Jump to content


Photo

B grupa


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
181 replies to this topic

#16 bluemonday

bluemonday
  • Banned
  • 812 posts

Posted 04 September 2013 - 23:59

Kakve ti gluposti lupetas

 

Pitaj Nenu i Sasu jesul' gluposti? Pitaj Kostu i Ogija, i mnoge jos... Nemo' se pravis naivan i neupucen, Aco Petrovic je svojim izjavama u poslednjih godinu i po to zasluzio!

O radnjama i "podrsci" na nivou harunovskog saveza da ne govorimo. Gde ti zivis? U kakvom svetu?

Ja sam uvek na strani Dude i Bodija, na strani svoje zemlje i reprezentacije! Imam dostojanstvo, ne lizem nicije guzice za sitan novac!

 

Evo ti malo oficijelnih verzija i paravana ;)

 

http://pressrs.ba/sr...o kod kuće.html

 

Za mene je neshvatljivo da neko ko se izdaje da navija za Srbiju napise komentar poput tvog! :ajme:

Sramota! Ko je doveo Nemanju u Partizan? Dule Vujosevic? Kako da ne... Doveo ga je njegov komso iz Hercegovine, "izdajnik sarajevske raje". A ko se radovao Sasinom ranjavanju? Covek je bio tesko povredjen, kakvi ste to ljudi u pm :frust:

Kada je zakucavao preko Sabonisa i nosio nas u prvom poluvremenu atinskog finala, onda je valjao? Ma :yucky:  mi se...

Sta mislis, zbog cega su Harun i Aco zvali Gordica u reprezentaciju? Zbog toboznjih igrackih kvaliteta? Daj ne kenjajte...

Kao bajagi kulturan suk Markovica Danilovicu koga su "njegovi Beogradjani" hteli da izbodu, a Harun kontrira Bodirogi, Ivkovicu i Radovicu, "stankovicevskim" sledbenicima koji "drmaju" FIBA-om :yucky:

A da se Harun napravi fin, prethodno objavi javno pismo koje je slao FIBA u kojem se Sasa Danilovic i Zoran Savic, u prvom redu, a u pozadini Dejan Bodiroga i Dusan Ivkovic napadaju, da bi dokazao kako s pravom prima platu, da nesto "radi" i da je "patriJota"...

Danas Gordic kao slucajno ulazi u igru, i po obicaju trci "kontru" sam protiv svih kao muva bez glave, pa posle par prodatih lopti odmah napolje!

Nenina KK Bosna propala zbog dvojice nesposobnjakovica u upravi, a kada je osvojen kup, pehar nije ostao kao u svakom normalnom klubu i zemlji u klupskim vitrinama, nego Neno odneo sebi u svoj stan ( :lol+: ), kao on je iznad kluba.

A krivac za propast brzo pronadjen - Misko Raznatovic! Ma gde bi bio neki domaci uhljub... To je nemoguce... Zbog toga danas vladaju "seljacki" klubovi iz Sirokog Brijega, ili kako se u Sarajevu kaze "Listice" i Laktasa. Kada su dobili Zvezdu i Partizan, onda su bili "nasi", a kada su uzeli BH-prvenstvo bili su "Dodini seljaci". A Siroki je kada je kaparisan Sutalo, preko noci postao "nas", dok je kada je godinu dana ranije Darko Planinic obukao hrvatski dres u kvalifikacijama za Sloveniju bio "fasisticki"...

Mogao bih do ujutru ispisivati manifetluke, ali ti si lavrnja kanda neupucen, ako je tako, ne zameram ti.

Zato ih sutra treba klepit' po usima na parketu, pa se pusi!

A Gordic ako pljune na Sasu, neka mu je na cast!


Edited by bluemonday, 05 September 2013 - 02:06.


#17 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 05 September 2013 - 00:23

ali kako izgleda kleiza. nikad ga ne bih prepoznao...sad ima onaj rapist look...



#18 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 05 September 2013 - 01:05

Uopšte nije isključeno da Makedonci sutra pobijede Litvance, a u tom slučaju grupa postaje ekstremno interesantna...

#19 hayabusa

hayabusa
  • Members
  • 5,426 posts

Posted 05 September 2013 - 09:05

Nemanja Gordicu, imas li obraza od sutra navece pogledati u oci coveku koji te je vratio u zivot, koji ti je poklonio novi kosarkaski zivot u KK Partizan, iako kvalitetom nisi tamo pripadao? Ne samo sto si ga pljunuo, nego si ispao prva budala te vrste, a nisi morao. Niko 2011. iz zapadnog dela nije se uhvatio u kolo sa rogatim, niko ni 2013. iz istocnog, osim tebe. Ako si covek, presedi sutrasnju utakmicu na klupi, bice ti sve oprosteno! Kada vec nisi posao Borisovim, Ognjenovim, Nemanjinim, Filipovim primerom, seti se Maria Primorca!

 

:krsta: a da neko obrise ovo?



#20 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 05 September 2013 - 09:06

Uopšte nije isključeno da Makedonci sutra pobijede Litvance, a u tom slučaju grupa postaje ekstremno interesantna...

 

nema sanse da ih makedonci dobiju

tj mislim da ce na kraju ove grupe imati samo poraz od nas



#21 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 05 September 2013 - 09:06

komentar na YT:

 

 

У уста да им го начукам на ФИБА педерите.

 

:D



#22 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 05 September 2013 - 09:33

...

nije tebi lako. likova kao sto si ti mi je, u principu, zao ...



#23 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 05 September 2013 - 09:38

zašto je Vučević igrao samo 14 minuta?



#24 hayabusa

hayabusa
  • Members
  • 5,426 posts

Posted 05 September 2013 - 09:48

zašto je Vučević igrao samo 14 minuta?

 

i ja se pitam, ni na pripremnim nije imao neku minutazu, valjda mlad, zelen  :twak:



#25 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 05 September 2013 - 09:51

nema sanse da ih makedonci dobiju

tj mislim da ce na kraju ove grupe imati samo poraz od nas

 

 

Slazem se...



#26 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 05 September 2013 - 10:09

zašto je Vučević igrao samo 14 minuta?

 

Nije ni 14, pola od toga je igrao Vukčević.



#27 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 05 September 2013 - 10:15

Zalba MKD je (ocekivano) odbijena...



#28 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 05 September 2013 - 13:17

Bo je tata, ali to smo vec znali...

Litvanci jako slabi za 3, sa penala... Ocekujem da to debelo naplate nekom u grupi.



#29 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 05 September 2013 - 13:25

nema sanse da ih makedonci dobiju

tj mislim da ce na kraju ove grupe imati samo poraz od nas

 

Jeste, ali oni igraju prvo sa Litvancima, pa sa nama. 

 

Moraju da dobiju jedan mec. Sad su vec u situaciji do or die. Ima da grebu koliko mogu.

 

Uh kako bi voleo da tresnu Litvance :)



#30 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 05 September 2013 - 13:46

Odgledah nekoliko minuta CG-Letonija, negledljivo totalno. Jako losa kosarka.