Jump to content

Photo
- - - - -

Paralelni univerzum

• Please log in to reply
333 replies to this topic

#16 depresivni vombat

depresivni vombat
  • Members
  • 56,615 posts

Posted 06 March 2014 - 12:38

@ dropkick

kako sam pritisnuo dugme "post" setio sam se i njih ali me mrzelo da editujem :D

Poštujem i gotivim BoBija ali to je već SOAG elaborirao, isto kao i za Jaku. U tu grupu bih dodao i Nelsona. 

Aleksandra Trifunovića cenim više nego mnogi Zvezdaši. Smatram da je dobar trener i ne samo trener nego i popularizator košarke. Zna jako lepo da se postavi kao stručni konsultant. Njegova gostovanja na SK su mi bila omiljena.

Poštujem kompletnu Zvezdinu generaciju iz Barija, ali to su bila neka druga vremena.

• 1

#17 Dropkick Murphys

Dropkick Murphys
  • Members
  • 9,750 posts

Posted 06 March 2014 - 12:46

Za ovo moze samo da se skine kapa... (!)

Oprostite, dragi cigani, ali ovo izuje uvek!

Secam se da sam poslao poruku ortaku (koji nema pojma nista o sportu) da pusti na tv-u pocetak utakmice Partizan - Makabi (3. ili 4. utakmica Top 8 EL) i da vidi zasto se mi navijaci/gledaoci/ljubitelji sporta lozimo da gledamo kako neki momci jure za loptom/bacaju u obruc.

Edited by Dropkick Murphys, 06 March 2014 - 12:47.

• 0

#18 PrettyFlacko

PrettyFlacko
  • Members
  • 3,178 posts

Posted 06 March 2014 - 12:48

Ja bih za pocetak da skinem kapu svim onim ljudima koji nisu odustajali od Zvezde i koji su je podrzavali i u najtezim vremenima.

Imam ogromno postovanje za njih.

• 36

#19 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,574 posts

Posted 06 March 2014 - 12:54

Ja cenim mnoge igrače Partizana. Iz ovog tima pre svega Bogdanovića, Kinsija i Tepića. Ranije sam baš voleo da gledam Kecmana i Novicu. Vujoševića baš cenim kao trenera i cenim njegov način rada i impresioniran sam kako mu i oslabljena ekipa deluje na terenu. Pošteno, sva njegova delovanja van struke su mi odvratna.

Sad, ja nikako ne bih voleo da Partizan propadne ili da ne igra evroligu (jbg. volim košarku i redovno pratim i vaše utakmice). Pre svega, zbog ovoga što je otvarač teme i napisao, bezbroj emocija koje su donele utakmice između Zvezde i Partizana. Ja sam 10 godina proveo u Nišu na školovanju i najbolji drugari su mi navijači Partizana (od onih koje interesuje sport) i odgledali smo ne znam koliko derbija zajedno (više fudbalskih doduše) i ti se stalno prepucavali oko igrača, sudija, navijača i hebem li ga sve oko čega. Ali nikada to nije preraslo u neko lično vređanje (osim onog klasičnog: pi*ko grbarska/ ciganska :D ) i uvek smo posle utakmica ostali da pijemo do duboko u noć i prepucavanja su prelazila u mudre zaključke kako ni jedni ni drugi pojma nemamo i da dok ne dođe do privatizacije nemamo čemu da se nadamo. To su verovatno situacije koje mi najviše nedostaju od kada derbije gledam sam. A i zbog tog iskustva trudim se da nikoga lično ne vređam u ovim forumskim raspravama i malo sam oštriji kada treba da kaznim nekoga zbog toga.

Eto. Ukratko, ja mnogo volim Zvezdu, ali bez Partizana, to ne bi bilo to.

• 9

#20 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 28,923 posts

Posted 06 March 2014 - 12:54

Ja bih za pocetak da skinem kapu svim onim ljudima koji nisu odustajali od Zvezde i koji su je podrzavali i u najtezim vremenima.

Imam ogromno postovanje za njih.

+1

Bobi Marjanovic,Nelson,prosle godine Skot najbolji potez citave kosarkaske sezone :)...nekad davno,a i sada  Aleksandar Trifunovic i mocni Zufer :) zaboravih Nedovica

• 1

#21 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 15,179 posts

Posted 06 March 2014 - 12:56

Bogdan, Lamza&Gist, Gagula (izuzetan komičar), Miro Radošević, Dušan Kecman, Dallo i njegov pogled muflona, Tripkovićev skok šut, Kurtis Džerels sa rukom na jajima donosi trofeje, Bo!, Haris Brkić, SALE ĐORĐEVIĆ, Brazza je gary, Prerag Saša igrač, Rebarce, Steva svinja, ser Lorens, Vlada Jovanović gospodin - mnogo mnogo super kul ljudi sa druge strane brda
  • 11

#22 TNT

TNT
  • Members
  • 3,237 posts

Posted 06 March 2014 - 13:03

Ja da sam navijač Partizana sačekao bih Lovernja ispred Pionira i odveo ga kod Dušice u Gradić Pejton na šišanje.

Pa jbemumater.

