Jump to content

Photo
- - - - -

Prison Break

• This topic is locked This topic is locked
487 replies to this topic

#61 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,645 posts

Posted 09 October 2013 - 14:03

Good Morning Srdjan - Hrgud - Rosethorn (klonirani alek33) trajno

• 1

#62 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,021 posts

Posted 13 October 2013 - 15:58

Pfff, ala ovaj zaostali islam topi neurone, jako sam potresen i uvreen. :angry:

Hm, pa ono nije bilo vređanje, već konstatacija činjenica. :wub:

Nego ti sam za sebe govoriš da si glup. Nisam to ja napisao već se ti trudiš da mi dokažeš to, evo baš u ovoj poruci. :angry:

Av ^_^

Ovo mogu da napišu dva profila ljudi:

A) Koji nisu završili osnovnu školu
B) Koji su glupi

Nema trećeg :angry:

Sad će ujka Jimmy da održi čas biosa. :heart:

Evolucija tvrdi da čovek i majmun imaju zajedničke pretke, NE da su nastali jedno od drugog. ^_^

Pf, to pokušaj da budeš moja liga?

Ujka Jimmy je sedamdesetih godina otišao u svet, jer se bavi investiranjem. A ni poreklo mi nije srpsko, već mađarsko, pa ono. :wub:

Drži se krvavog islama, ni procena ti ne ide od ruke. B-)

E puno me imitiraš. ^_^

Al samo je jedan Jimmy, pa ono. :wub:

Ajmo ponovo, musliman si, pa ne kapiraš iz treće. :heart:

Znači upropšćeno pitanje - u kojoj državi se seku ruke zbog držanja Kurana od strane hrišćana u ime hrišćanstva i da to teokratska država aminuje? U kojoj državi je ubijen ambasador zato što je neka država snimila istinit film o Isusu, gde ga pljuje? Gde je hrišćanka bičovana zbog toga što je prošla bez hidžaba pored muškarca? ^_^
Gde je sve ovo dozvolila država u ime hrišćanstva? :wub:

Sad sam ti nacrtao, ako nisi skapirao pitanje, preporučujem divne ustanove, gde ljudi nose bela i zelena odela. -_-

Jako bih voleo da vidim u poslednja 24 časa slične samilosne rezultate u ime BILO KOJE druge religije.

2013.10.10 (Mshadmot Mehola, Israel) - An Israeli couple is attacked in a residential area. The husband is bludgeoned to death.

2013.10.10 (Lahore, Pakistan) - Jihadis bomb a bustling food market, killing at least one.

2013.10.10 (al-Reesa, Egypt) - Four people are killed by a Shahid suicide bomber.

2013.10.09 (Kut, Iraq) - Eight poultry workers on a truck are torn to shreds by Mujahid bombers.

2013.10.09 (Yala, Thailand) - Thirty-one bombs planted next to ATMs leave seven people dead.

2013.10.07 (Karachi, Pakistan) - A 54-year-old Shia doctor and father of four is brutally cut down in his clinic by Sunni gunmen.

:wub:

Batice, je l si stvarno izgubljen ovo ili se samo tako šminkaš? :mellow:

Tema je specijalizovana za našu divnu religiju krvi mira zvanu nečasni islam i to znači da ja kao ateista treba da pljujem nju i da je satrem, kao što efektivno radim. ^_^
Fora iz kanalizacije /koja kod uncle Jimmyja ne prolazi/, svaki musliman koristi ovo kao argumenat kada mu sabijem islam da ne može da se pokupi. :heart:

I nisi mi odgovorio, sram te bilo Bosniak, za dušu si me ujeo... :angry:
...Kad bih je imao.  ^_^

Elem, gde ovde stoji favorizovanje:

Svi čekamo da vidmo odgovor. ^_^

JimmyM - 60 dana.

Mislim da ne treba posebno obrazlozenje, obzirom da je post jasan. Medutim, ovo je kumulativna kazna, obzirom da je imao i "hebanje pravoslavne keve" i slicne ispade.

Ovakav nacin komunikacije nije prihvatljiv i ukoliko se i posle izrecene kazne nastavi sa istim, kazna ce biti preinacena u trajnu.

• 5

#63 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,021 posts

Posted 13 October 2013 - 19:49

trpimir - trajno.

Post je obrisan.

• 1

#64 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,021 posts

Posted 13 October 2013 - 21:57

Svatogor - kloniranje, trajno.

