Jump to content


Photo

Studentski ljubavni problem


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38 replies to this topic

#31 Loveman

Loveman
  • Members
  • 9 posts

Posted 17 February 2014 - 19:11

Gledao sam walk the line o Dzoniju Kesu :D. Ma videcu kako se odvija situacija ali u osnovi necu da je smaram niti da je jurim previse. Pokusacu sigurno ali necu biti napadan...



#32 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 17 February 2014 - 21:17

pa ono nista preterano, buket cveca i bombonjera svakog jutra ispred sobe, uz neku porukicu mislim da to nije previse  :lol+:


Edited by Escalade, 17 February 2014 - 22:24.


#33 Loveman

Loveman
  • Members
  • 9 posts

Posted 17 February 2014 - 22:30

Hahahahahahahahah jos samo serenadu ispod terase i kompletno mogu da se oprostim od nje :D



#34 oljica za čaj

oljica za čaj
  • Members
  • 121 posts

Posted 21 February 2014 - 17:09

Evo i mog padobranskog posta, pošto se od uvodnog već razrešila situacija.

 

Kao prvo, vaše druženje mi je zvučalo obećavajuće u smislu da od tog i te kako može biti nešto više.

Zatim, veoma mi je simpatičan trenutak u kojem poruka odlazi na pogrešno-pravi broj, a tekst kao poručen.

 

Ne znam kako da objasnim ponašanje devojke osim kao gubljenje interesovanja usled toga što si otvorio karte.

U današnje vreme studentkinje ne mogu da se odluče (čast izuzecima) da li žele požrtvovanog romantičnog zaštitnika ili nekoga sa kim će imati emotivne adrenalinske konflikte (neko se i na to pali (sleganje ramenima kao beznadežna gestikulacija)).

 

Iskreno, ti mi zvučiš razočarano, ali ne i naročito povređeno.

Kada si napisao da joj ne bi dao šansu ukoliko bi se predomislila, znala sam da ćeš ti posle ovoga ipak biti dobro. :)

 

Svi mi grešimo, ne vidim zašto joj ne bi, ako zaista dugo nisi sreo curu sličnu njoj, pružio priliku da se iskupi za prvobitno odbijanje ukoliko bi poželela suprotno.

 

U svakom slučaju, tvoja priča me je mnogo podsetila na situacije u kojima se dva puta nalazio moj brat i prošla sam sa njim sve ove faze pedantno.

 

On se sapleo o ulogu druga, previše prijateljski nastrojeno ophođenje prema simpatiji, gde je flert izostao da je ne bi uplašio. Mistejk, mistejk.

 

Dopadaju mi se komentari drugih forumaša i kako su ti svojim mišljenjima izašli u susret. Možeš mnogo toga za ubudeće usvojti iz sveg tog.

Toliko od mene, pozdrav, nadam se da će sve ovo u vezi sa vama imati korektan epilog. :)


Edited by InterstelarnaVeverica, 21 February 2014 - 17:12.


