Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#4306 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 05 September 2018 - 11:58

A kao što uvek igra. Lupa po loptici ko da sutra ne postoji, pa ako pogađa onda gazi, ako ne pogađa onda je u problemu.


  • 1

#4307 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 05 September 2018 - 12:05

Meni je nekako ona preveliki favoriti po kladionicama, Karla ima odličnu defanzivu
  • 1

#4308 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 05 September 2018 - 12:37

Ako je suditi po sistemu toplo/hladno nakon jucerasnjeg pogotka,danas sledi los dan za mene.
Da vidim(o)

Madison Keys (-2.5) - Carla Suarez-Navarro  1.55

Naomi Osaka (-2.5) - Lesya Tsurenko  @1.60


Gledao sam sve cetiri igracice u ponedeljak i svidjaju mi danas u ulozi favoritkinja Kiz i Osaka. Obe su igrale bolje od danasnjih protivnica i obe imaju adekvatno oruzje da ih dobiju. Previse snage pre svega. Tsurenko je jos imala i nekih problema sa spremom protiv Vondrousove,koja je i sama imala zdravstvenih teskoca.

Oba para su igriva i sa hendikepom od 3.5 gema.
 


  • 2

#4309 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 05 September 2018 - 12:55

Dodao bih i Čilić Nišikori 4-5 setova. Njihovi mečevi su uvek zanimljivi i neizvesni, na USO su do sada igrali tri puta, i jedino "čišćenje" je palo kada je Čilić uzeo titulu, i igrao definitivno najbolji tenis u karijeri.
  • 3

#4310 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 September 2018 - 09:06

K.Nishikori/N.Djokovic 4-5 setova 1.85  @Soccer

Fakticki jedini polufinalni mec koji cu da odigram. Novak me nije bas impresionirao dosad na turniru i mislim da nije bio adekvatno ni testiran. Imao je povoljan zreb,a dosta se mucio fizicki pa je tesko reci na kakvom je nivou zapravo. S' druge strane Nish je imao nekoliko ozbiljnih i kvalitetnih protivnika i trebalo bi da bude donekle kompetetivan sa Novakom. Ne vidim da priredjuje iznenadjenje,ali ne vidim ni da gubi 0-3. 

(i drugo polufinale mi deluje kao neki dugacak mec,ali eto ostajem samo na ovome)


Edited by The(wizard of)O., 07 September 2018 - 09:07.

  • 0

#4311 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 07 September 2018 - 10:20

Slažem se, još mu je i otkinuo set na W, gde je Novak izgledao daleko bolje.

Ja ću oba polufinala 4-5
  • 0

#4312 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 07 September 2018 - 16:18

Kako se blizimo kraju, mecevi su sve tezi za tipovanje, mozda jedino za pistace i kikiriki. Takvi su mi i ovi veceras ali kako mora nesto i da se opali, ja cu

Delpo hgm2 +2,5 a za hrabrije (ludje) moze i cista dvojcica na 2,3
  • 0

#4313 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 08 September 2018 - 08:57

Sa promasajem sinocnjeg meca moj ucinak za ovaj USO je neki mali plus,a jos su dva meca preostala,dva finala. Nije to poseban ucinak,ali nisam ni nezadovoljan jer je svaki profit dobar.
Sto se tice finala - ne vidim nikakvu priliku za neku uplatu. Naomi Osaka je demolirala Serenu u Majamiju,ali to je bilo tada,a ovo je sada ;) Mislim da i ovde ima sansu ako ne choke-uje,ali to je veliko ali i nisam spreman da se kladim na to.

Sto se tice muskog finala..podloga je takva da bi Novak trebalo da pobedi DelPa ako ponovi nocasnju partiju. U sustini je to bila Novakova igra bez praznog hoda i padova i mada ce DelPo mnogo dobiti od svog  servisa ne vidim da ce ga nadigrati i nadjacati u pet setova.

