Jump to content


Photo

Da li da joj kazem ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#1 tsnp96

tsnp96
  • Members
  • 3 posts

Posted 08 May 2014 - 17:43

Znam jednu devojku od prvog razreda osnovne skole. Isli smo u isti razred 8 godina. Prve tri goodine osnovne skole sam bio zaljubljen u nju ( klinacki , ljubavna pisma itd ) ali posle toga je nisam primecivao . Otisli smo u razlicite srednje skole , ostali smo i dalje prijatelji , izlazimo zajedno itd. Na rodjendanu nase zajednicke drugarice, novembra prosle godine , sam se opet zaljubio u nju . Ne znam kako , ali od tog dana pa sve do danas , ne mogu prestati misliti na nju . Nisam imao hrabrosti da nesto pokusam i ona se u medjuvremenu vratila bivsem decku sa kojim je bila zajednu pre dve godine ( ne znam koliko dugo , ali mislim da joj je on bio jedini decko sa kojim je bila) ... Mislim da ona vec zna da mi se svidja ( jer sam se poverio drugu tracari ) , ali misli da to nije ozbiljno, iako se od tada nas odnos malo promenio.Da li da joj kazem istinu i sve izbacim iz sebe ?Jer ovako ne mogu vise ...

#2 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 May 2014 - 18:52

...

 

Ne.

 

...



#3 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 08 May 2014 - 20:34

Kazi joj -  bar ces znati na cemu ste  ;)



#4 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 08 May 2014 - 21:04

kronostime svuda te ima :kece:



#5 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 09 May 2014 - 04:38

kronostime svuda te ima :kece:

Sta ces - svestran covek R04ZKWP.gif



#6 BIK

BIK
  • Members
  • 1 posts

Posted 09 May 2014 - 12:58

Kazi joj da ima male sise



#7 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 09 May 2014 - 15:27

Kazi joj da ima male sise

 

Zasto da joj to kaze!?



#8 mladendzic

mladendzic
  • Members
  • 222 posts

Posted 09 May 2014 - 16:14

Ma kaži joj... bolje to nego da mučiš sebe.



#9 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 May 2014 - 16:39

...

 

 

Nemoj.

 

Ostavi to za sebe.

 

Znas sta su radili stari Rimljani?

Na neki dogadjaj kad bi se razalosti, pa i pustili neku suzu, uzeli bi malu amforicu od alabastera, napunili je suzama, dodali par kapi neke mirisne esencije i dobro zapecatili voskom.

 

Kada bi pomislili na taj dogadjaj, uzeli bi amforicu, otpecatili, pomirisali i setili se svega.

Pa bi je opet zapecatili.

 

Tako da je taj dogadjaj, pa i tuzan, uvek bio samo njihov.

 

Niti si prvi, niti poslednji sa iskustvom necaga sto se zove 'neuzvracena ljubav'.

Zamisli scenu da si je upoznao, uzeo broj, pogresno zapisao i pokusao da je zoves.

Eto, samo - 'wrong number'.

 

Btw, - 'podgrejana jela' na Balkanu su zestoko precenjena.

 

...



#10 tsnp96

tsnp96
  • Members
  • 3 posts

Posted 09 May 2014 - 17:18

Znam na sta mislis . Ali , ja znam da ja imam sanse kod nje , uveren sam u to. Samo sto sam ja stidljive prirode i nisam imao hrabrosti nista da pokusam ...

#11 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 09 May 2014 - 18:21

Znam na sta mislis . Ali , ja znam da ja imam sanse kod nje , uveren sam u to.

 

Onda joj kazi.

 

Samo sto sam ja stidljive prirode i nisam imao hrabrosti nista da pokusam ...

 

Onda nista.

 

 

Kapiras? Moras sam da odlucis.



#12 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 May 2014 - 18:31

...

 

witz:

 

Dolaze mladi Jevreji kod rabina.

 

Prvi posetilac: ravi, - hteo bih da se zenim!
U pravu si, - zeni se!

Drugi posetilac: ravi, - teraju me, a ne bi hteo da se zenim!
U pravu si, - ne zeni se!

Kada odose posetioci, dodje zena i kaze - pa kako to, - i jedan i drugi u pravu?
Na sto ce ravi - eto, vidis, i ti si u pravu!

 

======================

 

U knjizi 'Odrastanje na Samoi', Margaret Mid prica kako je lokalnoj omladini jednom citala 'Romea & Juliju'.

Pa kad je stigla do kraja - publika se povaljala o smeja!

 

Na sta ce zacudjena Midova - a zasto smej?

 

A Samoanci (polazeci od svog tradicionalnog iskustva): kakva glupost, - da se otruju!

 

Trebali su da sagrade 'va'a'! (camac) i otplove do narednog ostrva!

 

...


Edited by Kinik, 09 May 2014 - 18:46.


#13 tsnp96

tsnp96
  • Members
  • 3 posts

Posted 10 May 2014 - 16:14

Zeleo bih poboljsati komunikaciju sa njom. Do sada smo samo pricali u gradu  kad izadjemo, a i tu sam bio pazljiv jer nisam hteo da udjem dublje u `friend zone ` ( jer vec jesam donekle) . E sad , da li da obnovim kontakt sa njom preko fejsa i kako to da uradim a da ne postanem drug ?



#14 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 11 May 2014 - 00:50

Obnovi kontakt, i od starta stavi do znanja da ti se svidja. Znaci pozoves je na sastanak, jer ako krenes drugarski i ona to prihvati necete ni ti ni ona znati  dal se druzite ili muvate, a takve situacije posle dugog razvlacenja zavrse neslavno.



#15 моџова salata

моџова salata
  • Banned
  • 504 posts

Posted 22 May 2014 - 01:55

...

 

 

Nemoj.

 

Ostavi to za sebe.

 

Znas sta su radili stari Rimljani?

Na neki dogadjaj kad bi se razalosti, pa i pustili neku suzu, uzeli bi malu amforicu od alabastera, napunili je suzama, dodali par kapi neke mirisne esencije i dobro zapecatili voskom.

 

Kada bi pomislili na taj dogadjaj, uzeli bi amforicu, otpecatili, pomirisali i setili se svega.

Pa bi je opet zapecatili.

 

Tako da je taj dogadjaj, pa i tuzan, uvek bio samo njihov.

 

Niti si prvi, niti poslednji sa iskustvom necaga sto se zove 'neuzvracena ljubav'.

Zamisli scenu da si je upoznao, uzeo broj, pogresno zapisao i pokusao da je zoves.

Eto, samo - 'wrong number'.

 

Btw, - 'podgrejana jela' na Balkanu su zestoko precenjena.

 

...

 

U necemu i da se slozim s tobom...

 

@ tsnp96

 

Ako ti je "96" godiste rodjenja i tek zakoracujes u punoletstvo, razumem tvoj krik. S vremenom ces nauciti da se te stvari ne dele na forumima.

 

"Sunce je bleštalo po sitnoj zelenoj ćeramidi na kiosku u vrtu. Vezir obori pogled na mualimov natpis u stihovima, polako podiže ruku i precrta dvaput ceo natpis. Zastade samo malo, pa onda precrta i prvi deo pečata sa svojim imenom. Ostade samo deviza: U ćutanju je sigurnost. Stajao je neko vreme nad njom, a onda podiže ponovo ruku i jednim snažnim potezom izbrisa i nju.

Tako ostade most bez imena i znaka."

 

Ivo Andric (odlomak iz pripovetke "Most na Zepi")