#35 Loveman

Loveman
  • Members
  • 9 posts

Posted 21 February 2014 - 22:43

Znas kako? Ja svakog dana maltene gledam na forumima gde sam postavio problem da vidim da li ima novih komentara tako da valjda kapiras sta to znaci. Tu devojku skoro svake noci sanjam pa opet i to kapiras sta znaci. Ona prica "uvece poslednja je o kojoj mislim a ujutru prvo pomislim na nju" :D. Kazes da sam razocaran vise nego to da sam povredjen tu cemo se sloziti jer krivo mi je sto je ispalo kako je ispalo. Osim toga sinoc sam sa najboljim drugom pricao o njoj i o svemu (inace taj drugar je smeker i bukvalno sve zna o vezama i muvanju tu je ekspert) i govorio mi je da nemam razloga da budem povredjen i da me ona nije povredila. Da sam povredjen to ne znam al da jesam sam za to bih bio kriv. Doticna me nije zavlacila niti me lagala i bila je jako korektna i nije me odbila na surov i bezobrazan tj nedolican nacin. Jos me je pitala da budemo u dobrim odnosima odnosno da izmedju nas bude sve opusteno. Ono sto sam skapirao u celoj prici u vezi nje je to da nije bila povredjena moja sujeta (da sam bio besan sto me odbila i tome slicno) vec sam bio tuzan jer je ona prva devojka koja mi se zaista dopala (a imao sam dobar broj njih). Kad sam je prvi put video osetio sam hemiju neku i samo sam pomislio "to je to." I nisam hteo da je muvam mnogo niti da je smaram jer je bio ispitni rok imala je puno da uci a i ja sam imao dosta posla buduci da sam preneo jedan veoma tezak ispit. I znam dok sam bio opusten u vezi nje (nekih mesec dana od kad sam je upoznao) tada je sve islo po loju mogao sam tad da je smuvam kad sam zeleo bukvalno datum i vreme i mesto gde bih je smuvao. Al nisam hteo tako hteo sam na neki lep nacin onako spontano. Kad sam poceo oko nje da se nerviram (a ta nervoza je bila zbog ispita najvise) tada je ona skapirala da sam nervozan u vezi nje i tada je pocela polako da se hladi i na kraju poruka ju je uplasila i to je to. Krivo mi je jer sa njom mogu o svacemu da pricam i imamo puno zajednickog npr oboje volimo da citamo, slusamo slicnu muziku i imamo jako slicne poglede na svet i zivot uopste na metafiziku i na kraju sam smatrao da bi ona bila prava devojka za mene. Ali dobro ne zelim da je molim niti da je napinjem postujem njene zelje i namere. Sto se tice epiloga on je bio i nemam namere da je zovem niti da pricam sa njom iz jednog razloga...a to je da se ohladim. Kao sto sam negde vec rekao bicu ok prema njoj kad je vidim javicu joj se popricati 5min ono cao cao sta ima i to je to. A sad dal se osecam dobro, iskreno ne osecam se. Tuzan sam. Ali bolje da sam tuzan nego da sam besan zato sto mi je povredjena sujeta jer u ovom slucaju nije. Ako nista drugo barem sam osetio nesto posle par godina "neosetljivosti" i ovo sa porukom je smesna prica koju svima pricam da nasmejem ljude :)


Edited by Draetheas, 21 February 2014 - 22:51.


#36 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 21 February 2014 - 22:55

Nije to loše biti ponekad povređen. Posle toga ne srljaš i nastupaš samouvereno. Ne očekuješ previše a onda se najčešće nešto i desi.

#37 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 22 February 2014 - 06:01

Znas kako? Ja svakog dana maltene gledam na forumima gde sam postavio problem da vidim da li ima novih komentara tako da valjda kapiras sta to znaci. Tu devojku skoro svake noci sanjam pa opet i to kapiras sta znaci. Ona prica "uvece poslednja je o kojoj mislim a ujutru prvo pomislim na nju" :D. Kazes da sam razocaran vise nego to da sam povredjen tu cemo se sloziti jer krivo mi je sto je ispalo kako je ispalo. Osim toga sinoc sam sa najboljim drugom pricao o njoj i o svemu (inace taj drugar je smeker i bukvalno sve zna o vezama i muvanju tu je ekspert) i govorio mi je da nemam razloga da budem povredjen i da me ona nije povredila. Da sam povredjen to ne znam al da jesam sam za to bih bio kriv. Doticna me nije zavlacila niti me lagala i bila je jako korektna i nije me odbila na surov i bezobrazan tj nedolican nacin. Jos me je pitala da budemo u dobrim odnosima odnosno da izmedju nas bude sve opusteno. Ono sto sam skapirao u celoj prici u vezi nje je to da nije bila povredjena moja sujeta (da sam bio besan sto me odbila i tome slicno) vec sam bio tuzan jer je ona prva devojka koja mi se zaista dopala (a imao sam dobar broj njih). Kad sam je prvi put video osetio sam hemiju neku i samo sam pomislio "to je to." I nisam hteo da je muvam mnogo niti da je smaram jer je bio ispitni rok imala je puno da uci a i ja sam imao dosta posla buduci da sam preneo jedan veoma tezak ispit. I znam dok sam bio opusten u vezi nje (nekih mesec dana od kad sam je upoznao) tada je sve islo po loju mogao sam tad da je smuvam kad sam zeleo bukvalno datum i vreme i mesto gde bih je smuvao. Al nisam hteo tako hteo sam na neki lep nacin onako spontano. Kad sam poceo oko nje da se nerviram (a ta nervoza je bila zbog ispita najvise) tada je ona skapirala da sam nervozan u vezi nje i tada je pocela polako da se hladi i na kraju poruka ju je uplasila i to je to. Krivo mi je jer sa njom mogu o svacemu da pricam i imamo puno zajednickog npr oboje volimo da citamo, slusamo slicnu muziku i imamo jako slicne poglede na svet i zivot uopste na metafiziku i na kraju sam smatrao da bi ona bila prava devojka za mene. Ali dobro ne zelim da je molim niti da je napinjem postujem njene zelje i namere. Sto se tice epiloga on je bio i nemam namere da je zovem niti da pricam sa njom iz jednog razloga...a to je da se ohladim. Kao sto sam negde vec rekao bicu ok prema njoj kad je vidim javicu joj se popricati 5min ono cao cao sta ima i to je to. A sad dal se osecam dobro, iskreno ne osecam se. Tuzan sam. Ali bolje da sam tuzan nego da sam besan zato sto mi je povredjena sujeta jer u ovom slucaju nije. Ako nista drugo barem sam osetio nesto posle par godina "neosetljivosti" i ovo sa porukom je smesna prica koju svima pricam da nasmejem ljude :)

