Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Velikani svetske košarke


  • Please log in to reply
1687 replies to this topic

#31 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 July 2013 - 10:30

lebronz je puno bolji igrac o pippena, ali bi pippen mogao komotno da ga cuva: iste su visine, snazni a pippen je cuvao i brze i vece od sebe

Da je puno bolji valjda ovaj nebi mogo ni da ga cuva!?Pipen je bio uvek drugi covek u timu,ali u kom timu,u najjacem svih vremena,i zato sada se tako potcenjivacki gleda na njega pa moze neko da dozvoli sebi da kaze da je Lebron PUNO bolji od coveka koji ima 6 prstena i koji je u 50 najboljih svih vremena!Clan 2 najveca tima ikada,Chikaga i prvog Dream Team-a itd...to je zestoko potcenjivanje.

Pipen je umeo sve sto moze i Lebron sem sto je ovaj nesto masivniji ali to ama bas nikakve veze nema.LBJ NIJE kompletniji igrac od Pipena.Niti sutira bolje za 3 niti igra bolju odbranu i mozemo tako u nedogled.Jedina je razlika sto LBJ je prvi covek tima i sto je NBA potreban novi lider pa je naravno marketing oko njega ogroman dok uz Pipena nikada niko nije bio u tom smislu.

 

E sada kada nije bilo MJ one 2 godine kada se povukao.Taj puno losiji Pipen je vodio Cikago do polufinala istoka gde su tek u sedmom mecu pukli od tada timski jakog NY.A godinu dana kasnije bio je najbolji u svom timu u svakoj kategoriji od poena do ukradenih lopti!postavio je valjda i neki rekord da je to samo njemu uspelo...e a onda ovi sa kratkim pamcenjem pricaju kako je LBJ najkompletniji igrac ikada i ostale gluposti.Ali nije ni cudo kad je za godinu dana bilo 50 tekstova kako je LBJ najbolji igrac ikada,ispiranje mozga.


  • 8

#32 prasac

prasac
  • Members
  • 912 posts

Posted 15 July 2013 - 10:32

U Indijani se ljudi naljute ako im na pitanje ko je najbolji igraci u istoriji NBA kazete bilo koje ime osim Redzija Milera. Svako u Indijanapolisu i okolini ce vam pokazati kuci u kojoj Redzi zivi.


  • 0

#33 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 15 July 2013 - 10:56

Sramota, već 3. stranica, a niko da ga spomene.

 


  • 15

#34 Wook

Wook
  • Members
  • 23,143 posts

Posted 15 July 2013 - 10:57


  • 2

#35 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 15 July 2013 - 11:01

Da je puno bolji valjda ovaj nebi mogo ni da ga cuva!?Pipen je bio uvek drugi covek u timu,ali u kom timu,u najjacem svih vremena,i zato sada se tako potcenjivacki gleda na njega pa moze neko da dozvoli sebi da kaze da je Lebron PUNO bolji od coveka koji ima 6 prstena i koji je u 50 najboljih svih vremena!Clan 2 najveca tima ikada,Chikaga i prvog Dream Team-a itd...to je zestoko potcenjivanje.

Pipen je umeo sve sto moze i Lebron sem sto je ovaj nesto masivniji ali to ama bas nikakve veze nema.LBJ NIJE kompletniji igrac od Pipena.Niti sutira bolje za 3 niti igra bolju odbranu i mozemo tako u nedogled.Jedina je razlika sto LBJ je prvi covek tima i sto je NBA potreban novi lider pa je naravno marketing oko njega ogroman dok uz Pipena nikada niko nije bio u tom smislu.

 

E sada kada nije bilo MJ one 2 godine kada se povukao.Taj puno losiji Pipen je vodio Cikago do polufinala istoka gde su tek u sedmom mecu pukli od tada timski jakog NY.A godinu dana kasnije bio je najbolji u svom timu u svakoj kategoriji od poena do ukradenih lopti!postavio je valjda i neki rekord da je to samo njemu uspelo...e a onda ovi sa kratkim pamcenjem pricaju kako je LBJ najkompletniji igrac ikada i ostale gluposti.Ali nije ni cudo kad je za godinu dana bilo 50 tekstova kako je LBJ najbolji igrac ikada,ispiranje mozga.

