Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#16 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 31 December 2013 - 14:04

Bambri dobi Karena 2-0 glatko... za mene veliko iznenadjenje. Vazelin isto glatko dobio.


  • 0

#17 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 31 December 2013 - 14:13

:hail: :hail: :hail:  za temu

:hail: :hail: :hail:  za analize

:hail: :hail: :hail:  za tipove


  • 0

#18 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 31 December 2013 - 14:26

Bambri dobi Karena 2-0 glatko... za mene veliko iznenadjenje. Vazelin isto glatko dobio.

 

Bhambri je bio iznenađenje. Sreča da sam to zaobišao... Moja "opservacija" za Ramosa totalno off.

 

Sad čitam da je podloga u Chennai-u valjda izuzetno brza i "bouncy"... Treba uzeti u obzir to, sutra...

 

:hail: :hail: :hail:  za temu

:hail: :hail: :hail:  za analize

:hail: :hail: :hail:  za tipove

 

Hvala. Mada ja nebi rekao za ovo ni da su neke analize (viiše neki chit-chat), ni tipovi... :kece:  Ja recimo nisam odigrao ni jedan par od ona tri u uvodnom postu. Od slovenca odustao u poslednjem momentu, Ferrer nije imao value kod -5 

Za parove, koje budem igrao, ču to jasno napisati ovde, sa ulogom i to...

 

BTW, ispratio sam te kod australaca jutros. Kakva nesreča, primišmo ga u 96'  :rant:


  • 0

#19 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 31 December 2013 - 14:32

Da, brza je jako, to sam mogao da ti kazem :) Po tome bi Rosol imao sanse opet protiv Rafe, mada mislim da ce on polako ka 200-om mestu ove sezone, a Rafa je "zlopamtilo" pa mi under 18,5 ima value.


  • 0

#20 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 31 December 2013 - 14:38

Da, brza je jako, to sam mogao da ti kazem :) Po tome bi Rosol imao sanse opet protiv Rafe, mada mislim da ce on polako ka 200-om mestu ove sezone, a Rafa je "zlopamtilo" pa mi under 18,5 ima value.

 

Mislim da je Rafa u Dohi? Tamo je običan beton... I ja sam razmišljao da če ga Rafa otresti samo tako, ali ne smem. Čitao sam da ga opet koljeno nešto zajebava, a i u Abu Dhabiju nije izgledao najbolje...


  • 0

#21 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 December 2013 - 14:43

kakvo neiskustvo, Rafu uvek koleno "nešto zajebava" pa ako izgubi eto ga alibi a ako dobije on je faca, Herkul, against all gods and odds junak koji dobija....


Edited by Basil Fawlty, 31 December 2013 - 14:43.

  • 1

#22 Bud_Weiser

Bud_Weiser
  • Banned
  • 1,462 posts

Posted 31 December 2013 - 14:43

evo i od mene jedan:

 

poslastica Nadal-Rosol sad u 15:00, prosto mislim da ce ga Rafa masakrirati  :wicked:  ..pa malo uz rizik, ali eto, tipujem prvi set od 6-8 gemova @2.6 quote

 

Edit: sorry, vec ste napisali u medjuvremenu :)  ,zakasnih malo dok sam vrsljao po netu i kvotama..

 

Edit2: inace cijela ta famozna prica,duga pola godine, o Rafinom odsustvu zbog koljena mi uveliko bazdi.. cijenim da je tu vise bio psiholoski momenat u pitanju, prikupljanje zrnaca u paramparcad razbijenog samopuzdanja i akumulacija energije da bi adekvatno i u potpunosti spreman izasao Novaku na megdan.


Edited by Bud_Weiser, 31 December 2013 - 14:59.

  • 0

#23 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 31 December 2013 - 14:54

kakvo neiskustvo, Rafu uvek koleno "nešto zajebava" pa ako izgubi eto ga alibi a ako dobije on je faca, Herkul, against all gods and odds junak koji dobija....

 

Ma znam ja da je to kod njega čest pojav, ali s obzirom da nije izgledao najsvežije u Abu Dhabiju, možda ima nešto istine u tome... 


  • 0

#24 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 31 December 2013 - 15:20

Za mene je sezona pocela juce sa Veselim hgm 1 (uslo za gem, dobio poslednjih 5 gemova :D), a za sada samo live na Dolgopolova u 2. setu kada je kvota bila 4,30.

 

Ko gleda sitnije kvote za neki dubl, Gastao Elias koji ima par solidnih meceva na betonu (za CH nivo) protiv Leitea koji je na tvrdoj podlozi imao nesto vise meceva nego ja na travi, plus je bolji igrac (a i server), kvota 1,33


  • 0

#25 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 31 December 2013 - 15:21

Da napomenem da Mocart za sada daje sulude kvote na livebet-u na autsajdere koji izgube 1. set


  • 0

#26 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 December 2013 - 15:24

pa to ne valja, prošle godine se lepo prolazilo kad Novak bude prvi brejknut i slično, jer su davali dobre kvote na protivnike. To znači da su došli pameti.


  • 0

#27 Bud_Weiser

Bud_Weiser
  • Banned
  • 1,462 posts

Posted 31 December 2013 - 15:24

Ovaj dubl par:

 

Dodig/Melo vs. Kubot/Matkowski

 

mi se cini primamljivim dosta velika 2-ka na Poljake @2.75, gledam cisto na statistiku i ovi drugi zadnji put su zajedno igrali u 1/8-finala Vimbldona i djeluju mi kao dosta uigran tandem, dok su prvi ispali vec u prvom kolu finalnog turnira u Londonu sad u novembru. Dodig je uz to sinoc expresno ispao i u singlu, a Kubot prosao.. pokusacu na minimalan ulog.


  • 0

#28 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 31 December 2013 - 15:25

@Nlavrnja

 

Fin pogodak na Dolgopolova. Jako dobro igra danas. Imao je sreče kod nekih poena, ali generalno gledano, u ovakvoj formi zna da bude izuzetno opasan...

 

@Bud_Weiser

 

Kubot i Matkowski nisu ugiran par. Možda su odigrali po koji turnir zajedno, ali Matkowski zadnjih nekoliko godina igra skoro isključivo sa Frystenbergom... Na drugoj strani su Dodig i Melo prošle sezone bili jedan od najboljih parova na touru. Možda je malo preterana ovako velika kvota na Poljake, ali Dodig i Melo su svakako favoriti ovde


Edited by L' Imperatore, 31 December 2013 - 15:28.

  • 1

#29 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 December 2013 - 15:26

Dodig i Melo su vrhunski i uigran dubl. To je apsolutno realna kvota.


  • 1

#30 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 31 December 2013 - 15:30

@Nlavrnja

 

Fin pogodak na Dolgopolova.

 

Koliko vidim i dalje se igra, ne znam koji pogodak :D Sad ces da me izbaksuziras :P


  • 0