Jump to content


Photo

Zene na Svetoj Gori?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#91 Sveti Peder

Sveti Peder
  • Members
  • 193 posts

Posted 30 August 2003 - 11:59

Nemoj da se ponasas jeftino preuzimajuci odvratnu patrijarhalnu ulogu toboznjeg "autoriteta" po pitanjima pravila ponasanja dajuci neumesne toboznje "savete" (koje niko od tebe nije trazio).
Ono sto tebi izgleda kao da se neko "dere", drugima je estetsko zadovoljstvo razlicitih boja i velicina teksta.

Kad se nekome obraćaš i pritom izrazito glasno govoriš to se zove dranje a ne raznolikost glasnoće govora.
Kultura ponašanja na forumu podrazumeva da se velika slova ili font koriste samo ako je neophodno da se neki deo teksta naročito istakne, ili kad hoćeš da pokažeš bes.
Ako stalno koristiš velika slova ili font, to znači da se stalno dereš, iz čega se može izvući zaključak o tvom psihičkom stanju.
Zato, chill out, ili odjebi.

Ako sebi dozvoljavas da procenjujes tudje psihicko stanje a da za to nisi strucan/strucna,

onda se to zove nadrilekarstvo, i kaznjivo je, uostalom ne samo u Srbiji-Crnoj Gori nego u vecini zemalja sveta, i to ne kao prekrsaj, nego krivicno delo.


Ako se, pak, drsko ponasas kao da je tvoja licna interpretacija -- u ovom zasto se koriste velika ili slova u drugim bojama -- JEDINA ispravna,

onda to znaci da si primitivan/primitivna, netolerantan/netolerantna i nevaspitan/nevaspitana.


Tolerantne osobe uvazavaju tudje misljenje. Evo, ja tvoje uvazavam, pa cu te citirati -- jer ono sto si rekao/rekla prevashodno vazi za tebe samog/samu: "chill out, ili odjebi."


#92 AntiMaterija

AntiMaterija
  • Members
  • 299 posts

Posted 30 August 2003 - 13:31

Ako sebi dozvoljavas da procenjujes tudje psihicko stanje a da za to nisi strucan/strucna,
onda se to zove nadrilekarstvo, i kaznjivo je, uostalom ne samo u Srbiji-Crnoj Gori nego u vecini zemalja sveta, i to ne kao prekrsaj, nego krivicno delo.


Napisao sam da se može izvući zaključak, ali baš zato što nisam stručan, zadržaću ga za sebe.
Nadrilekarstvo !? :lol: :lol:

Ako se, pak, drsko ponasas kao da je tvoja licna interpretacija -- u ovom zasto se koriste velika ili slova u drugim bojama -- JEDINA ispravna,

onda [color="purple"]to znaci da si primitivan/primitivna, netolerantan/netolerantna i nevaspitan/nevaspitana.


Grešiš silno. Nije reč o mojoj ličnoj interpretaciji, već o kulturi komuinkacije, koja, ako nisi znao, postoji i Internetu.

Pogledaj malo po forumu - da li vidiš još nekog da se dere osim tebe?

Ili možda misliš da si ti jedini genije koje ume da koristi "SIZE" tag?

Ja nisam komentarisao tvoje stavove, već način na koji ih iznosiš, i ako pričamo da je neko netolerantan, onda si to ti, jer pokušavaš da nametneš svoje mišljenje time što će nam tvoji postovi kopati oči. :lol:

Ako misliš da nisam u pravu, pitaj iskusnije forumše, na ovom ili bilo kom "ozbiljnijem" forumu.

Edited by AntiMaterija, 30 August 2003 - 13:37.


#93 Sveti Peder

Sveti Peder
  • Members
  • 193 posts

Posted 30 August 2003 - 15:11

Grešiš silno. Nije reč o  mojoj ličnoj interpretaciji, već o kulturi komuinkacije, koja, ako nisi znao, postoji i Internetu.

Pogledaj malo po forumu - da li vidiš još nekog da se dere osim tebe?

Ili možda misliš da si ti jedini genije koje ume da koristi "SIZE" tag?

Ja nisam komentarisao tvoje stavove, već način na koji ih iznosiš, i ako pričamo da je neko netolerantan, onda si to ti, jer pokušavaš da nametneš svoje mišljenje time što će nam tvoji postovi kopati oči.  :lol:

Ako misliš da nisam u pravu, pitaj iskusnije forumše, na ovom ili bilo kom "ozbiljnijem" forumu.

1. Ja koristim kompjutere od 1984, na poslu od 1987, Internet neprekidno od oktobra 1995. i sebe smatram sasvim iskusnim.

