Jump to content


Photo
- - - - -

Fantasy tennis


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
118 replies to this topic

#1 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 June 2014 - 00:43

Evo tema za igricu, mrzi me da pisem neki epski uvod, ovde pisemo pocev od ove Wimbledon igrice da ne trolujemo ostale teme... moderatori mogu da prebace neke postove ovde ako hoce.



#2 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 24 June 2014 - 08:58

Mrzi me koliko i tebe uvod :D



#3 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 24 June 2014 - 09:04

Meni svi danas igraju, tako da jos uvek ne odajem svoj sastav :D



#4 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 24 June 2014 - 09:32

jel postoji mogućnost da se vide sastavi ili tako nešto.



#5 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 24 June 2014 - 09:50

Ja nisam uspela da nadjem



#6 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 24 June 2014 - 09:56

Elem....

 

Isner servis + kapiten

Dača return....doneo 51 poen juče

 

ovo ostalo neka nejač, najjeftinije što se moglo naći da se uklopi

 

Tiem za power ( doneo 51 poen juče )

Muguruza ( Mind ) donela 14 poena

Sock za igru na mreži (  :lol+: )



#7 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 24 June 2014 - 10:05

Ja nesto i nisam  "odusevljen" :)

 

RG mi je mnogooooooooooooo bolji  :D



#8 Petar 91

Petar 91
  • Members
  • 3,145 posts

Posted 24 June 2014 - 10:05

i meni je muguruza bila mind ,a fonjini mi doneo 37 za ritern



#9 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 24 June 2014 - 10:13

Karlovic na servisu, Roger na riternu i kapiten  :D  samo se nadam da sam dobro shvatila pravila, mogu da menjam mesto kapitenu, ne moram stalno tu da ga drzim  :unsure:

 

ostalo je neka katastrofa, valjda cu skupiti koji poen 



#10 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 24 June 2014 - 10:38

Roger power i kapiten

 

Kyrgios na servisu, L. Davis za mind (35 poena), Miler za igru na mrezi i ostane mi 200 za ritern i ja trazim i trazim i odlucim se za Gulbisa, jer Zopa dere ko stigne :ajme: (33p)



#11 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 24 June 2014 - 10:50

Karlovic na servisu, Roger na riternu i kapiten  :D  samo se nadam da sam dobro shvatila pravila, mogu da menjam mesto kapitenu, ne moram stalno tu da ga drzim  :unsure:

 

ostalo je neka katastrofa, valjda cu skupiti koji poen 

 

Ja kako sam ukapirao ne mozes da menjas kapitena, e sad mozda si ti u pravu, mozda samo ne mozes da menjas osobu koja nosi traku, a mozes atribute. To mi cak nije ni palo napamet. Ako se ispostavi da je to slucaj, onda sam se ja najstrasnije zeznuo.

 

Kapiten mi je Karlovic na servisu, a najveca ironija je sto mi je pod mind Ana :D

I meni se vise svidjao onaj prosli fantazi (RG).



#12 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 24 June 2014 - 10:56

Ovo pise za te bonus poene:

 

Yes. You must choose one of your initial five attributes to be your "wildcard", which will then earn you double points throughout the tournament. If your wildcard loses early and you want to change the player in that attribute, you can, but you will no longer score double points for the new selection.

 

ali nigde ne pise da ne mogu da mu menjam mesto, samo pise da dok god je u timu, zaradjuje duplo



#13 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 June 2014 - 11:00

Ja sam shvatio da ne moze da se menja atribut kapitena, to bi znacilo da igrac moze? Ne znam...

 

Meni je Djokica ritern (49), Kirgios servis, Veseli power, Sarapova mind (ocekujem biciklu), Ante Pavic mreza. Djokica kapiten.



#14 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 24 June 2014 - 11:13

I ja sam to procitao, ali moje je tumacenje da cim zamenis coveka na atributu gde ti je traka, dupliranje bodova je zavrseno za ovaj turnir.

 

Prvi put igram ovaj format, a mrzelo me da radim analizu, ali nakon ovih prvih rezultata ocito je najbolji izbor bilo uzeti Novaka ili Mareja za retern i staviti mu traku. Problem je sto nijedan od servera nece videti zavrsnicu, a oni su mi slaba tacka i nasjladji poeni.



#15 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 24 June 2014 - 11:19

Da, ali ti serveri, kad imaju traku mogu doneti gomilu poena. Šta je njima da ispale desetak asova po setu ( ne zaboravite da oni neće praviti puno brejkova, i biće TB-ova u svakom meču) to kad se duplira i još nek prođu tri kola, pa to je sila poena...bar sam se ja vodio takvim razmišljanjem.