Jump to content


Photo
- - - - -

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 14/15.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14021 replies to this topic

#1 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 25 June 2014 - 18:43

Da ne bismo ugušili novu temu na samom startu, i ove sezone otvaramo topik za prelazni rok. 

Regularna tema za predstojeću sezonu će biti otvorena po kompletiranju tima.

 

Želje, čestitke i pozdravi su naravno dozvoljeni, ali pokušajte da ne preterujete sa ovim prvim ;). Insajderi koji su se registrovali isključivo da bi sa nama podelili ultra poverljive informacije će biti uklonjeni.

 

Udrite cigani, pa nek nam je sa srećom, ovo je i onako uvek naše vreme 



#2 Patrinus

Patrinus
  • Members
  • 1,854 posts

Posted 25 June 2014 - 18:45

Прва жеља је 2nd pick of 2003 NBA draft, Боби back up centar.  :D



#3 djuras

djuras
  • Members
  • 12,824 posts

Posted 25 June 2014 - 18:46

jel se zna kad je sledece prvenstvo u pecanju sarana?



#4 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 25 June 2014 - 18:47

U opisu teme nisi stavio Darkelju  :-1:

 

Nek nam je sa srecom cigani u ovom prelaznom roku pa da dobijemo i crnu atletsku zver i nasu dugogodisnju zelju Darkelju :D



#5 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 25 June 2014 - 18:48

Moje zelje su Meacham, Micic, Dijon Thompson i Shawn James ... 



#6 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 25 June 2014 - 18:49

Nemam zelje,mozda James iz Makabija...Zelim da Simon,Katic i Radonja odu...



#7 daree

daree
  • Banned
  • 347 posts

Posted 25 June 2014 - 18:53

Barsa

PAO

Zalgiris

Zvezda

Dinamo

Limoz

 

PAO i Valensija iz drugog sesira su ekipe sa kojima moze da se igra, bilo bi dobro izbeci Fener iz treceg i Bajern iz petog.


Edited by daree, 25 June 2014 - 18:54.


#8 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 25 June 2014 - 18:54

Moja zelja je da potpisemo bivseg kapitena djuka na jos 1 godinu( sledeceg kapitena kkcz) , u skauting reportu pise  da dobro baca 


Edited by matic, 25 June 2014 - 18:55.


#9 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 25 June 2014 - 19:02

Prva zelja mi je da Maljkovic bude na klupi. Druga zelja da izvucemo dobru grupu u EL, makar priblizno dobru kao komsije prosle sezone.

 

Potencijalna pojacanja ne znam, tako da necu da nabrajam igrace koje bih ja volio da vidim u Zvezdi kad (vjerovatno) nemaju veze sa nama.

 

Nadam se da su Simon, Katic, Tadija i Lipa vec bivsi.

 

Zadrzati Bobana, Mitrovica, Blazica, Lazica i jednog od Amera. Ja bih volio da to bude Nelson, iako nece biti lako.

 

Bilo bi fino da konacno dovodimo igrace koji su dobro skautirani, ne samo zato sto im je menadzer Misko.



#10 daree

daree
  • Banned
  • 347 posts

Posted 25 June 2014 - 19:04

Ove sezone EL je jaca... ja ne vidim slabu ekipu u 5 sesiru, obzirom da Cedevita ne moze sa nama, a prosle godine je Kijev bio u 4 sesiru.



#11 Patrinus

Patrinus
  • Members
  • 1,854 posts

Posted 25 June 2014 - 19:06

Волео бих овако нешто да видим у октобру :

 

1 : Васа, Нелсон, Ребић

 

2: Ђенка, Јака, Лазић

 

3: (играч типа Шилб, Томас), Калинић

 

4: Митровић, Тејић, (Раденовић)

 

5: Даркеља, Боби

 

Ако бааааааш Даркеља не може, онда нека зверина атлетска на 5, питати братски Оли ди вади оне кенгуре.

 

Маљковић што даље од ККЦЗ. Ако може да се доведе нека боља опција од Радоњића а да испуњава и финансијске могућности и квалитативне услове, свакако треба преговарати.

 

Тринкијери, Саша Обрадовић, Кокошков, Зоран Лукић...такав неки калибар тренера или тренерски потенцијал какав је нпр. Џикић.

 

Ако се мења само да би се мењало реда ради и одржавања традиције ККЦЗ, онда Радоњић има моју подршку за даљи рад.



#12 avenija032

avenija032
  • Members
  • 922 posts

Posted 25 June 2014 - 19:07

Hocu "glavu" i "rep".

Pleja koji zna da vrti p'n'r,i koji je pravi plej,i pokretnog centra atletu. Ostalo kako god.



#13 molina

molina
  • Members
  • 193 posts

Posted 25 June 2014 - 19:10

Da mi krenemo od buduceg kapitena. Prioritet.
Mozda sam lud ali na 2 ne bih dirao nista, ukljucujuci Lazu.
Na 3 i 5 bih dirao i te kako.
Naravno, u zavisnosti od opredeljenja, nadam se, buduceg trenera.
Da li prangije ili krvava kolena, videcemo.....

#14 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 25 June 2014 - 19:11

Bilo bi fino da konacno dovodimo igrace koji su dobro skautirani, ne samo zato sto im je menadzer Misko.

A letosnja pojacanja nisu dobro skautirana? Dzenkins, Blazic, Radenovic, SIlb i Marjanovic su se pokazali kao dobra, cak bi mogao reci i odlicna pojacanja. Na stranu sto su nek losi korisceni i sto je selekcija tima u globalu bila losa.

Pritom ne treba zaboraviti da mi iako to neki konstantno ponavljaju i ne mozemo bas puno para da ponudimo igracima. Kontam da vecina ACB timova, bar pola turske, italijanske i ruske lige, nekih 5,6 nemackih timova mogu da punude vise para od nas, plus naravno ovi jaci EL timovi.  



#15 Squabbit

Squabbit
  • Members
  • 5,532 posts

Posted 25 June 2014 - 19:12

po meni najpotrebniji nam je igrac koji ce da ima c. 15 ppg pa kad zaustave njega eto bobija da daa 16, Jaka 14 i djenka 14... ali bas bi nam legao lider u ppg, pure strelac... nema 'leba od ekipe u kojoj su svi u stanju da daju 12+ a kad treba cvrc

Edited by Kokanitis, 25 June 2014 - 19:13.