Ma, opusti se  ;) 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=hEwhWsQ-O5g



#38 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 22 February 2014 - 08:58

Druze, posto si student, nadam se samo da ti ova ljubavna zavrzlama nije previse oduzela vremena i skrenula misli sa ucenja. Ona ako je prava bice prava i posle januarskog roka. :)

 

Jbg, desavao se skoro svakom da bude ,,friendzoniran" , meni dva puta i to kod osoba koje su mi se bas svidjale, i sta sad, jbg, treba ispostovati tu osobu, za tango je potrebno dvoje.

 

I da, ovo ti je info iz prve ruke od mojih drugarica koje su I, II, III, IV godina faksa. Skoro skoro sve devojke u tom periodu imaju ,,nekog" momka zbog koga umiru i zbog koga pate u tisini i misle o njemu, pa cak i ako su u nekoj vezi sa nekim ne previse ozbiljno, i dalje misle o ,,tom". Bilo da se radi o nekom malo starijem momku, nekom sa kime su provele pet divnih dana na moru itd itd...

 

I nemoj da dozvolis da ti se sve vrti oko toga, bice zena... ;) :)



#39 oljica za čaj

oljica za čaj
  • Members
  • 121 posts

Posted 22 February 2014 - 14:53

Ne mislim da ti je svejedno, niti da si sujetan.

To što ne kriviš devojku i vašu priču prepričavaš kao simpatičnu anegdotu je džentlmenski.

 

Svakako da možete da nastavite da uživate u druženju krunisanom velikom unijom zajedničkih interesovanja, to što je odbila zvanični izlazak na sastanak ne znači da ne možete biti prijatelji. Verujem da ne biste mogli da je među vama bilo nešto više, ali ovo poglavlje ima potencijala za novu stranu.

 

Kroz ovo iskustvo si spoznao da si sazreo što se muško-ženskih odnosa tiče i vidim da se ponosiš time što si kod ove devojke video unutrašnju lepotu, a ne samo slatko lice.

 

Studentski dani nose sa sobom mnoga poznanstva i nadam se da ćeš u nekoj naklonijoj tebi uskoro prepoznati iskre ljubavne hemije. :)

 

Ja sa mojim dečkom nisam bila načisto oduvek, ali sam rizikovala da mu priznam da sam zaljubljena čak i onda kada nisam bila sigurna da se neću kajati kada iskažem osećanja.

 

Tako da ti iz ličnog primera savetujem da ne čekaš mnogo da staviš do znanja devojci koja želiš da ti bude par kojim očima gledaš na nju.


Edited by InterstelarnaVeverica, 22 February 2014 - 14:55.