Jump to content

Photo
- - - - -

Hyndai i30

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 14 July 2013 - 11:32

Razmisljam da kupim taj automobil. Zna li neko da mi kaze nesto vise?

Istovremeno, u nekom uzem izboru mi je I Peugeot 301, mada mi je po malo glomazan. Misljenja?

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 14 July 2013 - 19:14

Mogu samo da ti kazem da je hyundai izvanredan auto. Po mome istog kvaliteta kao honda, a toyota moze samo da ih mrzi. Imaju izvanrednu garanciju, a iz mog iskustva se ne kvare. Medjutim, moja ga je zena totalisala, bas kad mu je istekla garancija na 60k milja~100k km. Dobar auto.

#3 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 15 July 2013 - 21:55

Moj kum vozi i30, a kupljen je kao nov pre oko pet godina i izuzetno je zadovoljan njime. Ovaj auto se koristi kao službeni, a vozi ga isključivo on, dok godišnje prelazi bar 30.000 km. Do sada je imao samo redovno održavanje, a svi servisi su rađeni prema specifikaciji proizvođača, bez onih majstorskih mudrosti koje se mogu opisati kao 'teraj dok može'. Ume da bude tvrd za naše puteve, tj. lakše oseti rupe od nekih drugih modela, ali nije strašno.

Kum je trenutno na odmoru, ali mogu da ga pitam za još neke utiske ukoliko zatreba.

#4 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 17 July 2013 - 16:32

Taj model nisam imao priliku da probam ali generalno Hyndai ne zaostaje za japanckim proizvodjacima kada se radi o kvalitetu.Raspitaj se kakva im je servisna mreza jer u  Srbiji to moze da bude problem.

#5 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 17 July 2013 - 21:41

Izgleda da je odlicna - ili bar u Beogradu.