Jump to content


Photo
- - - - -

Kup Srbije


  • Please log in to reply
353 replies to this topic

#1 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,404 posts

Posted 24 September 2013 - 20:22

 

 

Фудбалски куп Србије

 Предтакмичење  среда            04. 09. 2013. године

 

          1/16 финала        среда         25. 09. 2013. године
          1/8 финала          среда          30. 10. 2013. године
          1/4 финала          среда          04. 12. 2013. године
          1/2 финала          среда          26. 03. 2014. године     прва утакмица
          1/2 финала          среда          09. 04. 2014. године     друга утакмица
          Финале                 среда          07. 05. 2014. године

 

У Спортском центру Фудбалског савеза Србије, у Старој Пазови, одржан је жреб парова 1/16 финала фудбалског Купа Србије. 
Одређени су следећи парови: 


Партизан                                 - Металац
Борац Чачак                           - Рад
Трстеник                                  - Нови Пазар
Раднички 1923                       - Банат
Партизан Бумбарево Брдо - Спартак
Раднички С. Митровица       - Доњи Срем
Телеоптик                               - Слобода Поинт
Пролетер Н. Сад                   - Црвена звезда
Слога Краљево                     - Војводина
Младост Лучани                     - ОФК Београд
Напредак                                - Јавор
ИМ Раковица                          - Јагодина
Смедерево                            - Чукарички
БСК Борча                              - Јединство Путеви
Бежанија                                - Раднички Ниш


Утакмице ће бити одигране у среду, 25. септембра. У случају нерешеног резултата после регуларног тока утакмица, приступиће се извођењу једанаестераца да би се одлучило о победнику. 

 

 

 

  • 1

#2 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,404 posts

Posted 24 September 2013 - 20:23

 

1. ФК ПАРТИЗАН  - ФК МЕТАЛАЦБеоград
25.09.2013. године у 17,00

Судија: Анђеловски Новица, Качарево
Помоћни судија 1: Каурин Срђан, Суботица
Помоћни судија 2: Корајлија Милан, Нови Сад
Четврти судија: Стојилковић Игор, Београд
Делегат: Томић Душан, Нови Сад
Посматрач суђења: Чолић Душан, Београд

2. ФК БОРАЦ - ФК РАД, Чачак
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Обрадовић Срђан, Јагодина
Помоћни судија 1: Стојановић Ивица, Алексинац
Помоћни судија 2: Ферчек Денис, Алексинац
Четврти судија: Милићевић Милорад, Ивањица
Делегат: Миливојевић Мирослав, Ниш
Посматрач суђења: Срећковић Добривоје, Крагујевац

3. ФК ТРСТЕНИК ППТ - ФК НОВИ ПАЗАР, Трстеник
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Симовић Новак, Ловћенац
Помоћни судија 1: Милетић Горан, Младеновац
Помоћни судија 2: Михајловић Милан, Београд
Четврти судија: Траиловић Денис, Зајечар
Делегат: Лападатовић Горан, Неготин
Посматрач суђења: Павловић Момчило, Зајечар

4. ФК РАДНИЧКИ 1923 - ФК БАНАТ, Крагујевац
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Филиповић Дејан, Београд
Помоћни судија 1: Ристић Милован, Београд
Помоћни судија 2: Стојковић Урош, Београд
Четврти судија: Јеремић Милан, Београд
Делегат: Поповић Раде, Чачак
Посматрач суђења: Сандић Зоран, Лајковац

5. ФК ПАРТИЗАН (ББ) - ФК СПАРТАК, Бумбарево Брдо
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Илић Милан, Ћуприја
Помоћни судија 1: Којић Горан, Параћин
Помоћни судија 2: Јовановић Бојан, Ниш
Четврти судија: Манојловић Далибор, Књажевац
Делегат: Панић Миодраг, Зајечар
Посматрач суђења: Достанић Милун, Горњи Милановац

6. ФК РАДНИЧКИ (СМ) - ФК ДОЊИ СРЕМ, Сремска Митровица
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Гогић Миодраг, Нови Сад
Помоћни судија 1: Живковић Саша, Петроварадин
Помоћни судија 2: Милин Јовица, Ириг
Четврти судија: Брдар Илија, Нови Сад
Делегат: Миловановић Душан, Инђија 
Посматрач суђења: Савић Здравко, Бачка Топола