• 1

#65 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,571 posts

Posted 22 October 2013 - 22:19

PDF: ISTORIJA I RELIGIJA
TOPIC: ISLAMSKA RELIGIJA

Ima na ovom Pdf-u topic Kutak za ateiste, da si se tamo istresao ne bih ni zucnuo na tvoje debilno baleganje.Zamoli modove da sve porebace na pomenuti topic i nemas frke sa nama hidzadistima.Ti bre covece nisi normalan, cuj, pixelizovani hajvan tumaci nesto..... mrs

Vređanje - 15 dana
  • 2

#66 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,571 posts

Posted 26 October 2013 - 12:55

Ne cudi da je za tebe gospodin i ti si do juce drkao kurac na proterivanje "shiptara" i "poturica" sa foruma. Razumem tu vasu bol.

Dosta je bilo. Trajno.

• 5

#67 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,571 posts

Posted 26 October 2013 - 12:57

Pih... Pa pazi, mene u stvari bas i briga kako ce nam se zvati avion, i ko zna kada cu putovati avionom, tako da me stvarno nije briga hoce li se zvati Novak Djokovic, ili ce se zvati Petar Drapsin, ili Bata Zivoinovic... Aposlutno me se ne tice to. A meni je samo glupo sto se vi tako ostrvili na Novaka, i sto ste tako zavidni i gnevni na njega jer je uspesan. Razumela bih da vam je nesto uradio, ili da je ubio nekog pa  danije osudjen za to, ili da presao da igra za drugu reprezentaciju, a da ga je nasa drzava isfiniasirala...  Ne, on em sto nije nista dobio od drzave, em sto svim srcem igra za Srbiju,( i  za sebe, naravno )  E zato mi je samo drago sto je dobio ime, ni za sta vise... Ostavite coveka na miru, pa ko je vama kriv sto vi niste tako uspesni kao on...

Trolovanje - 10 dana

• 3

#68 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,571 posts

Posted 03 November 2013 - 01:58

Ja vas molim da iz vasih licnih prepucavanja izuzmete mrtve. Zaista je neukusno. Ja ne mogu da za ovo odmerim ban, a ima elemenata, obzirom da stvarno ne mogu da odredjum kaznu za kucno (ne)vaspitanje.

...
Meni ne, ja se oko "svetih krava" ne skupljam i ne skacem po komandi.

Čovek ga lepo upozorio, ali uzalud. Oglušavanje o upozorenje moderatora - 30 dana.
  • 2

#69 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,023 posts

Posted 03 November 2013 - 14:09

crni1950 - trajno.

.... ja barem nisam dvolican kao muslimani,sad ste ovo ,sad ste ono,srbina cijenim 5 puta vise od muslimana ...

• 6

#70 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,023 posts

Posted 13 November 2013 - 17:33

Mimi - 15 dana

... nakazo, idi si skuvaj corbicu i duvaj dok je vruca

• 0

#71 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,023 posts

Posted 15 November 2013 - 20:48

Schrodinger - 15 dana

... Zbilja si totalna idiotkinja ...

edit: skraceno na 7 dana, nakon konzultacija

• 0

#72 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,021 posts

Posted 16 November 2013 - 11:35

(Schrodingerova prica o etnickoj genetici je njegova uobicajena rasisticka mantra, i nema nikakve veze s tvojom i mojom pricom.)

Vilhelmina - 7 dana.

Ovo je mozda zakasneli ban, ali mislim da je pravda da se ne kaznjava samo onaj koji je odgovorio na uvredu, nego i onaj koji je bacio prvi kamen, i to ne u direktoj raspravi. Dakle svesno i promisljeno vredjanje.

• 8

#73 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,571 posts

Posted 17 November 2013 - 09:43

Simović - trolovanje skoro svake teme u kojoj se pojavi - 10 dana + moderatorsko odobravanje postova na neodređeno vreme.

• 3

#74 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,645 posts

Posted 17 November 2013 - 16:01

Pitbull ovaj put trajno. Raniji banovi su se desili zbog retorike u slicnom maniru netrpeljivosti.

Чекај бре зар се онај тенкре Тадић није извињавао и извињавао и извињавао до изнемоглости ?Да ли Србија гони и кажњава своје злочинце? Па шта још више треба да се ради? Да кад год видим неког Хрвата,Шиптара или муслимана скинем гаће???

• 8

#75 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,021 posts

Posted 19 November 2013 - 14:19

Gavrilo Milentijević - 30 dana

(Oglusavanje o upozorenje moderatora - 30-60 dana)

• 1