 

mojne da se nerviras

lebron jeste puno bolji igrac od pipena (kao da je to vazno, pipen je bio dovoljno dobar) ali sto se odbrane tice imao je sve (i mozga i skila i atletike) pa sam samo pomislio kako bi lebronu bas bas bilo tesko da igra protiv njega posto prakticno nema nikakvu prednost u fizikalijama

 

nisam nikakav fan lebrona ali nije ni bila poenta da se porede kao igraci vec kao matchup


  • 0

#36 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 15 July 2013 - 11:19


Sramota, već 3. stranica, a niko da ga spomene.

 

Istinu zboriš...

 


  • 0

#37 Dobar je Dzontra...

Dobar je Dzontra...
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 July 2013 - 11:34

Kad smo kod Bodiroge, Winie, jel mu Melo doneo onaj burek sto ga Bodi poslao da uzme? :P


  • 0

#38 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 15 July 2013 - 11:36

Kad smo kod Bodiroge, Winie, jel mu Melo doneo onaj burek sto ga Bodi poslao da uzme? :P

 

melo da nosi burek a da ga ne pojede :lol+: nonsens


  • 4

#39 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 July 2013 - 11:42

mojne da se nerviras

lebron jeste puno bolji igrac od pipena 

Opet ti puno bolji :) ok tvoje misljenje


  • 1

#40 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 July 2013 - 11:43

Oni Bulsi su bili Kineski zid u odbrani, mislim da bi limitirali Lebrona na smesne cifre, hipoteticki...


  • 2

#41 Rajiwf Cochese

Rajiwf Cochese
  • Members
  • 158 posts

Posted 15 July 2013 - 11:57

Igracina na kub, kolika je bila uzivancija gledati ga. 

 

 


  • 11

#42 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 15 July 2013 - 11:57

Opet ti puno bolji :) ok tvoje misljenje

 

ma ako je problem toliki u puno, da prepravim u malo?

sto se mene tice, nek'bude i pippen bolji

 

poenta je da danas nema dva igraca koja mogu da cuvaju lebronza

pipen bi ga cuvao kao niko od aktuelnih

 

cela prica je bila afirmativna po skotija


  • 0

#43 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 15 July 2013 - 12:00

poenta je da danas nema dva igraca koja mogu da cuvaju lebronza

pipen bi ga cuvao kao niko od aktuelnih

 

cela prica je bila afirmativna po skotija

Ma skapirao sam to i ja sam samo reko da ako cemo da poredimo LBJ sa bilo kim kroz istoriju Pipen je najbolje poredjenje i da mislim da nije gori ni u jednom segmentu igre od njega.


  • 1

#44 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 15 July 2013 - 12:00

Posto sam bio veliki fan ovih Bulls-a i najbolje kosarkaske lige na svetu generalno (90-tih), da prozborim koju...

 

Scottie je bio sjajan kosarkas, prakticno bez "slabe tacke", meni u 5 najomiljenijih igraca koji su ikad igrali... No, mislim da se preteruje sa pricom da je "nezasluzeno" bio u senci najveceg svih vremena... Njih dvojica su sjajno saradjivali na terenu i izvlacili najbolje jedan iz drugog, svako je do tancina znao svoj posao i radili su ga na najbolji moguci nacin. Moje misljenje je da su jedan drugog nacinili boljim kosarkasima i ubedjen sam da nekim slucajem nisu igrali zajedno, da bi "overall" bili losiji igraci (na stranu ko bi sta osvojio). Svakom sampionskom timu je potreban lider, MJ je rodjen sa tom zicom, Scottie cini mi se nije...Pippen u sezonama Jordanove pauze (izmedju dva three-peat-a) nije drasticno popravio brojke, prakticno je ostao na nivou na kom je bio...


  • 5

#45 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 15 July 2013 - 12:10

 

Sila!


  • 2