Jump to content

Photo
- - - - -

Crveni Krst - Bilderbergeri - Stockholm

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1332 replies to this topic

#1306 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 11 July 2013 - 19:26

Nadji neki drugi rec. Ovako samo ispadas ljigava i nepismena. Ima taj tvoj maternji jezik i neki drugi rec do lazi. Nema tu opsesije za pravdom, samo netolerancija prema siledzijama, a to si ti. Samo bi drpala tudje. Sramotno je da covek  stariji od 20godina bude tako sebican i pakosan.

Nemam drugi rec.

Posle ovoga, nemam nikakav rec.

Totalno si me ostavio bez recova .

:lol:

#1307 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 11 July 2013 - 19:30

Nemam drugi rec.

Posle ovoga, nemam nikakav rec.

Totalno si me ostavio bez recova .

:lol:

Znaci shvatila si, da nema smisla biti prostacina prema drugima, a od drugih ocekivati da te tretiraju u belim rukavicama. 

Idi pitaj gazdu da ti promeni tapete.

#1308 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 11 July 2013 - 19:58

Znaci shvatila si, da nema smisla biti prostacina prema drugima, a od drugih ocekivati da te tretiraju u belim rukavicama. 

Idi pitaj gazdu da ti promeni tapete.

A ti si ustvari s onaj rec hteo da kazes da ja koristim onakve izraze :s_w: .

Mogao bi i da citiras, das neki primer, quote, ali nesto te nesto danas mrzi.

Pa evo, neka ti se nadje za drugi put, da ne moras da se mucis i trazis:

Ti si mrde jedan nepismeni ljigavac, siledzija, kradljivac, sebican i pakostan.

#1309 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 11 July 2013 - 20:09

Dobro je prošao. Nisi se bavila njegovim seksualnim aktivnostima.

#1310 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 11 July 2013 - 20:15

Dobro je prošao. Nisi se bavila njegovim seksualnim aktivnostima.

Nije ni on mojim. Za razliku od miska.

Edit: A bas ste zanimljivi. Cuj, prepisem od reci do reci njegov post, i ti nadjes za shodno da komentaris moje, ali ne i njegovo.

Edited by vilhelmina, 11 July 2013 - 20:17.

#1311 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 11 July 2013 - 20:16

Nije ni on mojim. Za razliku od miska.

Ali ti se ovde predstavljaš kao dama koju stalno vređaju a ne kao primitivka.

#1312 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 11 July 2013 - 20:49

´Ajde ljudi dosta te filozofije :) .

Misko je jasno napisao da za vecito nezadovoljne zene u zrelim godinama postoji narodni lek, kojeg nije politicki korektno pominjati. Jos je jasnije da je mislio na mene, iako nista ne zna o meni, ali eto, shvatio covek da je ovde dovoljno nesto pogano reci (o) Vilhelmini, pa ce biti prihvacen u odabranom drustvu (koje se btw svelo na par ljudi, ali da se pravimo kao da je ovo jos uvek forum). Zato se verovatno iznenadio kad je dobio kritiku za baljezganje o porezu. On bas mislio da ce ispasti faca. Sad pokusava nesto kao da se vadi i to je to.

Od svega je ipak najjasnije da je pod narodnim lekom mislio na jebaca, jer njegov srbovski mozak ne moze da zamisli da zene i o cemu drugom razmisljaju. To nije politicki nekorektno, vec krajnje nevaspitano i balkanski mizogino. Ja sam reportovala post, nadajuci se bar brisanju. Umesto toga izbrisan je moj prvi odgovor, a post u kojem mi nudi univerzalno resenje za sve - i dalje stoji gde je i bio. Daleko od toga da sam ocekivala da mene ova i ovakva moderacija stiti od nekakvog miska, nego sam mislila da ce to uraditi zbog foruma samog. Da ce ih biti sramota da takve stvari stoje ovde. Kao sto bi svako normalan morao da se zacrveni kad bilo ko bilo kojoj zeni kaze tako nesto. No dobro.

I sada tu drobiti gipsane lavove i gastarbajtere koji se grebu o socijalnu drzavu... Ili objasnjavati misku o cemu se ovde uopste prica...  Mislim....

