Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Velikani svetske košarke


  • Please log in to reply
1687 replies to this topic

#61 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 15 July 2013 - 14:18

Nisam Milan Tarot, ali pretpostavljam da to ne bi bili Bobketsi.


  • 0

#62 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 15 July 2013 - 14:18

lol

milan tarot


  • 0

#63 Tokyo

Tokyo
  • Members
  • 4,296 posts

Posted 15 July 2013 - 14:20

Ljubiša Trgovčević bi ga odvalio 


  • 2

#64 Dobar je Dzontra...

Dobar je Dzontra...
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 July 2013 - 14:21

Chaos standardno argumentovano :P


  • 0

#65 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 15 July 2013 - 14:21

boris koljcicki je ipak imao SISTEM


  • 1

#66 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 15 July 2013 - 16:10

Npr. ti Soniksi su slicni danasnjim Klipersima. Dobar plej, PF dunker koji uglavnom nije nesto sjajan u ostalim stvarima koji nisu vertikalno skakanje.
Schrempf je bio dobar igrac, ali i dalje ne verujem da bi eto prosli ovaj LAC.


  • 0

#67 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 July 2013 - 16:24

Mcmillan,Perkins,Hawkins...nije Sijetl bio los ali bilo je mnogo boljih timova tada


  • 1

#68 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 15 July 2013 - 16:48

Mcmillan,Perkins,Hawkins...nije Sijetl bio los ali bilo je mnogo boljih timova tada

Perkins koji je imao triespešes


  • 0

#69 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 15 July 2013 - 16:55

malo off, ali pogledajte tadasnje plate
 

1 Detlef Schrempf $5,000,000 2 Sam Perkins $3,967,000 3 Frank Brickowski $3,250,000 4 Shawn Kemp $3,000,000 5 Gary Payton $2,783,000 6 Hersey Hawkins $2,500,000 7 Vincent Askew $1,810,000 8 Nate McMillan $1,265,000 9 Ervin Johnson $767,000 10 David Wingate $560,000 11 Sherell Ford $500,000 12 Steve Scheffler $250,000 13 Eric Snow $200,000
  • 0

#70 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 July 2013 - 16:55

Perkins koji je imao triespešes

Kakve veze ima?Doso je ranije odmah posle LA...sa 32 mozda ali u NBA igraci sa 33 su u punoj snazi a ne matori kao u Evropi


  • 0

#71 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 15 July 2013 - 17:01

Da je puno bolji valjda ovaj nebi mogo ni da ga cuva!?Pipen je bio uvek drugi covek u timu,ali u kom timu,u najjacem svih vremena,i zato sada se tako potcenjivacki gleda na njega pa moze neko da dozvoli sebi da kaze da je Lebron PUNO bolji od coveka koji ima 6 prstena i koji je u 50 najboljih svih vremena!Clan 2 najveca tima ikada,Chikaga i prvog Dream Team-a itd...to je zestoko potcenjivanje.

Pipen je umeo sve sto moze i Lebron sem sto je ovaj nesto masivniji ali to ama bas nikakve veze nema.LBJ NIJE kompletniji igrac od Pipena.Niti sutira bolje za 3 niti igra bolju odbranu i mozemo tako u nedogled.Jedina je razlika sto LBJ je prvi covek tima i sto je NBA potreban novi lider pa je naravno marketing oko njega ogroman dok uz Pipena nikada niko nije bio u tom smislu.

 

E sada kada nije bilo MJ one 2 godine kada se povukao.Taj puno losiji Pipen je vodio Cikago do polufinala istoka gde su tek u sedmom mecu pukli od tada timski jakog NY.A godinu dana kasnije bio je najbolji u svom timu u svakoj kategoriji od poena do ukradenih lopti!postavio je valjda i neki rekord da je to samo njemu uspelo...e a onda ovi sa kratkim pamcenjem pricaju kako je LBJ najkompletniji igrac ikada i ostale gluposti.Ali nije ni cudo kad je za godinu dana bilo 50 tekstova kako je LBJ najbolji igrac ikada,ispiranje mozga.

 

Bravo!

 

moguce je da sam pomalo i zaboravio kako je igrao..pogotovo sto kazes pod tom pojavom jordana

mislim da (ipak) nije nikada bio sposoban da nosi sam ekipu na svojim ..plecima?