• 4

#23 Mental Mickey Maguire

Mental Mickey Maguire
  • Members
  • 4,540 posts

Posted 06 March 2014 - 13:08

Добра идеја,надам се да ће топик заживети :+1:.

Да дам и неки свој допринос теми,човек са друге стране кога сам увек поштовао је Душан Кецман.

Кад се спомене његово име већина се вероватно сети оне тројке у Загребу од милоште прозване

кецмановка,док се ја сетим прве утакмице против Макабија оне Ф4 сезоне и тренутка када се Макаби

одлепио на неку већу разлику од 20+ поена.Тада је Кецман узео лопту,погодио неке тешке шутеве и покренуо

екипу,стегли су одбрану и добили Макаби у Нокиа арени.Завршио је меч са 25+ поена чини ми се али што је

још важније утро је пут победи у серији и пласману на Ф4.

Можда сам омануо мало у чињеницама везано за сам меч,не замерите,гледао сам га у друштву гомиле људи

и уз озбиљне количине алкохола па су ми сећања мало мутна :D.

• 2

#24 stondisha

stondisha
  • Members
  • 8,588 posts

Posted 06 March 2014 - 13:08

Meni je do jaja odnos koji KKP gaji prema Miši Tumbasu

Rodjendanski pokloni, pa što su ga pustili da pika basket onomad protiv OKK, što dolazi na treninge, jednostavno imam osećaj da ga tretiraju sa poštovanjem, a ne kao neku maskotu.

Stvarno mi je bila dirljiva slika od pre neki dan kad je miša kupio Duletu poklon za rodjendan

tumblr_linyxxrF8t1qfwytx.gif

• 17

#25 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Members
  • 18,070 posts

Posted 06 March 2014 - 13:17

Bogdan, Kinsi i Tumbas, trenutno.

Djordjevic, Divac, Bo i Tumbas, od ranije.

• 1

#26 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Members
  • 18,070 posts

Posted 06 March 2014 - 13:19

Ajd obrisite gornji post, ovo su pozitiva strane.

• 1

#27 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 06 March 2014 - 13:20

mislim da sam upravo saznao za koga stondisha navija 

• 6

#28 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 9,484 posts

Posted 06 March 2014 - 13:23

SOAF, sjajna ideja. Malo vedrine da unesemo u nase odnose.

Mnogo postovanja imam prema Partizanu, sportskim i igrackim dostignucima. Kako su rasli kao igraci, tako se za mnoge razvilo veliko postovanje.

Ali na prvom mjesti je Sale Nacionale, doduse najvise zbog 95-e, ali nema veze.

Dolazi tu onda gomila igraca od Palje, zemljaka Danilovica, Divca, Rebarceta.

Ipak svi oni su vec bili imena kada sam ozbiljnije poceo da gledam na kosarku.

Prvi igrac kojeg sam ispratio od ulaska u prvi tim i statusa drveta do svoje top igre, a kulminirala je pobjedom Efesa u Pioniru protiv Zvezde (prvom mecu Zvezde u Pioniru kojem sam prisustvovao), sa mislim nekih 27 postignutih poena je Pedja Drobnjak. Kako nas je onda sprasio. A dobro se sjecam kako je na zagrijavanju prasio piruete.

Sjecam se jos kako je bio kao tenk na pocetku, 5 minuta i tri faula u napadu. Pa Pekovic je bio mala maca. Kako je samo silan bio. Kako je ukucavao lopte u obruc preko i pored Nesterovica, ili kako je u onom nacionalnom naboju utukao Cibonu u Zagrebu, uz radio prenos i one cuvene i Drobnjak je spustio.

A van terena je susta suprotnost. Onaj njegov ludi sajt dok je bio u Sijetlu.

Mislim da je postigao mnogo manje nego sto je mogao u svojoj karijeri.

Toliko za sada :-D

• 4

#29 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 06 March 2014 - 13:26

Secam se kada sam pre par godina dosao da proslavimo titulu, vodili 2-0, domaci teren, puna hala sve spremno. Osim sto je klinac pogadjao svako jebeno slobodno bacanje(mislim da je dao 6 ili 8 bacanja u zavrsnici). Iako me mnogo iznervirao, nisam imao nista osim respekta za tada 'malog' Nemanju Bjelicu. Poraz mi na kraju nije toliko tesko pao, bilo mi cak drago sto je jasno da Srbija dobija opasnog igraca.

Od ovih sada Nelson i Blazic, da ne zaboravim i malog Mitrovica. Za koga se nadam da se biti prva cetvorka kada se vrati. 

Od starijih koje gotivim, ovako iz prve Milenko Topic mi pada na pamet. 

• 1

#30 Dzep

Dzep
  • Members
  • 5,937 posts

Posted 06 March 2014 - 13:28

1 je Milan Preković  :lol+:

Jako sam voleo šut Zlatka Bolića (nikad veći luk nisam video). Od trenera - Trifa, i dalje mislim da se Zvezda ogrešila o njega, ali ajde.

edit: daaaa, Milenko Topić, jedan od omiljenijih. 

Edited by Dzep, 06 March 2014 - 13:30.

• 1