Jump to content


Photo
- - - - -

Četvrtfinale


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
809 replies to this topic

Poll: Četvrtfinale (61 member(s) have cast votes)

Za koga ćete navijati u završnici prvenstva?

  1. Francuska (2 votes [3.28%] - View)

    Percentage of vote: 3.28%

  2. Nemačka (12 votes [19.67%] - View)

    Percentage of vote: 19.67%

  3. Brazil (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. Kolumbija (17 votes [27.87%] - View)

    Percentage of vote: 27.87%

  5. Argentina (5 votes [8.20%] - View)

    Percentage of vote: 8.20%

  6. Belgija (6 votes [9.84%] - View)

    Percentage of vote: 9.84%

  7. Holandija (11 votes [18.03%] - View)

    Percentage of vote: 18.03%

  8. Kostarika (8 votes [13.11%] - View)

    Percentage of vote: 13.11%

Ko će biti najbolji strelac Svetskog prvenstva?

  1. Rodrigez (18 votes [29.51%] - View)

    Percentage of vote: 29.51%

  2. Mesi (13 votes [21.31%] - View)

    Percentage of vote: 21.31%

  3. Nejmar (3 votes [4.92%] - View)

    Percentage of vote: 4.92%

  4. Miler (12 votes [19.67%] - View)

    Percentage of vote: 19.67%

  5. Benzema (1 votes [1.64%] - View)

    Percentage of vote: 1.64%

  6. Van Persi (6 votes [9.84%] - View)

    Percentage of vote: 9.84%

  7. Roben (4 votes [6.56%] - View)

    Percentage of vote: 6.56%

  8. neko drugi (4 votes [6.56%] - View)

    Percentage of vote: 6.56%

Vote Guests cannot vote

#1 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 02 July 2014 - 13:28

Petak 4. jul:

 

Rio de Zaneiro /// Francuska - Nemacka (18.00)

Fortaleza /// Brazil - Kolumbija (22.00)

 

Subota 5. jul:

 

Brazilija /// Argentina - Belgija (18.00)

Salvador /// Holandija - Kostarika (22.00)



#2 Elias

Elias
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 02 July 2014 - 13:41

Nemacka, Brazil, Belgija, Holandija



#3 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 02 July 2014 - 13:41

Da nije uletela Kostarika, ovo je negde i projektovano četvrtfinale, pre početka šampionata. Tek se sada vidi, koliko je značajno bilo prvo mesto Kostarike u grupi, obzirom da bi verovatno otpali da je bilo drugačije. Sve jedno, mislim da im je ovo maksimalni domet i da imaju male šanse protiv Holanđana.

 

Ostali mečevi su otvoreni i može biti svašta.

 

Inače je bilo reči da evropske reprezentacije igra slabo na ovom SP, a čini mi se da Evropa ima više četvrtfinalista nego u JAR-u pre 4 godine.



#4 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 02 July 2014 - 13:44

14.jpg


Edited by Trn, 02 July 2014 - 13:46.


#5 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 02 July 2014 - 13:48

Umesto u deset da stave Argentinu i Belgiju,oni stave Holandjane i Kostariku... :ajme:



#6 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 02 July 2014 - 13:56

Uh vidim finale Njemacka - Holandija i zamalo reprizu iz 1974...samo sto ovaj put nosimo pehar kuci  :+1:



#7 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 02 July 2014 - 14:02

Mislim da je Kolumbija-Belgija finale za koje svi neutralni navijaju tako da... nista od toga. ;D Takodje, voleo bih da pogledam i SF Belgija-Holandija.



#8 mladendzic

mladendzic
  • Members
  • 222 posts

Posted 02 July 2014 - 14:28

Colombia-2014-World-Cup.jpg



#9 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 02 July 2014 - 15:49

Bilo bi do jaja kada bi se desio sunovrat favorita.