Misko nije rekao zene vec je imenovao oba pola, uz to je naveo nekoliko uslova - a na kraju ja sam mislila da on prica o batinama, sto nije politicki korektno reci, a tebi je recimo prva asocijacija bio sex (uz svakakvu mizogeniju i sl). Sta da kazem, svakom svoja asocijacija.

#1313 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 11 July 2013 - 21:21

Ali ti se ovde predstavljaš kao dama koju stalno vređaju a ne kao primitivka.

Aha, a pristojnost se pokazuje i dokazuje tako sto se uvrede ignorisu, i okrene drugi obraz.

Uostalom, ja se ne predstavljam kao dama, vec kao pripadnica radnicke klase i stanovnica segregiranog imigrantskog naselja, sto je uglavnom razlog za izrugivanje od strane fine, prosvecene gospode kao sto si ti. O pristojnosti nadugacko i nasiroko obicno prica mrd. Ja je praktikujem.

E sad, kapiram ja da takvi kao ti zaista veruju da reci Vilhelmini da je zla i pokvarena nije uvreda, vec cinjenicno stanje, kojem cak ne treba ni dokaz u vidu quote-a. No razmisli koliko je normalno tako nesto verovati kad o coveku nista ne znas osim njegovih stavova o politici i drustvu uopste.

Sve u svemu, licemerje bez granica.

And now playing...

Misko nije rekao zene vec je imenovao oba pola, uz to je naveo nekoliko uslova - a na kraju ja sam mislila da on prica o batinama, sto nije politicki korektno reci, a tebi je recimo prva asocijacija bio sex (uz svakakvu mizogeniju i sl). Sta da kazem, svakom svoja asocijacija.

Misko moju pretpostavku da je mislio upravo na mene nije demantovao, vec naprotiv, potvrdio, samo okrenuvsi pricu na gipsane lavove. Kao i ti na batine. Medjutim, te balkanske dvosmislice su toliko prozirne i toliko se cesto cuju, da je zaista jadan pokusaj praviti se blesav i kao ne znati sta je ona miskova primedba znacila.

Na koga se odnosila, potvrdio je sam, vise puta, tako da ga dzaba sad branis.

I sta jos da vam kazem. Unistili ste forum temeljito i sad cucite pored tih kompova od jutra do sutra i cekate da neko nesto napise, pa da ga zaspete tim svojim jadom i cemerom. A takvih je sve manje.

Prosto je fascinantno koliko malo vremena prodje od kada ja napisem post, pa dok svi poiskacete iz zbunja. Radite li vi ista drugo osim sto celo vreme vrebate zrtvu?

Edited by vilhelmina, 11 July 2013 - 21:22.

#1314 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 11 July 2013 - 21:24

Vidis, kako se isplati drzavi Svedskoj da placa tvoje obrazovanje. Koliko se ja secam ti si jedina koja hoce da ukrade tudji stan, a to si vec u staroj Yu uradila.

#1315 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 11 July 2013 - 21:29

Aha, a pristojnost se pokazuje i dokazuje tako sto se uvrede ignorisu, i okrene drugi obraz.

Uostalom, ja se ne predstavljam kao dama, vec kao pripadnica radnicke klase i stanovnica segregiranog imigrantskog naselja, sto je uglavnom razlog za izrugivanje od strane fine, prosvecene gospode kao sto si ti. O pristojnosti nadugacko i nasiroko obicno prica mrd. Ja je praktikujem.

E sad, kapiram ja da takvi kao ti zaista veruju da reci Vilhelmini da je zla i pokvarena nije uvreda, vec cinjenicno stanje, kojem cak ne treba ni dokaz u vidu quote-a. No razmisli koliko je normalno tako nesto verovati kad o coveku nista ne znas osim njegovih stavova o politici i drustvu uopste.

Sve u svemu, licemerje bez granica.

And now playing...

Zla i pokvarena su karakterne osobine koje su ti dodeljene od drugih na osnovu komunikacije sa tobom koja si izvrnula reči skoro svakom forumašu i forumašici s kojima si diskutovala. S druge strane, to što si ti okarakterisala nečije pisanje posledicom izostanka seksa (mnogo si to eksplicitnije rekla ali nije ni bitno, to samo govori o tome koliko ti je bogat rečnik, a sa tim i nivo opšte kulture) pokazuje ne da ti poznaješ nekog tako dobro pa da znaš koliko često ima seks nego da si primitivka koja bi da ima priliku da se s nekim zbliži u prvoj konfliktnoj situaciji sa tom osobom iznela sve ono što joj je ta osoba rekla u poverenju.