7. ФК ТЕЛЕОПТИК - ФК СЛОБОДА ПОИНТ,  Земун
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Сантрач Дејан, Павлиш
Помоћни судија 1: Поточан Дејан, Вршац
Помоћни судија 2: Павловић Бранко, Зрењанин
Четврти судија: Ћерамилац Радован, Београд
Делегат: Стевовић Раденко, Београд
Посматрач суђења: Марковић Зоран, Београд

8. ФК ПРОЛЕТЕР - ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА, Нови Сад - стадион "Карађорђе"
25.09.2013. године у 15,00

Судија: Грујић Данило, Ниш
Помоћни судија 1: Минић Милан, Ниш
Помоћни судија 2: Милутиновић Срђан, Београд
Четврти судија: Пауновић Игор, Кладово
Делегат: Николић Ненад, Ловћенац
Посматрач суђења: Матић Станко, Нови Сад

9. ФК СЛОГА -ФК ВОЈВОДИНА, Краљево
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Спасић Нинослав, Сурдулица
Помоћни судија 1: Ђурђевић Далибор, Крушевац
Помоћни судија 2: Расинац Дарко, Крушевац
Четврти судија: Анђелковић Дејан, Крушевац
Делегат: Денчић Драган, Пирот
Посматрач суђења: Абдулаху Абдула, Нови Пазар

10. ФК МЛАДОСТ - ОФК БЕОГРАД, Лучани
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Димитријевић Дејан, Лозница
Помоћни судија 1: Курчубић Ненад, Крагујевац
Помоћни судија 2: Минић Срђан, Рача
Четврти судија: Ђокић Ненад, Ужице
Делегат: Ђерковић Слободан, Краљево
Посматрач суђења: Радуловић Драган, Чачак

11. ФК НАПРЕДАК - ЈАВОР, Крушевац
25.09.2013. године у 19,00

Судија: Глођовић Владо, Врбас
Помоћни судија 1: Петровић Дејан, Кикинда
Помоћни судија 2: Богићевић Саша, Зрењанин
Четврти судија: Пипер Петар, Чачак
Делегат: Ивановић Дејан, Врање
Посматрач суђења: Ђуровић Зоран, Ниш

12. ФК ИМ РАКОВИЦА - ФК ЈАГОДИНА, Београд 
25.09.2013. године у 16,00


Судија: Вујовић Мајо, Нови Сад
Помоћни судија 1: Миловановић Милан, Смедерево
Помоћни судија 2: Мркић Иван, Косовска Митровица
Четврти судија: Радовановић Славиша, Лаћарак
Делегат: Антић Андреја, Београд
Посматрач суђења: Шипчић Зоран, Београд

13. ФК СМЕДЕРЕВО - ФК ЧУКАРИЧКИ, Смедерево
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Васић Александар, Нови Жедник
Помоћни судија 1: Мићановић Зоран, Сремска Митровица
Помоћни судија 2: Кракановић Милан, Нови Сад
Четврти судија: Киш Чепеги Роберт, Нови Сад
Делегат: Марић Момчило, Београд
Посматрач суђења: Симић Милојко, Пожаревац

14. ФК ВОЖДОВАЦ - слободан

15. ФК БСК (Борча) - ФК ЈЕДИНСТВО ПУТЕВИ, Борча
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Михајловић Данило, Врање
Помоћни судија 1: Гагић Милош, Неготин
Помоћни судија 2: Петровић Оливер, Ниш
Четврти судија: Јовановић Срђан, Београд
Делегат: Васовић Радоман, Кула
Посматрач суђења: Делевић Дејан, Београд

16. ФК БЕЖАНИЈА - ФК РАДНИЧКИ (Ниш), Београд
25.09.2013. године у 16,00

Судија: Веселиновић Слободан, Ваљево
Помоћни судија 1: Јовановић Владимир, Чачак
Помоћни судија 2: Петровић Немања, Ужице
Четврти судија: Николић Бојан, Крагујевац
Делегат: Траиловић Станимир, Смедерево
Посматрач суђења: Радовановић Драган, Београд

 


  • 0

#3 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,404 posts

Posted 24 September 2013 - 20:27

Посматрачи суђења су дужни и обавезни по завршетку утакмица да се обавезно јаве члану Судијске Комисије ФСС, Срђану Јовановићу на телефон 063 800 16 28.

