Jump to content


Photo
- - - - -

Vrnjački karneval u julu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 darkostojiljkovic3

darkostojiljkovic3
  • Members
  • 6 posts

Posted 23 July 2014 - 22:26

Vrnjački Karneval je uz Guču i Exit najveća turistička manifestacija u Srbiji i svakako predstavlja krunu dešavanja tokom sezone. Ova manifestacija okupi preko 200 000 posetilaca. Zaista prelepa manifestacija u u julu. U tom periodu to je velika scena kada se održava veliki broj maskenbala, izložbi, koncerata, pozorišnih predstava....  A svakako centralni događaj karnevala je Velika međunarodna karnevalska povorka sa učesnicima iz celog sveta Iz godine u godinu ova manifestacija okuplja sve veći broj učesnika i posetilaca kako iz zemlje tako i iz celog sveta.

Priznanje za dosadašnji rad predstavlja "Turistički cvet" za najbolju turističku manifestaciju. Ovu prestižnu nagradu dodeljuje Turistička organizacija Srbije uz podršku Ministarstva trgovine, turizma i usluga.

I ove   godine karneval  je ispunio očekivanje velikog broja posetilaca i pokazao da postaje jedna od najozbiljnijih turističkih destinacija u Srbiji.: http://vrnjackabanjasrbija.rs/


Edited by darkostojiljkovic3, 23 July 2014 - 22:34.


#2 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 23 July 2014 - 22:53

Brazilke   :hail:



#3 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 23 July 2014 - 22:54

Vrnjački Karneval je uz Guču i Exit najveća turistička manifestacija u Srbiji i svakako predstavlja krunu dešavanja tokom sezone. Ova manifestacija okupi preko 200 000 posetilaca. Zaista prelepa manifestacija u u julu. U tom periodu to je velika scena kada se održava veliki broj maskenbala, izložbi, koncerata, pozorišnih predstava....  A svakako centralni događaj karnevala je Velika međunarodna karnevalska povorka sa učesnicima iz celog sveta Iz godine u godinu ova manifestacija okuplja sve veći broj učesnika i posetilaca kako iz zemlje tako i iz celog sveta.

Priznanje za dosadašnji rad predstavlja "Turistički cvet" za najbolju turističku manifestaciju. Ovu prestižnu nagradu dodeljuje Turistička organizacija Srbije uz podršku Ministarstva trgovine, turizma i usluga.

I ove   godine karneval  je ispunio očekivanje velikog broja posetilaca i pokazao da postaje jedna od najozbiljnijih turističkih destinacija u Srbiji.: http://vrnjackabanjasrbija.rs/

Bila moja mama, kaze da joj se dopalo,pa rekoh da kazem i ja hvala. 



#4 darkomi

darkomi
  • Members
  • 2 posts

Posted 24 July 2014 - 23:19

Brazilke   :hail:

Brazilke :) evo i slike:

ALE_7551-Medium-1024x682.jpg

 

Još puno slika sa Karnevala 2014. pogledajte ovde.



#5 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 24 July 2014 - 23:31

Hvala za slike ... I ja sam ponesto uspeo da slikam :) 

 

Mene su odusevili Bolivijci (ako ne gresim )  ,od kada su se pojavali "na mosticu " nisu stali sa igrom... svo vreme su igrali  :)

 

Nisam jos uvek uspeo da pronadjem snimak sa glavne  bine gde su najavljivane karnevalse "trupe " na YT ,pa ako ga postave ,ostavite link.

 

 

I jos jedno pitanje,zbog cega su pomereni koncerti VGogha i YuGrupe?



#6 darkostojiljkovic3

darkostojiljkovic3
  • Members
  • 6 posts

Posted 25 July 2014 - 21:05

Ko želi dobar provod i pravo zezanje, obavezno iduće godine na karneval u Vrnjačku banju. Ima sve i za svakoga po nešto.

Opuštena atmosfera maksimalno........


Edited by darkostojiljkovic3, 25 July 2014 - 21:08.