Jump to content


Photo
- - - - -

Četvrtfinale


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
809 replies to this topic

Poll: Četvrtfinale (61 member(s) have cast votes)

Za koga ćete navijati u završnici prvenstva?

  1. Francuska (2 votes [3.28%] - View)

    Percentage of vote: 3.28%

  2. Nemačka (12 votes [19.67%] - View)

    Percentage of vote: 19.67%

  3. Brazil (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. Kolumbija (17 votes [27.87%] - View)

    Percentage of vote: 27.87%

  5. Argentina (5 votes [8.20%] - View)

    Percentage of vote: 8.20%

  6. Belgija (6 votes [9.84%] - View)

    Percentage of vote: 9.84%

  7. Holandija (11 votes [18.03%] - View)

    Percentage of vote: 18.03%

  8. Kostarika (8 votes [13.11%] - View)

    Percentage of vote: 13.11%

Ko će biti najbolji strelac Svetskog prvenstva?

  1. Rodrigez (18 votes [29.51%] - View)

    Percentage of vote: 29.51%

  2. Mesi (13 votes [21.31%] - View)

    Percentage of vote: 21.31%

  3. Nejmar (3 votes [4.92%] - View)

    Percentage of vote: 4.92%

  4. Miler (12 votes [19.67%] - View)

    Percentage of vote: 19.67%

  5. Benzema (1 votes [1.64%] - View)

    Percentage of vote: 1.64%

  6. Van Persi (6 votes [9.84%] - View)

    Percentage of vote: 9.84%

  7. Roben (4 votes [6.56%] - View)

    Percentage of vote: 6.56%

  8. neko drugi (4 votes [6.56%] - View)

    Percentage of vote: 6.56%

Vote Guests cannot vote

#31 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 03 July 2014 - 14:44

Bice zanimljivi svi mecevi, kao i mecevi osmine finala, kada su ogromni favoriti jedva pretekli. Mislim da ce Nemci najlakse izaci na kraj sa Francuzima. Nadam se da Kostarika moze da napravi senzaciju, ali ipak tesko, ako bude zeznuto, bice tu neki dajv i penal za Holandjane sigurno.

 

Vidim da provejava da ce Belgijanci proci Argentince, pa, iako ni Argentina ne sija, Belgija je pokazala u svim mecevima da ih neiskustvo zestoko drma, a Vilmots je sa ovim menjanjem i miksovanjem vise ubadao na srecu nego sto je stvarno nesto izmislio, pa je vrlo verovatno da ce ga Argentina ubosti odmah na pocetku i zatvoriti utakmicu. Mada je stvarno ta utakmica zeznuta za prognozu, posto su i jedni i drugi igrali sa tuznim ekipama do sad.


true that.

aj'd sej tanak kouč.


Izuzev, naravno Kosta Rike, Holandije i Kolumbije, sve ove ekipe su underachiever-i. Uključujući i Francusku koja je igrala sa protivnicima koji bi se mogli smatrati lakom grupom u kvalifikacijama.
Protiv Švice već zamalo da se okliznu.

Videćemo kako će Kolumbija da se nosi "Hej, pa mi smo možda i favoriti, jaki smo dosta".
Sposobni su da pobede sve preostale repke. Pa čak i Njemce.



#32 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 03 July 2014 - 15:14

zar nije raspored utakmica definiran prije početka prvenstva?

 

Naravno da jeste, jos prilikom zreba prosle godine.



#33 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 03 July 2014 - 15:15

Protiv Švice već zamalo da se okliznu.

 

Francuzi?



#34 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 03 July 2014 - 15:57

Francuzi?

pobrkao :D to argentinci,
a francuzi nisu bili ubedljivi protiv moćnih nigerijaca



#35 mladendzic

mladendzic
  • Members
  • 222 posts

Posted 03 July 2014 - 16:48

epsko polufinale 1982. u regularnom dijelu 1:1, francuzi u produžetku poveli 3:1, schumacher skršio battistona, ušao rummenigge, švabe izjednačile na 3:3 i prošli dalje na penale.

 

mislim da je to bila prva utakmica u povijesti sp koja je odlučena izvođenjem jedanaesteraca.


Jeste prva, kad smo kod toga, evo podataka šta se kad prvo desilo na svetskim prvenstvima: http://www.topendspo...ccer/firsts.htm



#36 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 03 July 2014 - 17:58

pobrkao :D to argentinci,
a francuzi nisu bili ubedljivi protiv moćnih nigerijaca

 

Ja gledam sta pricas. :D Nije ni Argentina briljirala protiv Nigerije. ;)

 

Realno gledano jedino je Kolumbija odigrala na visokom nivou i bez oscilacija sve cetiri utakmice, ali su oni imali smesnu grupu pa i kasnije Urugvaj koji realno nista nije pokazao.