 

Ne verujem da ce Svabe moci da prodju sa ovom postavkom Francuze, nisam uopste citao ovu temu do juce(a i novi sam clan), ali se sigurno sa mnom slazete da ne moze u poslednjoj liniji da igraju cetiri stopera, i to kod jednog guras ga na poziciji koji u svom klubu nikada tu nije igrao, dok je drugi tu igrao povremeno.Ne shvatam zasto na ovakav nacin da se unistava najbolji desni bek na svetu tako sto ga guras na poziciji defanzivnog veznog.Istina je on tu da radi korektan posao, mozda je cak i bolji od Kedire u defanzivi, ali nastaje velika rupa na desnoj strani.Razumem trenere kada traze balans izmedju ofanzivnog/defanzivnog beka na levoj i desnoj strani, ali u ovom slucaju oni su hendikepirani u napadu na obe strane.Sreca po njih, pa ce Humels da bude spreman za Francuze, ni Mertezaker ni Boateng nikad nisu bili tip stopera koji ce da otvara igru, barem ne na nivou kao sto Humels radi.Mislim da ce Lev da ostane tvrdoglav i da ce to ponovo da mu se obije o glavu, covek nista nije naucio sa proslog EP kada je eskperimentisao, a i generalno mi smeta kod njega sto ce pre verovati igracima koji imaju iskustvo.Primer za to je Durm koji uopste nije dobio sansu nego na njegovoj prirodnoj poziciji igra Havedes.Francuze sam slabo gledao na SP, ali bilo bi glupe od strane Desampa kada bi mu ponovo igrali Ziru i Benzema u startnih 11, mozda bi cak bilo bolje da pocne sa Ziruom, a na levoj strani da pocne Grizman.Ne verujem da ce Desamp da igra otvoreno protiv Svaba, u svezem mi je pamcenju dok je vodio Marsej u LS kako je znao da umrtvi igru rivala i verujem da ce tako isto da uradi protiv Nemaca i da ce im prepustiti inicijativu.Meni je mozda cak i bolje da kao stoperski tandem pocnu Koselni-Varan nego Sako-Varan, jer mi je Koselni pouzdanije resenje.

 

Mislim da ce Holandjani uspeti da se domogne finala bas zbog toga sto im je na klupi LVG koji izvlaci iz ovog tima maksimum i koji je jos jednom potvrdio svoju klasu, formacija 5-3-2 se pokazala kao pun pogodak.Zna on sa cime raspolaze i izabrao je najbolju mogucu formaciju, a Robenu dao free-role.Bio sam malo pesimistican posto kada sam gledao njihov prijateljski mec sa Ganjanima, tesko su dolazili do sansi i do gola.Ne igraju efikasno kao sto smo navikli od njih, ali igraju ko Italijani tj onoliko koliko im treba za pobedu.Jedino je bio izuzetak mec protiv Spanaca.Mislim da su oni i Kostarika jedine repke koji imaju posed lopte manji od 50%.Sa druge strane vec je tesko prognozirati, dosta jaca je ta polovina zreba, a nijedna reprezentacija ne odskace toliko da bih joj dao prednost.Nikada do sada ne pamtim ovakvo neizvesno prvenstvo, odlucivace sitni detalji ko ce da prodje dalje a ja se nadam da ce Kolumbija uspeti da se domogne finala zbog njihovog selektora, a isto tako se ne bi bunio da to budu Francuzi. 



#10 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 02 July 2014 - 15:50

Kolumbija do titule...



#11 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 02 July 2014 - 16:48

Bice tesko bez De Jonga, nadam se da ce De Guzman igrati to, posto Blindu to definitvno ne odgovara. Samo korak po korak, prvo Kostarika...



#12 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 02 July 2014 - 17:22

Kakav smor jbt nema fudbala danas. Navikao sam se na ove termine i uživancija prava...

#13 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 02 July 2014 - 18:10

Voleo bih Kolumbiju da vidim u finalu ali bi to onda značilo, da je izbacila Nemačku.. :wicked:  Neke da može



#14 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 02 July 2014 - 18:12

Bice tesko bez De Jonga, nadam se da ce De Guzman igrati to, posto Blindu to definitvno ne odgovara. Samo korak po korak, prvo Kostarika...

LVG hoce defanzivnog igraca na tom mjestu. Blind jedini odgovara. Mozda Clasie.

#15 Bojan_PFC

Bojan_PFC
  • Banned
  • 898 posts

Posted 02 July 2014 - 18:28

Kolumbija do titule...

A Argentina? :o