Jump to content


Photo
- - - - -

B92.net


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
77 replies to this topic

#31 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 21 July 2014 - 11:41

Attached File  peking.jpg   37.72KB   15 downloads

 

:lol+:



#32 Nimrod

Nimrod
  • Members
  • 2,514 posts

Posted 23 July 2014 - 18:44

attachicon.gifpeking.jpg

 

:lol+:

Mozda su ih nabavili u Pekingu? :) 



#33 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 05 August 2014 - 16:53

http://www.b92.net/z...5&nav_id=884891

Gurao, čime?

#34 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 08 August 2014 - 20:08

ne mogu da nađem da li postoji već neka tema koja se odnosi na komentarisanje izvesnih pojava na TV B92 pa ću staviti ovde. ako postoji, molio bih moderaciju da prebaci post tamo gde treba. hvala unapred.

 

dakle, upravo gledam Bulevar B92 i došlo mi je da povratim: neukusni komentari, extremno neduhovita dva gibona od voditelja ("mentolus vulgaris", upravo zagrakta jedan), totalno smeće od onog što nazivaju "prilozima" i kolorit kao naslovna stranica Skandala, Sveta i sličnih brisobulja. dno.

 

:piggy:


Edited by barracuda, 08 August 2014 - 20:15.


#35 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 08 August 2014 - 23:49

ne mogu da nađem da li postoji već neka tema koja se odnosi na komentarisanje izvesnih pojava na TV B92 pa ću staviti ovde. ako postoji, molio bih moderaciju da prebaci post tamo gde treba. hvala unapred.

 

dakle, upravo gledam Bulevar B92 i došlo mi je da povratim: neukusni komentari, extremno neduhovita dva gibona od voditelja ("mentolus vulgaris", upravo zagrakta jedan), totalno smeće od onog što nazivaju "prilozima" i kolorit kao naslovna stranica Skandala, Sveta i sličnih brisobulja. dno.

 

:piggy:

Sve  tacno. Medjutim...

 

Medjutim, ta stvar nije od juce, a ni od prekjuce. Kad su neki, a usudjujem se tu i sebe da ubrojim, ukazivali na taj sunovrat u sranja jos pre 7-8 godina, digla se kuka i motika, proglasavani smo elitistima, retrogradnim, onima sto misle da su i dalje 90-te, itd. isl. Mene to sto pises apsolutno nimalo ne iznenadjuje - a bio sam POTPUNO SIGURAN da ce upravo tako da se desava jos od prve sekunde kad je na b92 najavljen onaj debilni Veliki brat, i kad se pojavila ona kretenka Ana Mihajlovski i pocele da se vrte reklame za Emotion i slicne udbaske servise za ispiranje mozga. Ovo je samo normalni nastavak iste price, a bice i gore. Po mnogim parametrima, tv b92 je vec sad znatno necivilizovanija i gora od pinka. 



#36 Helmut Dukadam

Helmut Dukadam
  • Banned
  • 288 posts

Posted 09 August 2014 - 00:14

Po mnogim parametrima, tv b92 je vec sad znatno necivilizovanija i gora od pinka. 

 

moze neki od tih "mnogih", cisto razonode radi? ne moraju svi...



#37 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 09 August 2014 - 00:33

Sve  tacno. Medjutim...

 

Medjutim, ta stvar nije od juce, a ni od prekjuce. Kad su neki, a usudjujem se tu i sebe da ubrojim, ukazivali na taj sunovrat u sranja jos pre 7-8 godina, digla se kuka i motika, proglasavani smo elitistima, retrogradnim, onima sto misle da su i dalje 90-te, itd. isl. Mene to sto pises apsolutno nimalo ne iznenadjuje - a bio sam POTPUNO SIGURAN da ce upravo tako da se desava jos od prve sekunde kad je na b92 najavljen onaj debilni Veliki brat, i kad se pojavila ona kretenka Ana Mihajlovski i pocele da se vrte reklame za Emotion i slicne udbaske servise za ispiranje mozga. Ovo je samo normalni nastavak iste price, a bice i gore. Po mnogim parametrima, tv b92 je vec sad znatno necivilizovanija i gora od pinka. 

 

delim tvoje mišljenje. rekao sam još tada maltene isto ovo što si napisao.

 

i svake godine je sve gore, a ovo nazivanje "elitistima", "retrogradnim" itd. sam tada (kao i sada) smatrao komplimentom. ;)



#38 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 09 August 2014 - 03:50

moze neki od tih "mnogih", cisto razonode radi? ne moraju svi...

Pa evo, recimo, pristrasnost i populizam informativnog programa (standardnog, ne govorim o spec. emisijama koje valjda vise i ne postoje, poput Insajdera) na tv i na sajtu su gore od onih na pinku. Ili, na primer, dok je pink smanjio dozu ispiranja mozga reklamama na podnosljiv nivo, blokovi reklama na tv b92 postaju sve duzi i sve iritantniji. Itd. isl.

