Jump to content


Photo
- - - - -

Grupa D


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
675 replies to this topic

Poll: Grupa D (63 member(s) have cast votes)

Dalje idu:

  1. Urugvaj (42 votes [33.07%] - View)

    Percentage of vote: 33.07%

  2. Kostarika (6 votes [4.72%] - View)

    Percentage of vote: 4.72%

  3. Engleska (35 votes [27.56%] - View)

    Percentage of vote: 27.56%

  4. Italija (44 votes [34.65%] - View)

    Percentage of vote: 34.65%

Za koga cete navijati u ovoj grupi:

  1. Urugvaj (23 votes [36.51%] - View)

    Percentage of vote: 36.51%

  2. Kostarika (6 votes [9.52%] - View)

    Percentage of vote: 9.52%

  3. Engleska (17 votes [26.98%] - View)

    Percentage of vote: 26.98%

  4. Italija (17 votes [26.98%] - View)

    Percentage of vote: 26.98%

Vote Guests cannot vote

#1 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 02 June 2014 - 15:20

Sastav grupe D:

1. Urugvaj
2. Kostarika
3. Engleska
4. Italija

IV3YSde.pnguWjRK3Z.png    uCjTZOH.png       3pEySlD.png


uru.png
 
Fernando Muslera (Galatasaray), Martin Silva (Vasco da Gama), Rodrigo Munoz (Libertad); Maximiliano Pereira (Benfica), Diego Lugano (West Bromwich Albion), Diego Godin (Atletico Madrid), Jose Maria Gimenez (Atletico Madrid), Sebastian Coates (Liverpool), Martin Caceres (Juventus), Jorge Fucile (Porto); Alvaro Gonzalez (Lazio), Alvaro Pereira (Sao Paulo), Walter Gargano (Parma), Egidio Arevalo Rios (Morelia), Diego Perez (Bologna), Cristian Rodriguez (Atletico Madrid), Gaston Ramirez (Southampton), Nicolas Lodeiro (Botafogo); Luis Suarez (Liverpool), Edinson Cavani (Paris St Germain), Abel Hernandez (Palermo), Diego Forlan (Cerezo Osaka), Christian Stuani (Espanyol)



crc.png
 
Keylor Navas (Levante), Patrick Pemberton (Alajuelense), Daniel Cambronero (Herediano), Giancarlo Gonzalez (Columbus Crew), Johnny Acosta (Alajuelense), Michael Umana (Saprissa), Roy Miller (New York Red Bulls), Junior Diaz (Mainz 05), Christian Gamboa (Rosenborg), Oscar Duarte (Bruges), Waylon Francis (Columbus Crew), Heiner Mora (Saprissa), Michael Barrantes (Aalesunds), Jose Miguel Cubero (Herediano), Yeltsin Tejeda (Saprissa), Celso Borges (AIK), Esteban Granados (Herediano), Christian Bolaños (Copenhagen), Joel Campbell (Olympiakos), Bryan Ruiz (PSV), Randall Brenes (Carthaginian), Diego Calvo (Valerenga), Marco Urena (Kuban Krasnodar)


 
 eng.png
 
Joe Hart (Manchester City), Ben Foster (West Bromwich Albion), Fraser Forster (Celtic), Leighton Baines (Everton), Gary Cahill (Chelsea), Phil Jagielka (Everton), Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Manchester United), Luke Shaw (Southampton), Chris Smalling (Manchester United), Ross Barkley (Everton), Steven Gerrard (Liverpool), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Southampton), Frank Lampard (Chelsea), James Milner (Manchester City), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal), Raheem Sterling (Liverpool), Jack Wilshere (Arsenal), Rickie Lambert (Southampton), Wayne Rooney (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool), Daniel Welbeck (Manchester United)


 
 ita.png
 
Gianluigi Buffon (Juventus), Mattia Perin (Genoa), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain). Ignazio Abate (AC Milan), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Matteo Darmian (Torino), Mattia De Sciglio (AC Milan), Gabriel Paletta (Parma), Alberto Aquilani (Fiorentina), Antonio Candreva (Lazio), Daniele De Rossi (Roma), Claudio Marchisio (Juventus), Thiago Motta (Paris Saint-Germain), Marco Parolo (Parma), Andrea Pirlo (Juventus), Romulo (Hellas Verona), Marco Verratti (Paris Saint-Germain). Mario Balotelli (AC Milan), Antonio Cassano (Parma), Alessio Cerci (Torino), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli)
 
 
Raspored utakmica:
 

 200px-Fortaleza_Arena_on_March_2014..jpgFortaleza 14. jun 21.00 Urugvaj - Kostarika
 

 200px-Amazonia_Arena.jpg  Manaus 14. jun 00.00 Engleska - Italija
 

 200px-Arena_Corinthians_West_Building.jp  Sao Paolo 19. jun 21.00 Urugvaj - Engleska
 

 200px-Itaipava_Arena_Pernambuco_-_Recife  Resife 20. jun 18.00 Italija - Kostarika
 

 200px-Natal%2C_Brazil_-_Arena_das_Dunas.  Natal 24. jun 18.00 Italija - Urugvaj
 

 200px-Novo_mineir%C3%A3o_a%C3%A9rea.jpg  Belo Horizonte 24. jun 18.00 Kostarika - Engleska


Edited by Baros, 04 June 2014 - 17:41.


