Jump to content


Photo

Pitanje za Vladu02 vezano za vesti


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 21 June 2001 - 16:41

Poceli smo diskusiju (to jest ja sam pitao, a ti si odgovarao) oko pisanja vesti na b92.net u okviru dela o politici. Ja sam preneo ovde raspravu ako nemas nista protiv, mislim da je mesto primerenije.

Imao sam veliku zamerku sto je Legija bio predstavljan kao Lukovic, a covek se preziva Ulemek. To je po meni bilo mnogo neozbiljno.

Citam sada jednu vest: "DA LI CE KOSTUNICA SHVATITI HAG KAO OSMU RUPU NA SVIRALI?"
Hm, vest ko vest, u pitanju je partija i njen lider koji mi nisu srcu mili, ali treba znati sta radi protivnik. Opisuje se da su dobili pojacanje i iz inostranstva. I u svemu tome naletim na sledece:On se u cetvrtak pridruzio domacim dezurnim katastroficarima, i novinarima izneo svoja apokalipticna predvidjanja u slucaju da bivsi jugoslovenski predsednik bude izrucen sudu u Hagu. Ova vest je sa konferencije za stampu SPS-a i potice direktno iz B92 (znaci nije preneta iz nekog medija ili agencije).
Cemu upotreba "dezurnim katastroficarima" ili "apokalipticna predvidjanja". Pa na slican nacin se RTS ponasao poslednjih 11 godina. Seti se samo: "Strani placenici, domaci izdajnici", sile mraka i bezumlja".
Ako hocete da budete kao RTS samo napred, ali mislim da to nije ono sto je vasa orjentacija.

#2 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 21 June 2001 - 16:43

Prepravi svoj nik u naslovu teme u Vlada92 ako mozes, greska u tipkanju, sorry :grin:!

#3 Ford Taunus, Karavan

Ford Taunus, Karavan
  • Members
  • 40 posts

Posted 22 June 2001 - 21:41

Ciga: "Cuti bre ce te isteraju, jel imas ti mozak." :wink:

Nemo' da mi diras B92, ja bez njih k'o oni bez mene. :smile:

#4 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 22 June 2001 - 21:56

Ford Taunus, Karavan:
"More vidis da me Vlada92 ne be' ic za napisato!" :razz:
PS: Mnogo ti dostojanstven taj nik :lol:

#5 Ford Taunus, Karavan

Ford Taunus, Karavan
  • Members
  • 40 posts

Posted 22 June 2001 - 23:30

Nik mi je prva liga, ako mi dirnes u nik k'o prs' u oko da si mi stavio. Odbi! :smile:

I ja sam isto kao i ti, i ja sam u Majami Bic (citaj: I mene ne 'e ic).:smile:

[ Izmena poruke: Ford Taunus, Karavan na dan 2001-06-23 00:31 ]

#6 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 25 June 2001 - 11:34

to Vlada92:
U ponedeljak 2001.06.25. u 9:07 (a mislim da je bila objavljena i dan ranije) je isla vest koja ima ovakav naslov DAN: DJUKANOVIC I DJINDJIC SE TAJNO SASTALI
Kakav je to tajni sastanak u subotu, o kome svi govore u ponedeljak :???:
Zasto se nepotrebno daje doza misticnosti jednom obicnom sastanku?

#7 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 28 June 2001 - 14:15

to Vlada92:
Gledam na dnu forum strane onaj deo gde su nacrtani folderi. Postoje:
- crveni - ima novih poruka od poslednjeg obilaska foruma
- zuti - nema novih poruka
Postoji oznaka da se neka tema 'upalila' i tada gori vartica. OK, ima vise od 15 novih poruka i vatra gori. Ali sta znaci varta na zutom folderu :???:

#8 nanook

nanook
  • Members
  • 75 posts

Posted 29 June 2001 - 13:28

hmm,hm..Izgleda da vas Vlada ne zarezuje nich! Nije odgovorio ni na jedno pitanje... Mozda nije tuu..

#9 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 29 June 2001 - 14:43

More, tu je samo se pravi :smile:
Ako ovako nastavi bacicu kletvu na njega:"Dabogda mu se pomesali interapti na ploci tako da se HDD controler uvek javljao na Int3, a COM1 na Int9!" ;P