Prosto je fascinantno koliko malo vremena prodje od kada ja napisem post, pa dok svi poiskacete iz zbunja. Radite li vi ista drugo osim sto celo vreme vrebate zrtvu?

Ne paranoiši.

#1316 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 11 July 2013 - 21:33

Vidis, kako se isplati drzavi Svedskoj da placa tvoje obrazovanje. Koliko se ja secam ti si jedina koja hoce da ukrade tudji stan, a to si vec u staroj Yu uradila.

A ja sam mislio da se pripadnici (-e) radničke klase bore za svoja prava poštenim radom a ne laktanjem i malverzacijama.

Na osnovu ovoga što si rekao, izgleda da sam je pogrešno procenio.

#1317 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 11 July 2013 - 21:56

Misko moju pretpostavku da je mislio upravo na mene nije demantovao, vec naprotiv, potvrdio, samo okrenuvsi pricu na gipsane lavove. Kao i ti na batine. Medjutim, te balkanske dvosmislice su toliko prozirne i toliko se cesto cuju, da je zaista jadan pokusaj praviti se blesav i kao ne znati sta je ona miskova primedba znacila.

Na koga se odnosila, potvrdio je sam, vise puta, tako da ga dzaba sad branis.

I sta jos da vam kazem. Unistili ste forum temeljito i sad cucite pored tih kompova od jutra do sutra i cekate da neko nesto napise, pa da ga zaspete tim svojim jadom i cemerom. A takvih je sve manje.

Procitaj Miskov post ponovo pocinje sa gospoda (i gospodje) znaci ne odnosi se na zene explicitno. Naravno da se odnosila i na tebe - to je bilo ocigledno, pominjanjem nezadovoljstva.

Ovo oko vremena, pogledaj moje postove 9.jula pa jutros, pa poslepodne :D

#1318 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 11 July 2013 - 22:02

S uvreda na klevetu. U zivotu nisam nista ukrala, a posebno ne stan. U staroj YU niko od moje porodice nije posedovao stan. Moji roditelji su umrli, a da nijedno od njih nikad u zivotu nije posedovalo neku nekretninu. Ni moj brat nikad nije posedovao nekretninu, niti je sad poseduje. Ja sam prva iz moje porodice koja je kupila i poseduje jednu. Posto ce te svakako i to zanimati, placena je 10 hiljada evra, ali tesko bi mogla za toliko da se proda.

No ne sumnjam da ces nastaviti da izmisljas i patoloski lazes. Mislim ipak da je za tebe zdravije da pogledas istini u oci i prihvatis je: Ti nemas pojma ko sam ja i sve ovo o cemu pises ti se samo prividja.

#1319 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 12 July 2013 - 00:15

S uvreda na klevetu. U zivotu nisam nista ukrala, a posebno ne stan. U staroj YU niko od moje porodice nije posedovao stan. Moji roditelji su umrli, a da nijedno od njih nikad u zivotu nije posedovalo neku nekretninu. Ni moj brat nikad nije posedovao nekretninu, niti je sad poseduje. Ja sam prva iz moje porodice koja je kupila i poseduje jednu. Posto ce te svakako i to zanimati, placena je 10 hiljada evra, ali tesko bi mogla za toliko da se proda.
No ne sumnjam da ces nastaviti da izmisljas i patoloski lazes. Mislim ipak da je za tebe zdravije da pogledas istini u oci i prihvatis je: Ti nemas pojma ko sam ja i sve ovo o cemu pises ti se samo prividja.

Nadji neki drugi rec. Ovako samo ispadas ljigava i nepismena. Ima taj tvoj maternji jezik i neki drugi rec do lazi. Nema tu opsesije za pravdom, samo netolerancija prema siledzijama, a to si ti. Samo bi drpala tudje. Sramotno je da covek  stariji od 20godina bude tako sebican i pakosan.

#1320 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 12 July 2013 - 06:40

...

Mda, toliko uzbudjenja oko mishka.

...