Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...

• Please log in to reply
4172 replies to this topic

#4171 McLeod

McLeod
  • Members
  • 55,939 posts

Posted Yesterday, 08:42

Na kraju sve doslo osim Milera koji je naravno zavrsio na tiketu.

• 0

#4172 Lazov Notorni

Lazov Notorni
  • Members
  • 8 posts

Posted Yesterday, 11:16

Nesto za danas?
Moji predlozi Raonic +,Wawrinka +,Anderson 1 i Djokovic 1
  • 0

#4173 Green23

Green23
  • Members
  • 1,641 posts

Posted Yesterday, 11:42

Za danas

Raonić Šapovalov 1 1.55
Raoniću baš leži ova podloga. Jazirija je nešto teže dobio juče, nisam gledao taj meč, ali sam gledao protiv Lajovića, sa velikom sigurnošću je igrao, u oba meča, ukupno 4 poena je izgubio kada ubaci prvi servis. Mislim da će i danas uz dobre procente ubačenog prvog servisa lako doći doći do pobede.

Anderson Gofan 1 1.52
Anderson zaista igra u strašnoj formi i kao i Raoniću, leži mu ova brza podloga. Gofan je juče uz dosta muke dobio Pera, dosta loš je bio do polovine drugog seta, ako i danas bude tako, Anderson to ne prašta.

Fucsovics Vavrinka 2 1.5
Izgleda da se polako vraća u formu, i da će ga ove dve, za njega trenutno, velike pobede podstaći na još bolju igru. Dobio ga je i u Torontu pre nedelju dana, uz dosta muke, ali je danas bolji, nego tada.

Mejer Federer 0:2 tr 1.32
Jeste mala kvota, ali ne vidim način kako bi Mejer pripretio na ovoj podlozi.

Mertens Stivens 2 1.5
Pre svega iz razloga što je Mertens juče provela u singlu provela 2 sata i 40 minuta, i u dublu još 2 sata, pitanje je koliko je snage ostalo. I pored svega toga, Stivens je bolja na ovoj podlozi, i u odličnoj je formi trenutno.

Ukupna 6.67

Nešto što ću ukombinovati na neke druge tikete

Đoković Dimitrov 2 4.5 ili -4.5 gemovi 2 1.7 ili -5.5 gemovi 1.38
Đoković baš baš loš u ova dva meča, juče je izgleda imao i neke zdravstvene probleme, ne znam u kojoj meri je to sanirao. Precenjen je od strane kladionice obzirom na prikazanu igru.

Haase PCB 1 2.4 ili -1.5 1 setovi
Juče je baš dobro igrao, pomogao je malo i Zverev sa nekim greškama, ali za njega generalno odličan meč, daleko bolje nego protiv Krajinovića.
  • 0