Jump to content


Photo

KK Crvena Zvezda 2013/2014


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49454 replies to this topic

#1 BojanaCZV

BojanaCZV
  • Members
  • 5,085 posts

Posted 26 August 2013 - 15:53

Црвена Звезда. Толико тога стаје у ове две речи.

 

Моја прва љубав.

Моја младост.

Моји снови.

Моја радост.

 

Нешто најлепше, најискреније, нешто без чега се не може. Без чега живот губи смисао. Феномен. Вечност.

 

Нова сезона је пред нама. Сезона толико дуго чекана.

Само ми који смо све време били ту, који смо патили, жудели, само ми знамо какве смо борбе водили, кроз шта смо све прошли да  бисмо поново били овде, сад.

Раме уз раме са најбољима. Ако, вредело је. Вредело је због сваке непроспаване ноћи, због сваке сузе поноса, због сваке песме отпеване из срца, из душе.

 

Сећам се, сањала сам како идемo на утакмице са вером у снагу и победу.

Сањала сам црвено бели Пионир. Пун Пионир насмејаних лица, црвено белих застава, шалова, срећних људи. Нас ту због ЊЕ.

Сањала како у таквом Пиониру падају највећи.

Сањала како плачем од радости, дрхтим од среће, како летимo са ЊОМ високо, највише.

 

Дошло је време пријатељи моји да снови постану стварност.

Имамо веру, имамо љубав, имамо жељу, имамо снагу.

Имамо све што је потребно за часну борбу, поштовање, дивљење.

 

Браћо Цигани, желим нам историјску сезону. Да наставимо тамо где смо стали. Да корачамо крупним корацима напред, храбро.

Желим да нам сезона почне и заврши се победом. A између тога: четвртак победа, недеља победа, четвртак победа, недеља победа, четвртак победа, недеља победатм...

Желим да нам сезона буде пуна љубави, здравља, подршке, постова, анализа, доброг дружења.

Желим нам сезону победа, трофеја, сезону успеха.

 

Знам да заједно можемо. Нек‘ грми јако, Звезда Шампион!

 

 

kk-c-zvezda-mozaik.jpg

 

Едит: уколико је неко изостављен, a сигурно јесте, извињавам се унапред, није било намерно, нека ми не замери.


Edited by BojanaCZV, 26 August 2013 - 18:00.


#2 gandalf sivi

gandalf sivi
  • Members
  • 908 posts

Posted 26 August 2013 - 18:08



#3 tunis

tunis
  • Members
  • 285 posts

Posted 26 August 2013 - 18:29

Bravo Bojana, pocastvovan sam sto sam tu (polje B2) - sad ne smem da menjam avatar, neka nam je sa srecom, da je zasluzimo i da nas prati, jednom prilikom sam cuo jedan citat, ne znam od koga ali glasi ovako otprilike: samo su veliki ljudi svesni da je pravo uzivanje u putu do uspeha, a ne uspeh sam po sebi' tako da poucen time ja sad uzivam, ziveli

#4 styg

styg
  • Members
  • 999 posts

Posted 26 August 2013 - 18:35

Idemo :D



#5 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 26 August 2013 - 18:41

U ovom klipu je sve sto zelim da vidim od kog voljenog kluba, i kako zelim da protekne sezona,  BORBA, BACANJE ZA LOPTU, SRCE, DRUGARSTVO, ADRENALIN, KUCANJE, AAAAAAAAAAAA

ZVEZDA JE IME SAMPIONA

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=MsyVQMv8djk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ali Stondisa ima da poludi kada vidi da je na slici i to jos na toliko vidnom mestu :D  mada omiljeni igrac mu igra kod nas pa red je valjda da prizna vise da je nas.



#6 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 26 August 2013 - 19:13

Bojana je napravila, reko bih epski uvod u tu sezonu a Tunis je dao pravu definiciju puta do uspeha, pa zato braco Cigani uzivajmo na tom putu.


Edited by Ганац, 26 August 2013 - 19:14.


#7 Markovic_CZ

Markovic_CZ
  • Members
  • 2,353 posts

Posted 26 August 2013 - 19:25

Evo da se malo pohvalim, avionska karta za Tel Aviv je danas zvanicno kupljena :) i to bas na dan kada je Bojana ( :wub:) resila da napravi epski uvod nove teme za sezonu o kojoj ce se duugo pricati :)

 


Edited by Markovic_CZ, 26 August 2013 - 19:31.


#8 Firga

Firga
  • Members
  • 3,608 posts

Posted 26 August 2013 - 19:29

Evo da se malo pohvalim avionska karta za Tel Aviv je danas zvanicno kupljena :) i to bas na dan kada je Bojana ( :)

 

Nasi su na Zlatiboru  :D  :P



#9 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 26 August 2013 - 19:35

Nasi su na Zlatiboru  :D  :P

To je mogao i BUS-om a ne da iskace u reonu Zlatibora.



#10 Dobar je Dzontra...

Dobar je Dzontra...
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 26 August 2013 - 19:41

Nema promene avatara, damn... 



#11 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 26 August 2013 - 19:50

Ništa bez ženske ruke. Sad nas ništa ne može zaustaviti. Idemo, gazimo...

#12 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 26 August 2013 - 19:52



#13 Čedo proseka

Čedo proseka
  • Members
  • 849 posts

Posted 26 August 2013 - 20:12

Pred utakmicu, gledaoci se obicno nadaju da će sudija biti neprimetan, a ja to priželjkujem Čoviću u novoj sezoni. 

Nek' je sretnje!



#14 ČiĆ

ČiĆ
  • Members
  • 4,288 posts

Posted 26 August 2013 - 20:47

Ja bih samo jos ovo dodao:

 

- Nikad mi neće biti jasno da pored žive Crvene zvezde neko može mirne savesti da navija za neki drugi klub. A svi znamo da ima i takvih slučajeva. Da Zvezda ne postoji i ta pojava bi bila razumljivija... Matija kralj!!!

 

BRACO CIGANI, NEKA NAM JE SA SRECOM NOVA SEZONA!



#15 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 26 August 2013 - 20:53

Neka nam svaka nedelja u predstojecoj sezoni bude kako je Bojana prvim postom i sjajnim uvodom pozelela!

 

A Stondisu ne dirajte, ko zeli neka pogleda temu OFK Beograda na fudbalu, pohvatace neke stvari. :lol+: