Jump to content


Photo
- - - - -

Kako se odbraniti od neželjenih reklama?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
47 replies to this topic

#46 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 29 March 2014 - 01:39

Hvala puno :) Sad znam sta cu da im kazem kad me sledeci put pozovu nekim lepim povodom.

 

Ja ne mogu da budem neprijatan prema tim kjoji me zivkaju kad je pravi zlikovac onaj koji ih je zaposlio. Samo sam jednom oterao neku dripusu u tri lepe zato sto me je zamolila za dva minuta mog vremena pa me posle bezobrazno kulirala kad sam je pitao ima li kraja na petom i na desetom minutu resetanja pitanjima.

 

Negde sam procitao da su telemarketeri profesija sa najvecom stopom samoubistava pa mozda i zbog toga ne reagujem previse burno.



#47 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 29 March 2014 - 08:39

Mi smo pre par meseci uzeli telefonski broj kod SBB (stari otkazali), tražili da ne bude u javnom imeniku i od tada niko nepoželjan ne zove, a smanjila se i količina pisama sa neodoljivim ponudama (očigledno je da im je glavni izvor telefonski imenik).


Edited by namcor, 29 March 2014 - 08:39.


#48 katamaran

katamaran
  • Banned
  • 2,805 posts

Posted 29 March 2014 - 14:33

Ova poslednja nije dosla do broja preko imenika jer mi je pogresila pocetno slovo prezimena zbog kvacice. Ovo sam negde na internetu ostavio prezime i telefon u nekom trenutku. Tako nesto jaaako retko radim pa najvise sumnjam na prijavljivanje na mondo fantasy.