće sa teme. Pokvarila sopstvenu emisiju.  Uopšte se više nije bavila astrologijom nego je skoro celu emisiju koristila za neke političke, nacional, ratne, socijal kako-god teme.  Vrhunac je bio kada je počela da priča o  zaverama protiv Srba, države, o nekim ''neobjašnjivim silama'' koje tamo neki usmeravaju na nas, o nekoj magiji, nekim ''svemircima'' koji utiču na naše mozgove   :D ..... :huh:

Kada je počela nepovratno da se gubi, izgubila je i emisija gledaoce, i ona emisiju, a i mesto na tv.  U poslednjih 20-tak godina nije se nigde ni pojavljivala.



#6 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 05 December 2014 - 06:56

Horoskop... ako piše "zdravlje dobro, lova stiže", ok, ostalo ne čitam :)

 

Milja, teško da se pojavi, nije živa.



#7 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 05 December 2014 - 07:40

Ne slažem se. Možda je horoskop budalaština ali to je jedno a sudbina sasvim druga stvar.  Nekad, koliko god se trudili oko nečega u životu ,ono,  ako neće-neće.  I obratno. 

Niko sudbi ne uteče !  

A horoskop?  Pravih, školovanih astrologa je veoma malo.  Sećam se pre mnogo godina, gledala sam kao dete, na tadašnjem 3kanalu (ispravite me ako grešim), Milju Vujanović- Regulus.  Imala je odličnu emisiju, javljali su se gledaoci ,ona im je radila natalnu i sve te stvari.  Bila je tada jedini pravi astrolog. Veoma gledana. Medjutim  u godinama , (početak 90-tih, rat), počela je i ona da skreće sa teme. Pokvarila sopstvenu emisiju.  Uopšte se više nije bavila astrologijom nego je skoro celu emisiju koristila za neke političke, nacional, ratne, socijal kako-god teme.  Vrhunac je bio kada je počela da priča o  zaverama protiv Srba, države, o nekim ''neobjašnjivim silama'' koje tamo neki usmeravaju na nas, o nekoj magiji, nekim ''svemircima'' koji utiču na naše mozgove   :D ..... :huh:

Kada je počela nepovratno da se gubi, izgubila je i emisija gledaoce, i ona emisiju, a i mesto na tv.  U poslednjih 20-tak godina nije se nigde ni pojavljivala.

Milja ni sebi nije sastavila horoskop  :ajme: 



#8 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 08 December 2014 - 22:58

Horoskop... ako piše "zdravlje dobro, lova stiže", ok, ostalo ne čitam :)

 

Milja, teško da se pojavi, nije živa.

Nije živa? Nisam znala, hvala na informaciji.   ;)

vaga2.png



#9 marimarija

marimarija
  • Members
  • 2 posts

Posted 26 December 2014 - 13:18

Ja ne mislim da je horoskop glupost. Naravno da ne verujem u ove besmislice po dnevnim novinama, tj. u dnevni horoskop. Ali morate priznati da vaš horoskopski znak mnoogooo govori o vama i da ipak ima smisla. Zar ne? :)



#10 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 26 December 2014 - 16:45

Ja ne mislim da je horoskop glupost. Naravno da ne verujem u ove besmislice po dnevnim novinama, tj. u dnevni horoskop. Ali morate priznati da vaš horoskopski znak mnoogooo govori o vama i da ipak ima smisla. Zar ne? :)

Obzirom da mi je `oroskopski znak prvi - da li to znaci da sam prvi u svemu? Naravno, ne, tako da je verovanje u sudbinu zapisanu u zvezdama glupost. :D



#11 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 28 December 2014 - 19:55

Ja ne mislim da je horoskop glupost. Naravno da ne verujem u ove besmislice po dnevnim novinama, tj. u dnevni horoskop. Ali morate priznati da vaš horoskopski znak mnoogooo govori o vama i da ipak ima smisla. Zar ne? :)

Slažem se.  Kada posmatram  i sebe i osobe iz mog okruženja , imamo dosta karakteristika svog znaka, ali i znakova koji dolaze pre ili posle. ja sam npr. vaga a primećujem da malo ''vučem'' i na škorpiju, koja dolazi posle. To je interesantno. Mišljenja se razlikuju ali  ja ipak smatram da je sudbina ta koja odredjuje mnogo toga u našim životima.  Kada sagledam neke dogadjaje i lepe i ružne, koji se dešavaju, (ili su se dešavali) i meni i mojoj porodici u poslednje vreme,  još više verujem u to. 



#12 mirke1982

mirke1982
  • Members
  • 448 posts

Posted 19 June 2015 - 16:26

Slažem se.  Kada posmatram  i sebe i osobe iz mog okruženja , imamo dosta karakteristika svog znaka, ali i znakova koji dolaze pre ili posle. ja sam npr. vaga a primećujem da malo ''vučem'' i na škorpiju, koja dolazi posle. To je interesantno. Mišljenja se razlikuju ali  ja ipak smatram da je sudbina ta koja odredjuje mnogo toga u našim životima.  Kada sagledam neke dogadjaje i lepe i ružne, koji se dešavaju, (ili su se dešavali) i meni i mojoj porodici u poslednje vreme,  još više verujem u to. 

A da li onda doktor moze da utice na znak "carskim rezom", posto se zakazuje datum kada ce biti uradjen carski rez? Aj doktore jedan dan ranije da mi dete ne bude Vaga, ili koji god znak :)