Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...

• Please log in to reply
4679 replies to this topic

#4651 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 05 April 2019 - 07:53

Davis Cup Grupa II 

Ouahab - Grigelis
Zanimljive kvote definitivno. Ouahab je solidan sljakas koji je u svojoj karijeri na ovoj podlozi pobedjivao igrace poput Ramosa,Anduhara,Krajinovica,Dolgopolova,Bustu, Basilasvilija,Kolsrajbera,Veselog,Hasea..naravno u 35-oj godini zivota on vise nije u cvetu mladosti i zato i jeste autsajder po kladionicama.

Ovo je DC mec koji se igra u Kazablanci tako da ce Ouahab imati prednost domaceg terena. Igrali su dva puta medjusobno na sljaci i skor je 1-1,ali domaci igrac je verovatno imao bolju pripremu za mec,dok Grigelis dolazi sa jednog indoors turnira na kojem je igrao prosle sedmice.

Ouahab @2.55 za neki manje-srednji ulog recimo..da se isprati

• 0

#4652 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 05 April 2019 - 17:32

Imam jos neke ideje,ali treba i znati stati. Dosta mi je ovaj par bio za danas.

Ne se zaletati na Azarenku protiv Pavljicenkove. Zapravo mislim da je Vika favoritkinja iskljucivo na ime. Tacno je da ima dobar h2h,ali je zastareo. Vika vise ni senka igracice koja je nekad bila,a Pavljicenkova je u Montereju kao kod kuce. Cak 4 puta je osvajala ovaj turnir!!

• 0

#4653 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 05 April 2019 - 19:32

Hteo sam da ispoštujem matorog Marokanca, ali sam naknadno shvatio da počinje dok sam ja još u kancu, a nije se imalo para na računu.

• 0

#4654 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 April 2019 - 07:01

Dok kokosinjci,inace poznati kao srpske kladiionice,izbace ponudu kvote se cesto strmoglave.

Tako je i sa mecom Ouahab - Adrian M.M.
Kvota na Marokanca je juce bila 2,35,a evo sad je kod nas 1,80. Doduse - ovo i jeste realniji odnos,jer Ouahab u kvalifikacijama Marrakecha i jeste favorit. Em igra na svom bunjistu em je bio solidan u DC em Spanac nema formu kojom bi se pohvalio.

Po meni pobeda domaceg tenisera,sad samo videti ulog..verovatno neki srednji..tako.

• 0

#4655 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 09 April 2019 - 11:12

Tesno je izgubio Ouahab,ali nije bila losa sedmica iza mene..

Ovu otvaram jednim dublom

Bacsinszky T. (vs Korpatsch) + Villela M. (vs Almagro) @1.69

Timea igra na domacem terenu u Luganu i bez obzira sto je jednom izgubila od Nemice ne bi trebalo kuci da kiksne. Almagro se u Mursiji oprasta od igracke karijere, Nije igrao od prosle godine i hronicno je postao rekovalscent tako da bi danas trebalo da izgubi od zemljaka koji makar ima meceva u nogama.

• 0

#4656 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 10 April 2019 - 08:51

Barletta Challenger

Zeppieri - Kokkinakis 1  @7.25
Kokinakis nije igrao od AO zbog iste povrede ramena koja ga muci vec nekoliko godina unazad. U februaru je pokusao da se vrati,ali rame nije dobro reagovalo na stres,nije izdrzalo i opet je naparavio pauzu. Sad se vraca na sljaci na kojoj od 2016 ima skor 1-4. Ubedjen sam da je daleko od potrebne forme ako je uopste sposoban za takmicarski tenis. Ovaj mali Italijan je jedan od njihovih vecih talenata.

Mec pocinje za 15-ak minuta,a ja cu dopisati jos nesto za kasnije.

• 0

#4657 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 10 April 2019 - 09:03

WTA Lugano

Zanimljiv mec dve Svajcarkinje..
Voegele S. - Golubic V. 1 @1.90

..jer se Viktorija Golubic povukla iz konkurencije parova zbog navodne povrede. Da li je to bila samo mera predostroznosti ili ne - ja zaista ne mogu da znam,ali je cinjenica da se provukla protiv Arantxe Rus (iz Holandije  :D ) u prvom kolu. Voegele je u IW pokazala neke znake zivota pa u ovim okolnostima treba probati.

• 0

#4658 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 10 April 2019 - 11:14

Agrggghhh  :furious: 

Zeppieri izgubio 1-2 nakon sto je na otvaranju odlucujuceg seta propustio dve bl. Odmah nakon toga pretrpeo brejk i tu je bio kraj fakticki. Steta,lako je moglo da ode na njegovu stranu. 

