Jump to content

Photo

Da li da joj kazem ?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#16 Lena250

Lena250
  • Members
  • 3 posts

Posted 03 October 2014 - 11:14

Naravno da bi joj trebao reći. Skupi hrabrosti i izvedi ju na dejt.

#17 Dillinger

Dillinger
  • Members
  • 6 posts

Posted 03 October 2014 - 18:44

Naravno da treba da joj kazes, bolje je da probas, nego da se posle kajes sto nisi probao uopste..Stisnes m... budes iskren i cao, ako hoce tebi super ako nece teraj dalje.Neces valjda sam sebe da ubijas u pojam gledajuci je sa drugim.

Edited by Dillinger, 03 October 2014 - 18:44.

#18 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,168 posts

Posted 03 October 2014 - 19:14

Znam jednu devojku od prvog razreda osnovne skole. Isli smo u isti razred 8 godina. Prve tri goodine osnovne skole sam bio zaljubljen u nju ( klinacki , ljubavna pisma itd ) ali posle toga je nisam primecivao . Otisli smo u razlicite srednje skole , ostali smo i dalje prijatelji , izlazimo zajedno itd. Na rodjendanu nase zajednicke drugarice, novembra prosle godine , sam se opet zaljubio u nju . Ne znam kako , ali od tog dana pa sve do danas , ne mogu prestati misliti na nju . Nisam imao hrabrosti da nesto pokusam i ona se u medjuvremenu vratila bivsem decku sa kojim je bila zajednu pre dve godine ( ne znam koliko dugo , ali mislim da joj je on bio jedini decko sa kojim je bila) ... Mislim da ona vec zna da mi se svidja ( jer sam se poverio drugu tracari ) , ali misli da to nije ozbiljno, iako se od tada nas odnos malo promenio.Da li da joj kazem istinu i sve izbacim iz sebe ?Jer ovako ne mogu vise ...

Proslo je skoro 5 meseci... sta si uradio ili cekas novembar i taj rodjendan, na kome je sve "pocelo"?

Edited by mad for red, 03 October 2014 - 19:15.

#19 Kido from Junkovac

Kido from Junkovac
  • Members
  • 6,299 posts

Posted 03 October 2014 - 19:45

Sve I da se grcio do besvesti da nastavi da je 'voli' pet metara dana je to sve izbrisalo ko rukom.

#20 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 08 October 2014 - 23:05

Zeleo bih poboljsati komunikaciju sa njom. Do sada smo samo pricali u gradu  kad izadjemo, a i tu sam bio pazljiv jer nisam hteo da udjem dublje u `friend zone ` ( jer vec jesam donekle) . E sad , da li da obnovim kontakt sa njom preko fejsa i kako to da uradim a da ne postanem drug ?

Ma samo je startuj, napravi neko druženje gde će biti i neki vaši prijatelji, sedeljku ili žurku, a ti se nameri na nju. Ono: nameštanje kose, zaljubljen pogled, mazenje ruke, te fore ... mislim kreni da je spopadaš ko i svaku drugu devojku. Ako se primi super, mazite se i pazite se i jašite u suton.

Ako krene da izvrdava i vidiš da neće: onda joj reci... nemoj ostaviti ništa da visi u vazduhu. Reci joj sve, ali na duhovit i opušten način, tako da se ona ne oseti čudno, ugroženo ili krivo ... ostaćete prijatelji, veruj mi, ribama takve stvari čak i imponuju (a možda se čak i predomisli, pa završite u krevetu :)

Edited by BasCelik, 08 October 2014 - 23:07.

#21 dhx

dhx
  • Members
  • 7,030 posts

Posted 09 October 2014 - 08:41

Zeleo bih poboljsati komunikaciju sa njom.

http://www.youtube.com/watch?v=rrqCxEvsgd8

:lol+:  - Mudrosti bračnog posrednika Nediljka Babića!

#22 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,865 posts

Posted 09 October 2014 - 21:42

Car...

#23 Daleko

Daleko
  • Members
  • 3 posts

Posted 31 October 2014 - 03:51

Cao, ja sam nova na forumu: pa sta onda delis na forumu, ako ne svoje misljenje, ubedjanja i vrednosti, dileme itd.? Da sve to mozes "anonimno" sa nekim iz svoje okoline, valjda ne bi isao na forum. Ne kapiram. Posavetuj: obzirom da tek pocinjem "forumsku karijeru", ne bih htela da ispadnem "glupa u drustvu"... ;-)

A drugo: ja se vama koji mozete da cuvate svoje stvari za sebe, zaista divim, jer sama to uopste ne umem. Ali da li vam je palo na pamet da ima ljudi koje to ne umeju, ili ne mogu? Jednostavno im nije to u karakteru. Ili se to uci? Ako se uci: kako se onda uci?  Samo pitam....

Ja bih momku rekla: idi reci, makar cete i ti, a i ona, znati na cemu ste. Samo "prijatelji" sigurno niste.

#24 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,616 posts

Posted 31 October 2014 - 17:06

Da sve to mozes "anonimno" sa nekim iz svoje okoline, valjda ne bi isao na forum.

:s_w:

nisam nikada razmisljala o forumu kao o ispovedaonici

posebno ne verujem misljenju forumasa i njihovom tumacenju tudjih suptilnih problema...

da ne pricam da ne verujem ni onima koji mnogo zapitkuju sta cu kako cu, da li da joj kazem. da li da ga poljubim,

da li da se udam, da li da rodim cetvoro dece, da li se muvati itd

a mozda gresim mozda ljudi stvarno nemaju kud, osim na forum :unsure:

ali to moze da se shvati vec u prvom postu neke takve teme... tvrdim

#25 LeslieNielsen

LeslieNielsen
  • Members
  • 46 posts

Posted 03 November 2014 - 11:51

Znam jednu devojku od prvog razreda osnovne skole. Isli smo u isti razred 8 godina. Prve tri goodine osnovne skole sam bio zaljubljen u nju ( klinacki , ljubavna pisma itd ) ali posle toga je nisam primecivao . Otisli smo u razlicite srednje skole , ostali smo i dalje prijatelji , izlazimo zajedno itd. Na rodjendanu nase zajednicke drugarice, novembra prosle godine , sam se opet zaljubio u nju . Ne znam kako , ali od tog dana pa sve do danas , ne mogu prestati misliti na nju . Nisam imao hrabrosti da nesto pokusam i ona se u medjuvremenu vratila bivsem decku sa kojim je bila zajednu pre dve godine ( ne znam koliko dugo , ali mislim da joj je on bio jedini decko sa kojim je bila) ... Mislim da ona vec zna da mi se svidja ( jer sam se poverio drugu tracari ) , ali misli da to nije ozbiljno, iako se od tada nas odnos malo promenio.Da li da joj kazem istinu i sve izbacim iz sebe ?Jer ovako ne mogu vise ...

Obali tu kladu, pa sta bude. xD

Posle se izvlaci.

hahahaha