Jump to content


Photo
- - - - -

A vi kako Te, shta radite?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#1 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 10 July 2014 - 23:09

Ne znam ko je mod i da li ce preventivno obrisati, ne radi se o mom povratku na forum ali se setih starih vremena pa samo da vidim kako Te :),  shta radite. Namerno na emigraciji, da ne remetimo srblje, josh samo im mi trebamo :). Sporo prolaze dani dok godine lete, samoca pomalo steze .... shto reche dobri, stari Drago Mlinarec ..... ona samoca koja dolazi sa godinama ..... a dolazi, nije da ne dolazi.

 

Ko je tu od ekipe, ko fali (ili "hvali" da bi me razumeli i ovi shto im je shkola slabija strana, a Rusija u srcu :)) ..... kako dani u pechalbi, shta je sa forumom, pretpostavljam ista meta isto odstojanje, ima li legende foruma Yoyogija, pa makar i na nekom poljoprivrednom, lokalnom nivou lol ..... shta je sa srBskim prorokom sa ekonomije, o kojem su pisale i srBske novine, vidim nema vishe topika Propast Amerike, shto je znachajan napredak ....


Edited by down with the sickness, 10 July 2014 - 23:27.


#2 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 10 July 2014 - 23:29

Daj, DWTS, javi se cesce!

 

Zanimaju me tvoja misljenja, a i iskustva sa 2-tockasima...



#3 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 10 July 2014 - 23:45

Nasmeja me slatko.

 

Stvarno nema vise propasti Amerike, sad se povremeno pojavljuje na temama  :D a Yoyogija ni od korova ...



#4 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 10 July 2014 - 23:52

Razocharacu te ali ja sam na kraju proshle sezone u septembru prodao moju Suzie Q i ovu godinu sam automobilista ..... za sledecu ne znam, videcemo, zavisi od inspiracije. Iskreno, nikad nisam ni bio pravi bajker, kao shto si ti i neki od mojih prijatelja. Ja sam vishe bio pozer, kao komad garderobe, neki old-man bumerang bunt koji sam bacio kad sam bio 18, ali sam proveo 4 gdine u sedlu i vaistinu .... bila su to dobra vremena, rado ih se secam, a moguc je i recidiv, nikad ne reci nikad. Trenutno me interesuje samo sex & drugs, chak ne vishe rock'n'roll .... eto dokle sam stigao. I opet sam zadovoljan i dostigao sam neke visine LOL ..... Nije da me nije interesovalo to sveto trojstvo i pre, josh kako, uvek sam bio vernik, ali sada iz nekog drugog ugla ..... malo mudrosti je stiglo i do mene sa godinama :)



#5 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 July 2014 - 23:56

E, propade svet. Eto Andja kupila nova kola, pa sam ja morao odmak bolje da uzmem. Sad se borimo sa probmemima zivota prosecnoprihodasa i skijanjem u Italiju.

De si ti, zabrinuo sam se kako canada, da nije propala.



#6 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 11 July 2014 - 23:27

Ko je tu od ekipe, ko fali ....

Pravo da Vi kažem,fala na pitanju,ide nekako.

Svakih pola godine svratim na pola sata i u principu sve po starom.

Tvoja,moja odnosno drugarica svih nas i nikad zaboravljena Vili,( ministarka za ljudska prava i manjine,"profesionalni" socijalni radnik) je u punoj formi.

Nova specijalizacija su Baltičke republike. :ajme:

 

Stari se lagano u miru i broje se  godine do peMzije.

Pozdrav. :wicked:



#7 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 11 July 2014 - 23:35

E, jbg. Ja tek spremio kandidaturu za neko ministarsko mesto, a Vlada se raspala/penzionisala...  :lol+:



#8 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 11 July 2014 - 23:51

 

Svakih pola godine svratim na pola sata i u principu sve po starom.

 

Kakva cudna koincidencija. Onaj navrati jednom u par godina, ti jednom u pola godine, i bas se potrefite. Mora da je zbog "super meseca".



#9 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 11 July 2014 - 23:52

Ko je tu od ekipe...

 

Eto i mene među vama.



#10 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 12 July 2014 - 01:04

Viljamovka .... Bila si i ostala .... aj' da ne kazem ...... drago mi je da chujem mog prijatelja PragA, nadam se da cu ga josh jednom posetiti, ono proshli put sam bio malo syeban, keva mi je bila bolesna, 2 nedelje posle toga je i otishla, ali sam video da je Prag shampion teshke kategorije, a ti teoreticharko zavere mozesh samo da sanjash o tome, ti si ipak samo poljoprivrednica na privremenom radu u Shveckoj. Ne, nismo se dogovorili da se pojavimo zajedno kako bi tebe nepravedno i nichim izavano napali, precenjujesh se opasno LOL.

Pozdravljam ekipu, Angeliu, Mrda, Shta je sa legendom Magripom (lol, uvek se setim traktora) .... vidim Kinik je tu, onaj penzionersko-udbashki smor hill Bill, za Vesnu znam da je pukla, kao i nash jaro, zmaj od Bosne, mod iz subotice ne secam se nickname a pravo ime necu da pishem i on je bio kul, da ne ispadne kao zelje i pozdravi ..... melankolic jesi uspeo da pobegnesh? Gde si?


Edited by down with the sickness, 12 July 2014 - 01:28.


#11 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 12 July 2014 - 01:08

.... melankolic jesi uspeo da pobegnesh? Gde si?

 

Norge.



#12 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 12 July 2014 - 01:34

Norge.

 

Very nice :), how much ..... shto bi rekao Borat.

 

Drzi se, Znam nije lako. Kakve su domorotkinje? Malo mesto?


Edited by down with the sickness, 12 July 2014 - 01:35.


#13 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 12 July 2014 - 06:28


Pozdravljam ekipu, Angeliu...

Davno sam ti oprostila ono 'putujuci trgovac', ajde vrati se da pomognes ovaj severno americki front  :D

 

Eto k'o da se pojavio neko sa male mature...

 

Ubi nas evropa i balticki front  :)



#14 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 12 July 2014 - 07:13


Edited by mrd, 12 July 2014 - 07:14.


#15 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 12 July 2014 - 09:46




 
Very nice :), how much ..... shto bi rekao Borat.
 
Drzi se, Znam nije lako. Kakve su domorotkinje? Malo mesto?


Nije lako uopšte ali je meni pukao film, ima tome nekoliko godina, tako da nemam šta da izgubim, mogu samo da dobijem.
Sva sreća pa sam uspeo da se stacioniram u gradu ali ovde se planovi brzo menjaju.
Domorotkinje su zaista lepe mada je teško definisati u eri globalizacije ko je domorodac a ko doseljenik u Norveškoj. Pošto sam u vezi nešto mi ne privlače pažnju ali ne mogu a da ne primetim lepotu svuda oko sebe.