Jump to content


Photo
- - - - -

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 14/15.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14021 replies to this topic

#16 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 25 June 2014 - 19:12

U opisu teme nisi stavio Darkelju  :-1:

 

Nek nam je sa srecom cigani u ovom prelaznom roku pa da dobijemo i crnu atletsku zver i nasu dugogodisnju zelju Darkelju :D

 

Stavio je pekaru.  :rotflmao:  Sve mu je oprošteno.

 

 

I moja prva želja je da Radonji vidim leđa. Jednostavno sam mišljenja, da kakva god pojačanja mi doveli, on neče umeti da jih izkoristi kako treba, nego če furati svoj fazon u nedogled, kao Grci u fudbalu (mada, njima sinoć to prođe  :kece: ).

 

Bio sam Raletov zagovornik. Drago mi je što je proveo dve sezone kod nas, ali ipak mislim da smo tu zreli za promenu i da Bobiju za rezervu nađemo nekog atletu, što lupa banane, jede ključeve, i tako dalje...

 

Obavezno računati malog Stojanovića kao rezervnog igrača na poziciji 3. Mislim da je spreman za guranje u vatru.

 

Što se tiče pozicije 1 i 2, tu trenutno svašta imamo, a u stvari ništa nemamo. Naravno da želim ostanak Nelsona, ali mora se dovesti i jedan pravi organizator igre. Micić bi po meni bio najbolje moguče rešenje, ali teško da ga možemo dobiti.

Jenkins i Blažič pod vodstvom nekog drugog trenera, bi bili za razred koristniji igrači, nego pod Radonjom. Siguran sam. Frka je samo, što na pozicijama bekova imamo 3 stranca. Što znači da moramo da biramo. Ili stranac na 3 (gde baš fali kvalitetnih, dostupnih, domačih rešenja), ili stranac na 4/5 gde se može nači brdo kvalitetnih igrača, koji prave razliku...



#17 RedWhiteDynamite

RedWhiteDynamite
  • Members
  • 5,648 posts

Posted 25 June 2014 - 19:12

More ako puste Seselja nazad u Srbiju mozda Darko se sazeli kosarke opet....Mada, dao bio milione da vidim kada mu Marty nacrta nesto o oavj gl hladno odjebe ...... :rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao:


Edited by RedWhiteDynamite, 25 June 2014 - 19:25.


#18 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 25 June 2014 - 19:14

Barsa

PAO

Zalgiris

Zvezda

Dinamo

Limoz

 

PAO i Valensija iz drugog sesira su ekipe sa kojima moze da se igra, bilo bi dobro izbeci Fener iz treceg i Bajern iz petog.

 

Samo ne kvalifikant iz poslednjeg sesira kao prosle sezone ... Bajern, NN i Sassari su dosta slabiji od ovih iz 4.sesira. Najbolja grupa:

Olimpijakos 

Makabi

Zalgiris

Crvena zvezda

Sassari

Turow (jer ne moze Neptunas). 



#19 uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™

uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ ™
  • Members
  • 6,012 posts

Posted 25 June 2014 - 19:14

jel se zna kad je sledece prvenstvo u pecanju sarana?

 

http://www.worldcarp...com/event-2014/

 

od 29 septembra do 4 oktobra.

 

U najnezgodnije vreme,tacno na pocetku sezone. :ajme:

 

 

 

:lol+:



#20 The Seventh Seal

The Seventh Seal
  • Members
  • 3,991 posts

Posted 25 June 2014 - 19:14

Ja da poželim Bobiju da me ispoštuje na Evroliginom fantaziju kao prošle sezone. Nabijaj te indekse Bobane.



#21 srlepajce

srlepajce
  • Members
  • 5,285 posts

Posted 25 June 2014 - 19:15

prva zelja da Radonja i Simon odu



#22 Hipertenzija

Hipertenzija
  • Members
  • 824 posts

Posted 25 June 2014 - 19:19

Najpre treba krenuti od trenera. 