 

 

Nije, ali kako znas da bi mogao LBJ da nosi ekipu tada, u onoj konkurenciju (smatraj da je Majami umesto Cikaga, tj i bez Bikova u toj konkurenciji)? Mislim da Majami ne bi dosegao do nivoa Cikaga u dve godine bez (pauze, '93/94. i '94/95. ) leteceg...

U tome je najveci problem kod ovih poredjenja ekipa (igraca...) sada i krajem '80tih i '90tih, to uopste nije uporedivo.

Zli Detroit, Magicovi Lejkersi, Birdov Boston, Juta sa Postarom i Stoktonom, pa Feniks Ser Carlsa Barklija...itd. pa svi ovi bi lagano izlazili na kraj, ne samo sa Majamijem, vec sa svim sampionima posle '98. Necu uopste da racunam najjacu kosarkasku ekipu svih vremena...I nema tu nikakvog potcenjivanja danasnjih velikana, svaka njima cast...ali


  • 7

#72 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 15 July 2013 - 17:02

Npr. ti Soniksi su slicni danasnjim Klipersima. Dobar plej, PF dunker koji uglavnom nije nesto sjajan u ostalim stvarima koji nisu vertikalno skakanje.
Schrempf je bio dobar igrac, ali i dalje ne verujem da bi eto prosli ovaj LAC.

 

Kemp je za Griffina bio profesor doktor kosarke dok nije upao u probleme sa kilazom, ali jeste negde ok poredjenje Sonicsa sa danasnjim LAC. Ni tada nisu bili dominanatna ekipa, tesko da bi to bili i sada.

 

 

Sve bih dao da mogu da vidim duel onih Bullsa sa danasnjim Heatom. Mj vs Wade i Pip vs LBJ kakav bi to klasik bio. Cenim da bi najveca prednost Bullsa ipak bio Dennis koji bi se usrao u nesrecnosg Bosha sa nekih 10OR po mecu


  • 0

#73 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 15 July 2013 - 17:07

LUK LONGLI pakuje reket ! :D

Ma nema tu dileme, 4-1 za Bullse u seriji. Ja sam navijao protiv Bulls-a i kad je bilo vazno bilo ih je maltene nemoguce pobediti. Njima niko nista poklanjao (Heat - Spurs GM 6) oni su sami sve osvajali.  Ti Bullsi su imali valjda jednu sezonu samo 13 poraza.
Dok npr. mislim da bi LAL sa ONIM Shaqom pocistio Miami lagano 4-0. Ta ekipa je bila predominantna.


  • 0

#74 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 July 2013 - 17:11

Kemp je za Griffina bio profesor doktor kosarke dok nije upao u probleme sa kilazom, ali jeste negde ok poredjenje Sonicsa sa danasnjim LAC. Ni tada nisu bili dominanatna ekipa, tesko da bi to bili i sada.

 

 

Sve bih dao da mogu da vidim duel onih Bullsa sa danasnjim Heatom. Mj vs Wade i Pip vs LBJ kakav bi to klasik bio. Cenim da bi najveca prednost Bullsa ipak bio Dennis koji bi se usrao u nesrecnosg Bosha sa nekih 10OR po mecu

Kemp je bio zivotinja!Ali bukvalno dok nije poceo previse da uzima kokain itd itd da ne ulazimo sad u to...

 

Jedini duel tu bi bio Pipen-Lebron ostalo lagano dobijaju Bullsi...kakav Wade protiv MJ to je smesno a najgore sto bi Rodman razvalio jadnog Bosha.


  • 0

#75 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 15 July 2013 - 17:11

LUK LONGLI pakuje reket ! :D

Ma nema tu dileme, 4-1 za Bullse u seriji. Ja sam navijao protiv Bulls-a i kad je bilo vazno bilo ih je maltene nemoguce pobediti. Njima niko nista poklanjao (Heat - Spurs GM 6) oni su sami sve osvajali.  Ti Bullsi su imali valjda jednu sezonu samo 13 poraza.
Dok npr. mislim da bi LAL sa ONIM Shaqom pocistio Miami lagano 4-0. Ta ekipa je bila predominantna.

 

I ja razmisljam tu negde 4-1, 4-2, ali nisam hteo da budem neobjektivan posto su mi ti Bullsi ipak najomiljeniji kosarkaski tim ever.

 

 

Onaj Diezel bi Majamiju davao po 45 bez da se oznoji, ali ne znam da li bi to bilo dovoljno za metlu :)


Edited by threepwood, 15 July 2013 - 17:12.

  • 0