Jump to content


Photo
- - - - -

Praznici, datumi, osećaji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

#31 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 30 December 2013 - 13:47

Kad si namcor i ne razumes potrebu naroda za veseljem  :lol+:

Vala jesam, za podvriskivanje nikada neću imati razumevanje. :tired:



#32 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 30 December 2013 - 15:42

ma jebo veselje ako muski ne zavrse u potkosuljama, a ribe na stolu. cika, vriska, alkohol, lagane droge i ludilo. znoj, duhanski dim i erotikom nabijena atmosfera, ono kad ti muda ''oteknu'' kolko je dobro. ;)



#33 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 30 December 2013 - 15:48

Kad si namcor i ne razumes potrebu naroda za veseljem  :lol+:

Da si rekao patuljci, hobiti, elfovi - razumeo bih. Ali sta ti je taj "narod" koji, zamisli, "ima potrebe"?



#34 ravnicar

ravnicar
  • Members
  • 2,743 posts

Posted 30 December 2013 - 16:56

Da si rekao patuljci, hobiti, elfovi - razumeo bih. Ali sta ti je taj "narod" koji, zamisli, "ima potrebe"?

 

Mnostvo jedinki koje ti u praznicno doba ne dozvoljava da pravolinijski hodas ulicom duze od 4.48 sec.



#35 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 January 2014 - 05:38

Mnostvo jedinki koje ti u praznicno doba ne dozvoljava da pravolinijski hodas ulicom duze od 4.48 sec.

A dobro, onda mora biti da su hobiti, o njih se stalno saplicem ;)



#36 drvoprvo

drvoprvo
  • Members
  • 2,313 posts

Posted 02 January 2014 - 05:44

Hemon je ubo poentu.

 

Ali i bez tog novogodišnjeg derneka, mi slavimo – retroaktivno mi je nekidan svanulo – ono što su moji roditelji i njihova generacija zapravo slavili: dolazak dječije budućnosti, koja se svake godine djeci uvećava. Sa odrastanjem će postati zabrinjavajuće ogromna, a onda polako i neizbježno početi da se smanjuje, zbog čega se odnos prema budućnosti mijenja sa godinama i iskustvom. Moji roditelji i njihovi prijatelji su slavili to što su bili živi, to što su dobacili do još jedne nove godine okruženi zdravom djecom i dragim prijateljima. A slavili su i to što djeca – koju, sad razumijem, budućnost ne čeka, nego je u sebi nose – rastu unutar svog života i polako sakupljaju svu svoju ljudskost, za šta im treba još vremena, koje, evo, pristiže u formi jedne kompletno nove godine u kojoj se još svašta može desiti.