Jump to content


Photo
- - - - -

Pripremne utakmice za Svetsko prvenstvo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#31 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 09 June 2014 - 07:27

:rotflmao:

Koji si ti veseljak-optimista...

 

Otrovali nam pola ekipe i u golu je bio TREĆI golman. 'nough said. -_-

 

Spoiler



#32 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 09 June 2014 - 07:48

419025_heroa.jpg

 

Belgija - Tunis...

kakve su ovo pečurkice, šampinjoni :lol+: ....eh kad se Zimska Olimpijada održava na moru po veštačkom snegu, mora i Svetsko da si igra po snegu...na veštačkoj travi...dokle se stiglo. :ajme:



#33 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 09 June 2014 - 11:43

Francuska-Jamajka 8:0

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5MZk_1YEpgE



#34 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 09 June 2014 - 14:05

 

 

 

Belgium fans voted Adnan Januzaj man of the match against Tunisia after he replaced Eden Hazard with just 15 minutes left.

 

 

već zamišljam neko prvenstvo sa zrelim Januzajem i Azarom.
Najež.



#35 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 09 June 2014 - 19:20

Otrovali nam pola ekipe i u golu je bio TREĆI golman. 'nough said. -_-

 

Spoiler

 

Jeste... Argentinci su toliko fudbalski limitirani da bez podmuklog i namernog trovanja protivnickih fudbalera Slovenije ne bi imali promil sanse da ostvare laganu pobedu... :rolleyes:

Hoce to... :krsta:

Ene, i Brazilci nesto sipali Ivanovicu pred utakmicu, djubrad jedna podmukla... Pokvarena su mucka djubrad!... :lol+:


Edited by Mo Jo, 09 June 2014 - 19:28.


#36 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 09 June 2014 - 19:27

 

 

već zamišljam neko prvenstvo sa zrelim Januzajem i Azarom.
Najež.

 

 

Posle mundijala 1986. se zamisljalo neko prvenstvo sa zrelim Scifom... Na kraju ne ispade nista posebno, prosek...



#37 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 09 June 2014 - 23:30

Prosek je srednja vrednost uzeta od svih elemenata.
Ako su prosek to znači da je podjednak broj loših od njih i boljih od njih.

Da su Belgijanci prosek možeš da kažep ako misliš da od Hazarda ima tolik boljih igrača od koliko je on bolji. Ako misliš da je podjednak broj boljih i lošijih štopera od Kompany-a. Ako misliš da je podjednak broj boljih i lošijih golmana od Kurtoe. Ako misliš da je broj perspektivnijih od Januzaja podjednak broju onih od kojih je Januzaj perspektivniji...


Ja ne mogu da navedem 10 igrača(svih pozicija) bolja od Hazarda.  Ne mogu da navedem jednog štopera boljeg od Kompany-a. Ne mogu da navedem jednog golmana boljeg od Kurtoe. I ne mogu da navedem talentovanijeg fudbalera od Januzaja.
Guess what, već su bruka dobri, a mladi i biće bolji.

 



#38 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 09 June 2014 - 23:41

Prosek je srednja vrednost uzeta od svih elemenata.
Ako su prosek to znači da je podjednak broj loših od njih i boljih od njih.

Da su Belgijanci prosek možeš da kažep ako misliš da od Hazarda ima tolik boljih igrača od koliko je on bolji. Ako misliš da je podjednak broj boljih i lošijih štopera od Kompany-a. Ako misliš da je podjednak broj boljih i lošijih golmana od Kurtoe. Ako misliš da je broj perspektivnijih od Januzaja podjednak broju onih od kojih je Januzaj perspektivniji...


Ja ne mogu da navedem 10 igrača(svih pozicija) bolja od Hazarda.  Ne mogu da navedem jednog štopera boljeg od Kompany-a. Ne mogu da navedem jednog golmana boljeg od Kurtoe. I ne mogu da navedem talentovanijeg fudbalera od Januzaja.
Guess what, već su bruka dobri, a mladi i biće bolji.

 

 

Promasio si poentu... Enzo Scifo je bio jedna od glavnih zvezda mundijala 1986, a imao je mislim samo 20 godina ako se ne varam... Predvidjali su mu takodje da ce pravti cuda na narednim mundijalima, ali se to nije dogodilo... Sustina: vrlo nezahvalno je davati procene tipa, "sta ce tek raditi za cetiri-osam godina"...



#39 dijego

dijego
  • Members
  • 590 posts

Posted 10 June 2014 - 00:37

Kad vec spominjemo 1986. - nisu "pripremne utakmice" ali moze da bude "priprema" za svetsko :D - jebeno najbolji fudbalski dokumentarac ikad (jos kad bi bila verzija sa Vladankom Stojakovicem...)


Edited by dijego, 10 June 2014 - 00:39.


