Jump to content


Photo
- - - - -

Vasa omiljen TV kanal? - B92 Best :)


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#31 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 19 May 2015 - 12:50

Pohvale za b92 zbog reprize "vidimo se u čitulji".

Odličan.


  • 0

#32 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 30 August 2015 - 13:40

Mislim da ima puna 2 meseca kako nemam televizor u kuci, tacnije, ne pratim tv program na uobicjeni nacin od dana gashenja analognog signala. Aparat je bio na izdisaju, pola ekrana je vec bilo zeleno ali mi to nije smetalo, bitan mi je zvuk, osim kad je film u pitanju, tv sam slushala a retko gledala. Nisam htela da troshim novac na adapter, u planu je bila kupovina digitalnog aparata kad se za to steknu uslovi.

 

Mislim da necu kupiti televizor, nikada.

Zato sto mi je lepshe bez njega.

U pocetku, kao da sam imala pamuk u ushima, nedostjao mi je taj, sad vec mogu da kazem, akusticki smog koji je ispunajvao moj prostor, tishina je bila vrlo glasna i u pocetku - iritantna. Nelagode je nestalo za dva, tri dana i imala sam osecaj da se moj zivotni prostor uvecao, da pripada samo meni. Ranije, kada bi me spopala nesanica, televizor me je uspavljivao, nebrojeno filmova nisam odgledala do kraja jer bih zaspala kad puste reklame u trajanju od 10, 15 i 20 minuta.

Sada me uspavljuju knjige. Nakon vesti u 20 h koje odgledam na lap topu, imam vece za sebe i mogu da radim sto god hocu, ranije je to bilo malo teze, jer, zaboga, shta ako propustim Maricevu "Cirilicu", Bujoshevicevo "Nije srpski cutati" ili Oljino "Mozda da....", Brankicin "Insajder"....

Dogodilo se jos neshto: sve redje mi jutro pocinje citanjem vesti sa interneta uz prvu jutrnju kafu, nekako mi se nece, radije bih da nastavim citanje knjige tamo gde sam stala prethodno vece. Koristeci tv online, mogu da gledam sta hocu ali se, nekako, gubi potreba da to cinim i imam osecaj da nishta vazno ne propushtam.

Ukratko, nekada je manje - vishe, oslobdjam se zvisnosti od elektronskih medija i mislim da je to jako, jako dobro.


Edited by highlanderka, 30 August 2015 - 15:54.

  • 0

#33 falširana šnicla

falširana šnicla
  • Members
  • 1 posts

Posted 08 June 2016 - 13:00

studio B ^_^


  • 0