Jump to content


Photo
- - - - -

Fantasy tennis


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
118 replies to this topic

#106 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 03 July 2014 - 17:28

Sta god hoces samo ne Novaka! Juce je na mrezi i na servisu (zajedno) doneo jedva  30-ak poena, a igrao 5 setova :ajme:



#107 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 July 2014 - 20:06

četvrti smo ali bez ikakvih šansi da se popnemo malo više....



#108 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 04 July 2014 - 20:08

Što tako pesimistički? Malo nam fali...

#109 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 05 July 2014 - 09:27

Ljudi, delimo TRECE mesto :)

 

edit:

Mislim da je ovo ogroman uspeh, jer ako pogledate konkurenciju, timovi su sacinjeni od 5 do 7 igraca, dok se nama prosek racuna sa daleko vecim brojem. Ako bi smo uzeli nas TOP 7 cini mi se da smo na drugom mestu -oni carevi gore su nedodirljivi ove godine...

 

Stoga, predlazem da se za sledeci Wimbledon automatski kvalifikuju 6 najbolje plasiranih na ovogodosnjij listi uz 2 pozivnice (WC) koje ce se dodeliti na osnovu naknadno utvrdjenog kriterijuma ;) (potecijal, minuli rad, etc.)

 

Takodje, imam problem da otvorim "mog igraca". Mogu da gledam mini ligu, ligu liga, ali kada kliknem na my fantasy player ide nemogucnost usled automatske redirekcije koja je rezultira greskom u ucitavanju stranice... HELP


Edited by GlennGould, 05 July 2014 - 09:54.


#110 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 05 July 2014 - 11:12

Ne znam sta bih ti rekao, meni sve normalno otvara.

 

Imam Feda na power i prakticno para za jos 1 stvar, sta uzeti? Za sada mi je favorit Fed na mrezi ili Fed na servi



#111 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 05 July 2014 - 11:35

Mislim da je bolje Fed na mrezi, iako se za servis mnozi sa 3, a za mrezu samo sa 2

 

@Glen

i ja sam juce imala taj problem, a posle nekog vremena je proradilo samo od sebe


Edited by Boxy, 05 July 2014 - 11:36.


#112 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 05 July 2014 - 11:59

thnx, eto proradi, bas kao i kod tebe (boxy)...

 

otkud vama te pare :lol+: ? Meni je Fed na power + WC od pocetka turnira i ne mogu da ga maknem zbog bonusa. Imam jos samo jedan izbor i to je Eugenie na riternu, jos od QF... Boxy, posto vidim da si jedina (mozda uz nlavrnju) procitala i razumela pravila, vise bi mi doneo Fed i na servisu ili...?



#113 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 05 July 2014 - 12:06

Ili na servis da ga stavis ili na mrezu, ali po meni je bolje na mrezi, posto je pitanje koliko ce asova da odservira, mozda bude dosta servis vinera, ali to ti se ne racuna.



#114 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 05 July 2014 - 12:39

Done.... mislim da sam konacno skontao i ta pravila.

 

Najveci nedostatak igre je sto ne vidim sta mi je ko doneo, osim WC bonusa, vec se mora racunati, ne? Nema one rekapitulacije prethodnog kola, nego ako uhvatis uhvatis, ako ne sedi pa pisi, sto naravno nisam radio...

 

BTW ko je Ayrfon?



#115 Ayrfon

Ayrfon
  • Members
  • 33 posts

Posted 05 July 2014 - 14:14

Pozdrav ljudi

Jako retko pisem na forumu (maltene uopste ne pisem), ali obozavam tenis (nekada davno sam ga i trenirao) pa vas uglavnom dosta pratim i citam... Slucajno sam video da pravite ovu ligu pa sam se i prikljucio, mada najvise volim kosarkaski Euroleague Fantasy Challenge, gde mi dosta dobro ide...

Inace, znajuci da Boxy voli RF, juce sam isao na sve ili nista, pa sam uzeo Raonica u tri kategorije... Nemam vise izmena, tako da sam ispao iz trke... Nadam se da cete imati uspesna finala i da cemo se zadrzati medju vodecim ligama



#116 Sale 92

Sale 92
  • Members
  • 173 posts

Posted 05 July 2014 - 20:46

Moram da kazem da sam nas ja verovatno malo prodao, prvo sa Smitkovom protiv Safarove, a drugo sto nisam procitao bas pravila pre nego sto sam odabrao kapitena tima, ja sam mislio da se to menja iz kola u kolo, tako da sam stavio Novaka na riternu  :twak: racunajuci da ce u prvom kolu biti dosta meceva po 3-0 gde serveri nece moci da naprave ogroman broj asova, tako da izvinite drustvo bili bismo dosta bolji da sam forsirao Iznera ili Raonica.



#117 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 July 2014 - 10:17

Ja sam se mnogo zeznuo jer sam mislio da se cene menjaju iz kola u kolo, ovako je ispalo skroz rtd.



#118 Ayrfon

Ayrfon
  • Members
  • 33 posts

Posted 06 July 2014 - 13:18

ocigledno niko od nas nije dobro razumeo/procitao pravila... u sustini deadline-ovi nisu bili po kolima nego je deadline bio pocetak svakog takmicarskog dana, s tim sto smo u intervalu od tad i tad (48h) imali po 5 izmena... najveca greska je svima bio Kyrgios kad nikome nisu racunali poene, s tim sto sam ja tad imao i Halep na riternu (dobila mec 6:3 6:0), ali sam je ja zamenio misleci da istice rok i da ce mi svakako racunati njene poene za to kolo



#119 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 06 July 2014 - 21:07

Četvrti smo na kraju. Kontam da je sigurno bilo nekoliko stotina ovakvih liga u celom svetu i mislim da je ovo jedan lep rezultat. Kada sledeće godine malo bolje proučimo pravila i ovo što je napisao @Ayrfon kontam da ćemo biti još konkurentniji ( i naravno, eliminišemo ove trojance poput meklauda i još nekih :D )

 

Čestitke i Boxy na pobedi u našoj mini ligi. Zaslužila je bar malu utehicu za rezultat ovog finala.