 

A da dodam i nesto sto me je upravo iznerviralo, naime prevodioci titlova (ili agencijskih vesti, na sta su ljudi gore ukazivali) na tv b92 su teski amateri, sta je problem tim Grcima da angazuju iole ozbiljne ljude... :furious:


Edited by Schrodinger, 10 August 2014 - 01:28.


#39 Helmut Dukadam

Helmut Dukadam
  • Banned
  • 288 posts

Posted 10 August 2014 - 12:15

dosta mi je tesko da se slozim po pitanju "pristrasnosti i populizma" informativnog programa b92. nema sumnje da moze i treba da bude mnogo bolji, ali info program TV pink je benchmark za ne grizi ruku koja te hrani izreku vezanu za politicare na vlasti, pa je pink bio dobar i za miru markovic, i za djidjica i za kostunicu i tadica i sada za vucica.

 

ne kazem da je program b92 generalno dobar, naprotiv, ali gori od tv pink nije. za to je potrebno daleko vece posrnuce od postojeceg pa i iskorak u onu vrstu populizma (grand, lea kis itd) na koji pink drzi monopol.

 

a i da se razumemo, debeovsko vucicevsko smece kao sto je ovaj vucicevicev hard talk ne postoji na tv b92, niti mogu da ga zamislim.


Edited by Helmut Dukadam, 10 August 2014 - 12:16.


#40 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 10 August 2014 - 15:59

dosta mi je tesko da se slozim po pitanju "pristrasnosti i populizma" informativnog programa b92. nema sumnje da moze i treba da bude mnogo bolji, ali info program TV pink je benchmark za ne grizi ruku koja te hrani izreku vezanu za politicare na vlasti, pa je pink bio dobar i za miru markovic, i za djidjica i za kostunicu i tadica i sada za vucica.

Moras da se prisetis jednostavne istine: za vreme mire markovic, pink nije imao nikakav informativni program. I to nije bilo slucajno. 

 

A populisticko i fanaticno uvlacenje u analne otvore kremaljskom diktatoru Putinu kakvo se vidja ovih dana na tv b92, a posebno na informativnom delu b92.net je odista (u vise od jednog smisla) za anale i pozavideli bi mu i mnogi Pecati, Pravde i Informeri. 

 

 

ne kazem da je program b92 generalno dobar, naprotiv, ali gori od tv pink nije. za to je potrebno daleko vece posrnuce od postojeceg pa i iskorak u onu vrstu populizma (grand, lea kis itd) na koji pink drzi monopol.

Hiljadu puta manje moralno posrnuce je neka praznoglava Lea Kis, nego svesno ispiranje mozga naslovima tipa Ostvareni ruski interesi (dakle bez navodnika ili slicne indikacije da se radi o saopstenju FSB-a) pod kojim se izvestava o okupaciji Krima, Bomba ispod srpskog automobila u Mitrovici (a ispostavi se da je bombu postavio srpski mafijas=udbas) i slicno.

 

 

a i da se razumemo, debeovsko vucicevsko smece kao sto je ovaj vucicevicev hard talk ne postoji na tv b92, niti mogu da ga zamislim.

Ma da, a kad su u predizbornoj kampanji u Kaziprstu paradirali "potencijalni koalicioni partneri", a ona glupaca ih usplahireno pitala "Sta ocekujete da cete biti u stanju da ponudite g. Vucicu u pregovorima o formiranju vlade?" - to se kanda zaboravilo, ccc...



#41 Vujić95

Vujić95
  • Members
  • 176 posts

Posted 16 August 2014 - 18:06

Malo me nervira onaj glas amevrike na b92 info. Tu bi mogli malo da se poprave kad bi to jednostavno izbacili!!

#42 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 16 August 2014 - 18:16

Mene baš zanimaju vesti koje dolaze odatle. Glas Amerike ima najbolje novinare i spikere ali i dopisnike sa prostora ex- yu. Kome se ne sviđa neka sluša onu brljotinu od Glasa Russije.

Edited by melankolic, 16 August 2014 - 18:17.


#43 Vujić95

Vujić95
  • Members
  • 176 posts

Posted 16 August 2014 - 20:02

Mene baš zanimaju vesti koje dolaze odatle. Glas Amerike ima najbolje novinare i spikere ali i dopisnike sa prostora ex- yu. Kome se ne sviđa neka sluša onu brljotinu od Glasa Russije.

Pa ne volim ja ni ruse, ali amevre ne volim još više. Ajd' što ih ne volim, nego da su makar objektivni.

#44 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 16 August 2014 - 20:33



Ajd' što ih ne volim, nego da su makar objektivni.


A što misliš da si ti dovoljno objektivan da objektivno utvrdiš nečiju objektivnost :)?

#45 Vujić95

Vujić95
  • Members
  • 176 posts

Posted 16 August 2014 - 22:01

A što misliš da si ti dovoljno objektivan da objektivno utvrdiš nečiju objektivnost :)?

Pa ja sam realan. Ja valjda pimoću toga procenjujem objektivnost. Znaš, obrektivnost izveštavanja i realnost sagledavanja, al' ti si tu nešto pobrkao.