 

http://www.fss.rs/sr...упа Србије.html

Niko ne brani da i vi drage kolege sa foruma,iznesete svoje stavove o kvalitetu sudjenja pomenutom g.Jovanoviću..... :lol+:

Naravno,šalim se i navijam da moj Radnički osvoji "nešto", a ovo je fina prilika.Pre svega,želim dobre fudbalske igre,kvalitetno sudjenje i da najbolji osvoji Kup Srbije...SF ili ne...to mu je....


Edited by Constantin Veliki, 24 September 2013 - 20:27.

  • 0

#4 Kolko dosadno

Kolko dosadno
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 25 September 2013 - 14:13

Idemo Reale!


  • 0

#5 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,404 posts

Posted 25 September 2013 - 15:28

Svuda vode gosti...ne znam šta čekaju ovi naši...... :ajme:


  • 0

#6 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,363 posts

Posted 25 September 2013 - 16:03

Svuda vode gosti...ne znam šta čekaju ovi naši...... :ajme:

Jos ga davamo.


  • 0

#7 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,404 posts

Posted 25 September 2013 - 16:14

Dadomo ga....:P
  • 0

#8 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,363 posts

Posted 25 September 2013 - 16:16

Zna li se ko?

 

Edit: Hadzibulic. Napokon centarfor


Edited by dali_man, 25 September 2013 - 16:19.

  • 0

#9 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,404 posts

Posted 25 September 2013 - 19:23

Партизан     (Београд)

Борац          (Чачак)

Нови Пазар (Нови Пазар)

Раднички    (Крагујевац)

Спартак      (Суботица)

Доњи Срем (Пећинци)

Слобода      (Ужице)

Ц. Звезда    (Београд)

Војводина   (Нови Сад)

ОФК            (Београд)

Јагодина     (Јагодина)

Чукарички   (Београд)

Јединство   (Ужице)

Напредак    (Крушевац) ?

Раднички    (Ниш)

 


  • 0

#10 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,363 posts

Posted 25 September 2013 - 20:40

Samo dva drugoligasa u 1/8


  • 0

#11 Kolko dosadno

Kolko dosadno
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 25 September 2013 - 20:41

Kojih 8 timova ce biti povlasceno u zrebu?


  • 0

#12 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,404 posts

Posted 25 September 2013 - 20:42

Kojih 8 timova ce biti povlasceno u zrebu?

Još kojih 6...?

Napisah na "našoj" temi....voleo bih da nam u Niš dodje OFK,makar i Majo sudio... :furious:


  • 0

#13 Kolko dosadno

Kolko dosadno
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 25 September 2013 - 21:46

Sad se setih nesto,mislim da je u Kupu pravilo da su povlasceni prvih 8 iz prosle sezone Superlige ili oni timovi koji izbace nekog od njih.Znaci trebalo bi da budu povlasceni PAR,CZV,VOJ,JAG,SLO,OFK,Borac koji je izbacio Rad i Vozdovac koji nastupa umesto prosle godine osmoplasiranog Hajduka.


  • 0

#14 Manoly

Manoly
  • Members
  • 13,452 posts

Posted 27 September 2013 - 08:52

Još kojih 6...?

Napisah na "našoj" temi....voleo bih da nam u Niš dodje OFK,makar i Majo sudio... :furious:

 

Ne cudi me ovakva zelja, Konstantine.

Apsolutni favorit bi Radnicki bio u tom slucaju.


  • 1

#15 McLeod

McLeod
  • Members
  • 56,341 posts

Posted 27 September 2013 - 10:53

Niko nije pomenuo, u Kraljevu je Nikolic uveo Zakulu, drugog golmana Vose da brani samo penale, i isplatilo mu se, 3 penala odbranio covek :) Svaka cast obojici.


  • 2