Radonjic je dobio sansu, i nije je iskoristio. U najbitnijim momentima Zvezda je delovala najkonfuznije. 

Zahvaliti mu se, i naci nekog iskusnog.

Kada se vec ne radi na stvaranju, nego na trosenju, onda ne treba ulaziti u rizike sa mladim trenerima. Jednostavno nema potrebe.

 

Sto se igraca tice, tu ne treba menjati puno. 

Umesto Katica dovesti Golubovica ili Rakovica, kvalitetnog igraca na 3, i Simonovica zameniti Kalinicem. 

To bi bile konkretne korekcije.

 

Sa pozicije Evroligasa postoji prednost u dovodjenju igraca, i treba je iskoristiti.



#23 RedWhiteDynamite

RedWhiteDynamite
  • Members
  • 5,648 posts

Posted 25 June 2014 - 19:20

Da mi krenemo od buduceg kapitena. Prioritet.

 

Bravo care!



#24 stena

stena
  • Members
  • 2,272 posts

Posted 25 June 2014 - 19:21

Eh, kad bi ban mogao da se popije za (ozbiljno) pominjanje Miličića.

Prvo: da se obezbedi stabilan budžet. Pa makar i skromniji.

Drugo: da se nađe trener. Teško ću opet podneti Radonju, mada se plašim Čovićevih kreativnih rešenja.

Treće: da trener izabere pojačanja. Po mom mišljenju je u igračkom smislu ključno videti šta je sa Nelsonom koji je bio naš vođa ove sezone i bez koga nismo mogli da se sastavimo. Drugo pitanje je centarsko. U ovoj sezoni nisam zadovoljan ni Bobijem ni Raškom. Sve ostalo posle toga. 

Četvrto: radovanje!



#25 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 25 June 2014 - 19:21

Ako Radonjic ostane,dzaba krecimo...

 

Edit...Na RSB javili da ostaje... :ph34r:



#26 srlepajce

srlepajce
  • Members
  • 5,285 posts

Posted 25 June 2014 - 19:25

jeb.o ih Radonjic  :furious: 



#27 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 25 June 2014 - 19:26

Mozda ima istine u onim pricama ko je njega doveo i ko trazi da on ostane ako mislimo i dalje da dobijamo lovu...Nema sa njim nama boljitka...



#28 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 25 June 2014 - 19:26

izgleda da ne smeju da kazu ne barovicu,pa da pedaliraju njegovog trenera i kapitena



#29 Mental Mickey Maguire

Mental Mickey Maguire
  • Members
  • 4,540 posts

Posted 25 June 2014 - 19:27

Let the games begin :D

 

Ovako, ja bih krenuo sa trenerom, prvo videti da li Radonja ostaje ili (nadam se) ide.

U skladu sa trenerovom vizijom osnovnih principa igre u napadu i odbrani doveo bih igrace koji se uklapaju u pricu.

Probao bih da ne menjam postojeci tim suvise vec da ga popunim sa par igraca koji bi dodali odredjeni kvalitet a i

omogucili raznovrsniju igru.

Hajde da upotrebim Karijevu formulu od 15 igraca u sklapanju tima (6 spolja, 5 u reketu koji ravnopravno dele minute

i 4 klinca koji se bore za iste).

Otprilike ovako:

1 - Nelson, Vasa, Rebic

2 - Blazic, Jenkins, Lazic

3 - igrac tipa Kinsi, Guduric, Stojanovic

4 - Mitrovic, Tejic, Jokic

5 - igrac tipa Dunston, Marjanovic, Kaplanovic

 

Nelson kapiten.

Znaci 4 nova igraca plus klinci, samo ne valja sto bi verovatno imali 5 stranaca.



#30 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 25 June 2014 - 19:29

Trener koji nista nije pokazao za godinu dana,opet da nas vodi u EL...Sacekacu zvanicno,ako ostane,sve mi je jasno,i odakle kinta i ostalo...