 

Argentina je prilicno losa i neubedljiva, ali kad igras utakmicu sa 0-2 gola onda jedan trenutak Mesijeve inspiracije resava utakmicu kao sto je vec vidjeno protiv Irana i Svajcarske.

 

Belgija po imenima ima paklenu reprezentaciju, pravi balans izmedju odbrane i napada, odlicnog golmana, ali im nesto fali... Lukaku je one prve dve utakmice u kojima je bio starter bio ocaj zivi, dok Azar realno nista ne prikazuje na terenu. Krajnje je vreme da se konacno pojavi na prvenstvu. Kad ce ako ne protiv Mesija. :D

 

Francuzi su moji favoriti iz senke i mnogo mi se svidja kako igraju. Jesu bili losi protiv Nigerije, ali to je dobrim delom do odluke trenera da krene sa Benzemom i Ziruom od pocetka. NIsu oni tim koji bi igrao sa dva klasicna napadaca. Cim je Ziru otisao na tusiranje Francuzi su zaigrali. Benzema cesto zna u velike utakmice da udje sa 2-3 velika promasaja i ako se sutra desi suprotno odose Svabe kuci.



#37 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 03 July 2014 - 20:34

Azar je mnogo bezobrazan, i tolko je bezobrazan da to jednostavno mora da se voli.

Posle pasa neće da nastavi kretnju i da isprati, navuče i odvuče na sebe protivnika. Nije dovoljno, hmmmm, glavom u takmičenju kako treba.
Meni nije jasno zašto Mertens ne igra iza napadača, a Mirallas desno. Koj' moj djavo igra onaj Ent od čoveka, Fellaini.

Mislim da će biti veoma bitno da li će Wilmots fail-ovati i stavi Van Buyten-a, demichelis level of speed, protiv Argentine koja ima Messija i ostale brzance.


Edited by BattleBorn, 03 July 2014 - 20:34.


#38 KAHN

KAHN
  • Members
  • 75 posts

Posted 03 July 2014 - 22:37

Azar je mnogo bezobrazan, i tolko je bezobrazan da to jednostavno mora da se voli.

Posle pasa neće da nastavi kretnju i da isprati, navuče i odvuče na sebe protivnika. Nije dovoljno, hmmmm, glavom u takmičenju kako treba.
Meni nije jasno zašto Mertens ne igra iza napadača, a Mirallas desno. Koj' moj djavo igra onaj Ent od čoveka, Fellaini.

Mislim da će biti veoma bitno da li će Wilmots fail-ovati i stavi Van Buyten-a, demichelis level of speed, protiv Argentine koja ima Messija i ostale brzance.

Kakav bi bio spektakl za nas navijace Bayerna da gledamo duel Van Buyten vs Demikelis. Gledati ih u tudjem dresu je pravo uzivanje. Samo sumljam da ce argentiski selektor da ubaci Demija. Nije on bas tako naivan kao sto mnogi misle. Wilmots sa druge strane bolje i nema DVB-a i Konpanija. 


Edited by KAHN, 03 July 2014 - 22:39.


#39 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 04 July 2014 - 03:58

4 evropske i 4 latino americke reprezentacije 



#40 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 July 2014 - 08:22

Šta je sa Mažićem. Jel' vraćen kući?



#41 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 04 July 2014 - 08:35

bio je u brazilu pre nego što su određene sudije za 1/4 ? možda ga čuvaju kao neku rezervu ili 4. sudiju.

 

inače Iran se i oficijelno žalio na njega, možda su ga zato poslali na plažu :)


Edited by Klotzen, 04 July 2014 - 08:37.


#42 opaaa

opaaa
  • Members
  • 33 posts

Posted 04 July 2014 - 09:07

Zna li se u kakvom su sastavu svabe za danas, bilo neke price oko povreda (prehlada) ?



#43 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 04 July 2014 - 09:33

France (Possible, 4-2-1-3): Lloris; Debuchy, Varane, Sakho, Evra; Matuidi, Cabaye; Pogba; Valbuena, Benzema, Griezman.

Germany (Possible, 4-3-3): Neuer; Hummels, Boateng, Mertesacker, Howedes; Schweinsteiger, Lahm, Kroos; Özil, Müller, Götze.

 

To nasao na sajtu engleskog telegrapha , znaci standarda postava Nemaca.Lev ostaje tvrdoglava mazga, ponovo ce da duva na bekovskim pozicijama.


Edited by Zetterberg, 04 July 2014 - 09:35.


#44 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 04 July 2014 - 09:36

Šta je sa Mažićem. Jel' vraćen kući?

Cuvaju ga za finale :)

#45 mladendzic

mladendzic
  • Members
  • 222 posts

Posted 04 July 2014 - 09:38

Ovako Marca predviđa...
 

fndGPZA.png
 

 

Cuvaju ga za finale :)


Ja se nadam minimum polufinalu :)