Jump to content


Photo
- - - - -

Može pomoć


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 BojanaDjM

BojanaDjM
  • Members
  • 6 posts

Posted 21 December 2013 - 00:38

Da, jedino mi preostaje da pozovem svog hematologa. 

 

Donjuan Za koliko vas je prošlo to stanje, ako je bilo psihički. Da činjenica je da sam prošla loše stvari, ali prošlo je godinu dana od poslednje hemoterapije. Taman sam pomislila da je sve prošlo, kad sad ovo.

 

Vladan Vikendom Dom zdravlja ne rai, a ja od posla nisam stizala da odem kod lekara. Radim po smenama. 



#17 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 21 December 2013 - 00:53

Da, jedino mi preostaje da pozovem svog hematologa. 

 

Donjuan Za koliko vas je prošlo to stanje, ako je bilo psihički. Da činjenica je da sam prošla loše stvari, ali prošlo je godinu dana od poslednje hemoterapije. Taman sam pomislila da je sve prošlo, kad sad ovo.

 

Vladan Vikendom Dom zdravlja ne rai, a ja od posla nisam stizala da odem kod lekara. Radim po smenama. 

Trajalo je par meseci sigurno.

 

Ali najbitnije je da uradis analize. Ako je u pitanju aneksioznost, to se moze resiti. U stvari sve se moze resiti, samo nemoj dozvoliti dato utice na tvoj normalan zivot i rad.

 

Obavezno izdvoji vremena da odes kod lekara. Zdravlje je ipak na prvom metu.



#18 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 21 December 2013 - 07:57

O\vu diskusiju ovde treba prekinuti; resenje je na drugoj strani, u rukama profesionalaca.



#19 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 21 December 2013 - 22:09

slažem se sa Vladanom - i da dodam - trebalo bi da odete prvo do  lekara koji vam je dijagnostikovao i lečio Hodžkin /cenim da je u pitanju neki hematolog/ - da mu ispričate tegobe, pa odatle da vidite šta i kako dalje.


Edited by steins, 21 December 2013 - 22:09.


#20 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 21 December 2013 - 22:16

I ja se pridružujem mišljenju kolega, ovo je ipak situacija koja zahteva podrobnije ispitivanje, pogotovo što u anamnezi postoji takva ozbiljna bolest kao što je Hodgkin. Nije ovo za forumsku diskusiju i traženje odgovora po internetu.

Edited by nvukelic, 21 December 2013 - 22:17.


#21 BojanaDjM

BojanaDjM
  • Members
  • 6 posts

Posted 22 December 2013 - 14:33

Hvala svima na odgovorima. Stupiću sa svojim hematologom u kontakt u ponedeljak.