#2 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 02 June 2014 - 18:21

http://www.tarzanija...razilu-grupa-d/



#3 stondisha

stondisha
  • Members
  • 8,588 posts

Posted 03 June 2014 - 10:32

Moj drugar zbog pobede Končite Vurst na pesmi Evrovizije će svoje novce staviti da Englezi osvajaju WC.

 

Ima nešto vezano za Končitu Real Atletiko i Engleze, ja ću ga ispoštovati iako Tarzanija kaže NE.



#4 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 03 June 2014 - 10:51

Moj drugar zbog pobede Končite Vurst na pesmi Evrovizije će svoje novce staviti da Englezi osvajaju WC.

 

Ima nešto vezano za Končitu Real Atletiko i Engleze, ja ću ga ispoštovati iako Tarzanija kaže NE.

 

koji je rezon u pitanju? jel ga to engleski fudbaleri podsećaju na Končitu :D ?



#5 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 03 June 2014 - 11:07

koji je rezon u pitanju? jel ga to engleski fudbaleri podsećaju na Končitu :D ?

1966. je Austrija pobedila na Eurosongu, Real osvojio LS, Atletiko ligu i Engleska je bila prvak sveta. Tako nesto...



#6 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 03 June 2014 - 12:45

ma znam bre, čuo sam to...ali svi zaboravljaju jedan mali detalj. Tad je Real pobedio Partizan u finalu, ove godine nije, tako da Englezi žalim, ništa od titule na SP ove godine :D.



#7 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 03 June 2014 - 13:20

Tada je Liverpul bio sampion Engleske, sada su se okliznulitm :D Kakva crna bradata zena, dok Mc ne kaze da nema nista od Engleza necu poverovati u te price.



#8 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 03 June 2014 - 14:16

England & Italia...

Aucajder: Costa Rica (nedostatak kvaliteta u odnosu na konkurenciju)


Edited by Mo Jo, 03 June 2014 - 19:07.


#9 Jockey888

Jockey888
  • Members
  • 214 posts

Posted 03 June 2014 - 15:19

1966. je Austrija pobedila na Eurosongu, Real osvojio LS, Atletiko ligu i Engleska je bila prvak sveta. Tako nesto...

 

Da idemo s druge strane nabrajat sve stvari koje su se dogodile 1966.god, a nisu u tekućoj godini trebao bi ti disk od nekoliko terabajta. 



#10 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 03 June 2014 - 15:53

Englezi su poput Srba... Kada ih ocekujes na vrhu kao 1970, 1980, 1998. ili 2006, zaglibe u blatu, kada su aucajderi kao 1990. ili 1996, eto ih u polufinalu...



#11 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 03 June 2014 - 20:41

Ocekujem prolazak Italije tradicionalno, provlacenjem do polufinala...i Engleske do 1/8finala. Ipak Urugvaj ce traziti sansu i ako oni prolaze, Englezi nece, sto mi izgleda malo verovatno. U svakom slucaju Kostarika moze nekome da pomogne ili napravi problem.

 

Svakako navijam i za Englesku ali i za Urugvaj jedino zbog Suareza, jer sad ne igraju ni priblizno kao na proslom prvenstvu.


Edited by Janne240, 03 June 2014 - 20:42.


#12 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 04 June 2014 - 09:11

Ovde se navija za Urugvaj. Sa ili bez Suareza. ;)



#13 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 05 June 2014 - 14:30

Glasao

Urugvaj&Italija
navijam za Urugvaj


nadam se da će tako i biti kad krene prva tekma, pošto me strah da će da mu povuče da ponovo navijam za šugave Engleze, s obzirom da sam uvek navijao za njih, neki porazi su mi baš potresno pali.

Ne više (nadam se).

Biće zanimljivo kad budem bio navijao za Suareza protiv Rooney-a :D 
Mislim da sam jedini navijač United-a koji ne samo da misli da je Suarez manji debil od Rooney-a, nego da zapravo on uopšte nije debil.

Italija prolazi x-ovima protiv ENG i URU, pobedju Costa Ricu i toeto



#14 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 05 June 2014 - 14:33

Stidi se :-1: 

 

 

I sve to zbog Kerika :lol: 



#15 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 05 June 2014 - 15:22

Više zbog Lamparda i Defoe-a (taj je pozvan). Ne znam ko im je drugi levi bek, al ako je Ashley Cole, onda to navodim dodatno kao razlog.

A i popizdeo sam ja već bio na poslednja 2 velika prvenstva, tad sam već odustao od njih.


Neću sebi da pričinim to zadovoljstvo da se nerviram kad Wilshere i Lampard posrću...