Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#4636 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 26 March 2019 - 15:26

ljudi ima li neko nesto danas sto se tenisa tice :) ?


  • 0

#4637 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 26 March 2019 - 15:38

Meni se cini da Edmund dobija Iznera. Na osnovu ovog sto sam gledao do sada, Izner ki ne uliva neko poverenje.

Hseih protiv Kontavelt. Ovo je neki osecaj, nekako se Kontavelt provukla do sada, sto uz dozu srece i iskustva protiv Anisimove, sto predajom Andresku.
  • 0

#4638 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 26 March 2019 - 18:13

Ja nista.
Ali ne bih se zaletao na Edmunda protiv Dzonija.  

Edit:sad sam dosao sa nekog puta i vidim da oni vec igraju i da Isner vodi. Izvinjavam se.


Edited by The(wizard of)O., 26 March 2019 - 18:15.

  • 0

#4639 MTD

MTD
  • Members
  • 273 posts

Posted 27 March 2019 - 10:40

Vodite li vi koji se kladite na tenis neku statistiku pogodaka i promasaja? Po meni sigurno jedan od najnepredvidivih i najgorih sportova za kladjenje, svanulo mi je kad sam ga izbacio sa svih tiketa pre par godina.


Edited by MTD, 27 March 2019 - 10:43.

  • 0

#4640 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 27 March 2019 - 11:06

Jeste najtwzi za pogadjanje, ali i najzanimljiviji za pracenje.
Obradovicu, Edmund je jedan luzer teski, gledao sam mwc i vise on na moj tiket nece, lik vodi 5:2 u tajbejku i gubi 7:5, u drugom setu slivna prica. Cim dodje stani pani on se pogubi, kreten.

Hseih vodila u trecem setu 4:1 i izgubila, ova Kontavelt vec drugi mec na isti nacin volsebno se vraca u mec i dobija. Ja sam juce izmasio za sve pare.
  • 0

#4641 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 27 March 2019 - 11:13

Facundo Bagnis - Gianluca Mager ..... 2 (2.50)
Mager u zivotnoj formi, odlicno je odigrao u prethodnom kolu, bio poprilicno stabilan na servisu i vjerovacu da u istom ritmu moze nastaviti i protiv Bagnisa. Jednostavno, nisam bas nesto siguran da je Bagnis ovoliki favorit pod trenutnim okolnostima. Mislim da ovdje jedino isksustvo "radi" u korist Argentinca, dok na bazi kvaliteta i pogotovo forme nema neku veliku prednost u ovom trenutku. Bagnis je svojevremeno izgledao kao igrac koji bi mogao da se izdigne i ostvari neke "opipljivije" rezultate na ATP nivou, prevashodno na zemljanoj podlozi, al' osim periodicnih naleta nije se mnogo izdigao i izasao izvan Challenger okvira.
  • 0

#4642 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 27 March 2019 - 18:17

Napokon odlučih da ispratim. 

 

:+1:


  • 0

#4643 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 28 March 2019 - 11:08

Evgeny Donskoy - Roman Safiullin ..... 2 (2.02)
Mec je u odredjenoj mjeri tezak za prognoziranje, jer dosta toga zavisi od Donskoya i njegovog "ludila". Solidan je igrac, sposoban da odigra na veoma visokom nivou, ali kod njega to ide iz jedne u drugu krajnost, pa samim tim ostavlja utisak da se radi samo o tehnicki naprednijoj verziji Dustina Browna. U sustini, igra mu se svodi na 30% smislenog tenisa, dok 70% napamet mlati lopticu uz nadu da ce se nesto pozitivno desiti. Zato bih ovdje ipak podrzao i mladjeg i (vjerujem) motivisanijeg igraca. Safiullin je ozbiljna "nagazna mina" i za bolje igrace od Donskoya. Svojevremeno veoma dobar junior, Grand Slam sampion na tom nivou, tako da je pravo vrijeme da napravi iskorak i u seniorskoj konkurenciji. Igra koju trenutno prikazuje, prije svega na tvrdoj podlozi, djeluje da je dovoljno dobra da bude ozbiljno konkurentan bar na Challenger nivou.
  • 1

#4644 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 01 April 2019 - 09:40

Ne znam sta tacno cini Olgu Danilovic favoritkinjom protiv Kirsten Flipkens?
Uopste se ne bih zacudio pobedi Belgijanke u mecu razlicitih stilova. Olga je dosta nestrpljiva u igri,gotovo iz svakog udarca pokusava da napravi direktan poen,a to bas odgovara Flipkensovoj. U Montereju zbog nadmorske visine loptice brze lete kroz vazduh,Olga moze da je oduva sa terena ako bude precizna i malo gresi,ali nesto nije uspevala to da postigne  ove sezone i ne verujem ni da ce veceras.

Flipkens @1.95


  • 0

#4645 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 02 April 2019 - 20:25

Jelena Ostapenko - Shelby Rogers hg1(-4,5) @1.85

Igram da Ostapenko ovo dobije sa minimum 5 gemova razlike. 
Svestan sam da Ostapenko ovo moze da zabrlja,ali ako bude minimalno fokusirana ocekujem da rutinira protivnicu. Rodzers se vraca posle bas dugacke pauze i to sto je u prvom kolu dobila Rodinu ne treba da nas plasi jer je Rodina ove godine na skoru 2-10. Mec se igra sutra u Carlstonu. 


  • 0

#4646 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 03 April 2019 - 11:57

ljudi ima neko nesto za danas sto se tice tenisa?


  • 0

#4647 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 April 2019 - 15:12

Zna se da parove igram ekstremno retko,ali odigrao sam jedan par iz Carlstona veceras.

Beck/Navarro - Ostapenko/Jurak 1 @6.80

Beck i Navarro su dobile pozivnicu za ovaj turnir jer su jedan od talentovanijih zenskih dublova u Americi. Zajedno imaju preko 70 meceva,od cega 15-ak u seniorskoj konkurenciji sa skorom 8-7. Navarro je sinoc pruzila dobar otpor i u singlu protiv Siegemund. Ostapenko i Jurak ce prvi put igrati zajedno. Jelenu pre toga ceka i mec protiv Rogers u singlu,a prijavljena je i za turnir u Bogoti sledece sedmice gde vladaju bitno drugaciji uslovi. Jurak ima dosta iskustva u dublu,ali ne verujem da ce sama sa svojim slabasnim servisom ovde presuditi.
Ako mlade Amerikanke budu u dobrom ritmu imaju sansu da iznenade.

 


  • 0

#4648 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 04 April 2019 - 02:37

Bravo, bravo!
  • 0

#4649 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 April 2019 - 06:16

i od mene jedno Bravo.


  • 0

#4650 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 04 April 2019 - 06:46

Hvala ljudovi.

Promasio sam Ostapenko medjutim. I to zato sto nisam dovoljno obratio paznju na sve okolnosti meca,a pre svega na cinjenicu da je Rogers lokalna devojka,tako da je bukvalno bila na domacem terenu. I ne mogu da prezalim taj rukomet koji sam juce propustio,ali ovo mi je popravilo raspolozenje svakako :D


  • 1