Finala su samo za gledanje za mene ovaj put.
Srecno svima koji ce ipak staviti neke parice na njih. :+1:


  • 0

#4314 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 08 September 2018 - 11:06

Mene su na ovom USO mnogo koštali porazi Šarapove i Stivens, ali na kraju sam se nekako iščuopao sa kombinacijama četvrtfinala i Serenom u SF.

Za žensko finale ne znam šta da mislim, Osaka je zaista ubedljivo došla do finala, za mene je neočekivano lako dobila Kiz, ali tu ima i do 0/13 bp za Kiz. Sa druge strane Sereni treba dva tri gema da se upali totalno, a onda samo da se moliš da maši te udarce. Možda bih probao 18.5+ 1.4 kvota.
  • 0

#4315 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 01 October 2018 - 11:18

ATP Tokio
Vavrinka bi trebalo da bude jedan od najsigurnijih fikseva prvog kola protiv Frica. Stanimal @1,45

ATP Peking
Zanimljiv mi je mec DelPo - Ramos. DelPo nije igrao Laver Cup zbog povrede i ovo ce mu biti prvi nastup posle finala USO. Ramos je,bez obzira sto je na ovom forumu nominovan za najvecg krsa medju teniserima, jedan pristojan igrac kome bi i uslovi trebali dozvoliti da lakse drzi servis makar pa se nadam da DelPo nece imati setnjicu. 
Ramos hg2(+5,5) @1.69

Campinas challenger
Ne znam zasto je Beluci 'autsajder' protiv Londera na domacem terenu? Ne bih ga ni razmatrao bilo gde drugde jer je jasno da mu je karijera u strmoglavom padu,ali ni Londero nije neka sila. Beluci @1.90


  • 0

#4316 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 02 October 2018 - 08:31

Vamos Ramos! (pa da bude 3/3)..

..Rublev - Sousa..
Dopada mi se Rublev,veliki je talenat,ali na osnovu cega je favorit protiv Souse? Deluje da je potpuno van forme,a igra protiv tenisera cija forma raste.  Sousa 2,10  @Meridian

Za sutra
Pliskova - Sasnovich 1 1,40
Zhang - Babos 1,57

Znam da unapred ispadam idiot sto posle muskaraca predlazem zenski tenis,ali mi njih dve deluju kao velike favoritkinje.
Pliskova vija plasman na WTA Finale pa motiv nece biti upitan,a poraz u Vuhanu je bio logican nakon osvajanja jakog turnira u  Tokiju.
Zhang je izbacila Mertens,a Babos nije na tom nivou i Kineskinja na domacem terenu ide po jos jednu pobedu.


  • 1

#4317 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 03 October 2018 - 09:36

Bravo Wizard, prodjose obje zene lagano.

Sta mislite moze li Karen da zajebe Delpa? Preko 3 sam vidio da je nedje kvota.
  • 0

#4318 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 03 October 2018 - 09:48

Ja verujem da može, ali opet ne bih ništa tu dirao, možda samo neke gemove +.

Na Krajinovića i Vavrinku su dobre kvote.
  • 0

#4319 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 03 October 2018 - 10:12

Prodjose zene lagano,da..duzan sam ipak izvinjenje za juce. 
Ne za Ramosa;on je svoje sanse debelo prokockao,a imao ih je pregrst da donese dobitak,vec za Sousu. Stvarno nisam mogao da predvidim onakav debakl. 

Mislim da su kladionice pogresile oko kvota i da je Vavrinka danas veci favorit nego sto one sugerisu.
Shapovalov je izgledao smesno u Shenzhenu prosle sedmice i jos imam utisak da mu je servis nekako nazadovao tako da Stanimal 1 @1,55 (igrivo mi je mali hendikep gemova -1,5 @1,73)  


  • 1

#4320 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 03 October 2018 - 10:27

Auu pala kvota na Vavrinku, ja sinoć na 1.65 u sokeru odigrao
  • 0