• 0

#4659 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 10 April 2019 - 11:28

idući put napiši na vreme a ne 15 minuta pred početak...pa će da dođe

:D

• 1

#4660 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 10 April 2019 - 11:29

Razumem.  :kece:

• 0

#4661 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 10 April 2019 - 12:23

Gilles Simon - Guido Andreozzi ..... 2 (2.40)
Nije Andreozzi u nekoj pretjerano impresivnoj formi ove godine, al' nakon uzasne serije rezultata u prva 2 mjeseca napokon je povezao nekoliko pobjeda na americkoj turneji. Solidan je igrac, ima dovoljno kvaliteta za jedan ovakav mec, a sada mu je i samopouzdanje na nesto visem nivou nakon izlaska iz krize igre i rezultata. Simon, naravno, ostaje favorit, ali trenutno nije ni blizu svog top nivoa, tako da vjerujem da Andreozzi ima sasvim pristojne sanse da napravi iznenadjenje.

Beatriz Haddad Maia - Anna Karolina Schmiedlova ..... 1 (1.63)
Schmiedlova odlicno otvorila 2019.godinu, a onda samo "potonula". Nikada nije ni bila olicenje konstantnosti, pa sve to izgleda jos i losije kada je van ritma. Jednostavno, igracica bez strpljenja u igri, pa iako mozda ima veci potencijal od Haddad, cijenim da njen stil igre odgovara Brazilki, narocito pod trenutnim okolnostima.
  • 0

#4662 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 11 April 2019 - 11:29

Benoit Paire - Pierre Hugues Herbert ..... 1 (1.70)
Dosta sam se premisljao u vezi ovoga, jer nisam bas raspolozen za to da mi tip zavisi od toga na koju nogu ce ustati Paire, al' kvota mi je nekako dovoljno dobra i za takvu vrstu rizika. Herbert je bez sumnje izuzetno nezgodan protivnik, al' trenutno bas i ne igra u nekoj impresivnoj formi. A Paire ipak ima odredjenu prednost na ovoj podlozi, dok je i generalno nesto bolji igrac, pa cijenim da je sa pravim pristupom ipak mnogo blizi pobjedi.

Philipp Kohlschreiber - Pablo Andujar ..... OVER 22.5 (1.85)
Solidna je kvota za Andujarovu pobjedu, gledajuci striktno kvalitete oba igraca, al' jos uvijek nisam nesto pretjerano ubijedjen u njegovu trenutnu formu. Nanizao je brojne pobjede u poslednjih par sedmica, ali na Challenger nivou, a to mi bas i nije dovoljno relevantan pokazatelj da bih mu vjerovao u potpunosti. Zato cu se ipak okrenuti zboru gemova, jer ako nista drugo oba igraca uvijek pruzaju maksimum u datom trenutku.

Lara Arruabarrena Vecino - Jasmine Paolini ..... 1 (1.60)
Lara dosta oscilira sa formom od pocetka godine, a to Talijanki sigurno daje odredjene sanse u ovom mecu. Ipak, svidja mi se Larin pristup mecevima, bez obzira u kakvoj formi se nalazi. Uvijek pokazuje dosta drskosti, nevezano za ime protivnice koja se nalazi na suprotnom dijelu terena, a ovdje je ipak i kvalitet na njenoj strani.
  • 0

#4663 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 11 April 2019 - 13:24

Iks-okse..da ti kazem ovako u poverenju.
Fiks dana je bila pobeda Veselog protiv Londera. I naravno da sam zakasnio da odigram.

Bar je Voegele lagano dosla.

• 0

#4664 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 13 April 2019 - 07:37

M.Zverev - J.Ocleppo 2 @2.75

Zverev u jako losoj formi. Uzasan je bio protiv Daniela u Marakesu i sljaka mu je najlosija podloga. Pojavljivace se on na turnirima da pokupi neki novac,ali verujem da ceka sezonu na travi. NI protiv jednog krstenog 'sljakasa' ne moze biti opravdani favorit,pa ni protiv ovog danasnjeg.
U pitanju su kvalifikacije za MC Masters

Edit:u nekim kladionicama je kvota i jaca (u pinnu 2.95). Ne treba to nikoga da uplasi,mislim da stvarno moze da dodje.

Edited by The(wizard of)O., 13 April 2019 - 09:13.

• 0

#4665 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 13 April 2019 - 11:09

ja sam ispoštovao sa hendikepom u setovima, što je već došlo 

:+1:

• 0