#40 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 10 June 2014 - 07:18

Jeste... Argentinci su toliko fudbalski limitirani da bez podmuklog i namernog trovanja protivnickih fudbalera Slovenije ne bi imali promil sanse da ostvare laganu pobedu... :rolleyes:

Hoce to... :krsta:

Ene, i Brazilci nesto sipali Ivanovicu pred utakmicu, djubrad jedna podmukla... Pokvarena su mucka djubrad!... :lol+:

 

 

Nego, da ovo ne eskalira u nešto neviđeno. Batice, oni moji postovi su inače puni sarkazma. Pomislih, da će smajli u zadnjem spoileru to da objasni, ali izgleda da nije pomogao. :)



#41 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 10 June 2014 - 11:12

Belgija stvarno djeluje mocna po imenima, al ja iskreno mislim da oni neće proć dalje od 1/8 finala. Eventualno četvrtfinale puna šaka brade.



#42 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 10 June 2014 - 11:35

Nego, da ovo ne eskalira u nešto neviđeno. Batice, oni moji postovi su inače puni sarkazma. Pomislih, da će smajli u zadnjem spoileru to da objasni, ali izgleda da nije pomogao. :)

 

Primi izvinjenje ako sam te uvredio. Nije mi bila namera, niti imam nameru da se svadjam na fudbalu i zbog fudbala sa nekim... Inace, najjace je kada se na forumima banuju korisnici jer su "uvredili igraca" ... :lol+:

Kao da su korisnici foruma igraci licno... :lol+:

Mene je ta teorija zavere podsetila na nesto dobro poznato na bivsim yu-prostorima, vecito trazenje alibija za nedovoljan kvalitet ili nedovoljno zalaganje u datoj utakmici, sto pocesto prelazi i u bezobrazluk i nepostovanje protivnika i njegovog sportskog ucinka... U proslim kvalifikacijama za EURO, te su Italijani krivi zbog lose organizacije i ispada srpskih "navijaca" (a niko nece da vidi da problem pocinje jos u posedovanju pirotehnickih sredstava van stadiona...), te su sudije progurale Francuze protiv BiH, te je Hrvatska ostecena na EURU (a niko nece da vidi da su Francuzi i Spanci u drugom poluvremenu igrali viktoriju na gol BiH i Hrvatske...) i slicne gluposti i budalastine... Pa sam reagovao... Inace nista protiv tebe... Ostaj mi u dobrom raspolozenju... :lala:



#43 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 10 June 2014 - 12:02

Ako ti sudac ne svira evidentan kazneni udarac, onda si oštećen. Makar protivnik imao 101 udarac u okvir, a ti 1.


Edited by Bugl Khan, 10 June 2014 - 12:02.


#44 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 10 June 2014 - 12:26

Ako ti sudac ne svira evidentan kazneni udarac, onda si oštećen. Makar protivnik imao 101 udarac u okvir, a ti 1.

 

Jeste... Kao i budalasta Karadziceva teorija (Antic je reagovao na licu mesta, pa je kasnije suspenZovan...), da je urugvajski sudija dosudio penal za Srbiju protiv Australije, Srbija bi na kraju dogurala do polufinala mundijala u JAR... To sto je Srbija 70 minuta bila pasivna i nije preduzimala ozbiljniju inicijativu u mecu koji je morala dobiti da bi sa sigurnoscu isla u nok-aut fazu i to protiv protivnika koji je individualno po svim misljenjima i parametrima bio slabiji od srpskog igrackog kadra, niko se nije setio odmah da pomene i analizira... ;)

I da je sviran (na Mandzukicu), i da je realizovan, da li bi to bila garancija pobede hrvatske reprezentacije? Po svemu vidjenom u nastavku utakmice - ne... Spancima su samo Portugalci u polufinalu ozbiljno parirali i odigrali egal-mec po svim parametrima, ostalo je bila izrazita dominacija Furije, ne racunajuci otvaranje sa Italijom, koju je Del Bosque iskoristio za do tada nevidjen eksperiment (ako ne racunamo neozbiljne "strucnjake" tipa bata-Djora i utakmica Jugoslavija - Rusija 2001. u Beogradu, koji su "eksperimentisali" iz cistog neznanja...)...


Edited by Mo Jo, 10 June 2014 - 12:31.


#45 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 10 June 2014 - 12:42

Belgija stvarno djeluje mocna po imenima, al ja iskreno mislim da oni neće proć dalje od 1/8 finala. Eventualno četvrtfinale puna šaka brade.

 

Za mene ce ukrstanje grupa G i H u osmini finala biti i najzanimljivije... Nadam se prolasku, a i navijacu za evropske reprezentacije... Ukoliko odista Nemci, Portugalci, Belgijanci i Rusi preskoce grupu, bice to dve paklene i izjednacene nok-aut utakmice! Naravno bice zanimljivo i na koga ce Brazil u osmini finala... Ukoliko bude Cile, bice dosadno, slistice ih karioke kao i uvek do sada sa 2-3 razlike... Ukoliko medjutim budu Spanci ili Holandjani - spektakl zagarantovan!