2. Gresis ti. Vecinski stavovi nisu jedini ispravni. To sto je tebe neko necem naucio ne znaci da si u pravu. Mozda je taj neko iz svog skucenog iskustva i znanja projektovao predrasude, kao npr. o normativnoj heteroseksualnosti, o potrebi za obaveznom veronaukom isl...

3. Pisati velikim slovima NIJE NIKAKO ISTO sto i vikati. To su izmislili neobrazovani inzenjeri na pocetku kompjuterske tehnologije -- daleko pre zvucnih fajlova. Sada je MOGUCE zaista vikati, ako to neko pozeli.

4. Meni se dopada da pisem velikim slovima i u boji, a to nikome drugome ne branim. Na ovom sajtu ta je opcija ukljucena, sto znaci da je dopsutena. To sto to -- eventualno -- nije u skladu sa tvojim predrasudama NIKAKO ne znaci da si ti vise u pravu nego ja.


#94 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 30 August 2003 - 19:22

... § OMG taman sam sinoc pomislila od kako uzbudljive zamisli zene na svetoj gori [sve su mi dlacice duz kicme nakostresile od uzbudjenja - sve do onog trougla u kome drema zmija zvana ka ] ispade jedna ovako metiljava tema

kad gle vec danas sta imam da vidim
[ ako je bog vec mrtav, bar je st. pédé ziv ]
ili
[ sada kada je evidentno da bog ne postoji, neka nam je sam bog upomoci ]

!!! kalef bRe vido !!!
!!! kalef bRe st.pédé !!!
[aime'me-n-i] [ :lol:  :lol:  ] [sta sad ?]

vidoviti andjele - uzore zenstvenosti - jel' (se) ti bejase pitase da li postoji ta zena koja se ne lozi na nakit, sminku i ... zaboravila sam sta bejase bilo trece ? eee, ruzice ruzo slatka [slatka si k'o patka] to je najverovatnije provalio i st.sava bas trenutak pre nego sto ce se ulogovati pod tim nikom i sve petama udarajuci u svoje sveto pedu zapalio put gore atos, gde se sakrio od uzivanja u tim andjeoskim licima[kojima se desava da misle da sve mogu da kupe/koja mogu da budu kupljena], racunajuci da ce tako sacuvati ono malo [srpske]pameti [ i jos ponesto ].
znaci [omg]pistaljka je svirala razlaz : na jednu stranu zenska lica hyper-naturalna pod air-brush make-up,om, golden&green fondacije i klijentela alexander,a mcqueen,a ::: na drugu stranu usukana lica svetaca tuznog i introspektivnog izraza ociju - daleko od iskusenja silikonskih proteza, day-after-day hormona i dolly's sisters
.


dve polazne tacke za sve ovozemaljske ratove :
1

ona zena : sloboda izbora - kljuc / kalauz e, pa to hocu
hocu da mogu, a kad budem mogla necu nici

[ eh, taj neobuzdani verbalni zenski inat - ko ce to sve ukrotiti ! ]

2
zepter-serpe


...

brane : Gluposti, kakav je to argument ?

'ash dash karambash : ???????? ???? ???? ???? ??? ?? ????? ???? ??????? ??? 2000 ??????, ????? ?? ???? ???? ???????????

...
argumente 'osh, branetino, a ? 'oces na latinskom ? a ?
evo ti jedan argument - ja sam rodjena u jednoj pecini u grckoj, nekoliko vekova pre hrista, i sve sam to posmatrala svojim ocima - sve te dogadjaje spominjane u bibliji koje ti i 'arambasa tako nakaradno opisujete - i evo kazem ti sada [...]
ps. dogadjaji ne mogu biti apdejtovani, ali vasa objasnjenja mogu


:lol:

#95 Sveti Peder

Sveti Peder
  • Members
  • 193 posts

Posted 30 August 2003 - 20:57

duplo-truplo,

a je l' dopusteno tvoj nick pobiljanasrbljanivati :lol:

kao sto si ti moj poferenczirao/-la ? :lol:



P.S. Evidement, umem i da preskocim [ SIZE ] :lol:

#96 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 31 August 2003 - 04:53

:lol:

zamalo da poverujem u onu sada vec prozaicnu glupost kako su pederi izuzeeetno zabavni...
pa - mozda i jesu kada ne vape za paznjom... primetite ga... primetite ga... primetite ga... avatar, nick, boja i velicina slova, spolja je sve vec namesteno - primetite ga!
tako je poseban, zar ne?!

pffffffff

:lol:

#97 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 31 August 2003 - 12:23

:lol:

zamalo da poverujem u onu sada vec prozaicnu glupost kako su pederi izuzeeetno zabavni...
pa - mozda i jesu kada ne vape za paznjom... primetite ga... primetite ga... primetite ga... avatar, nick, boja i velicina slova, spolja je sve vec namesteno - primetite ga!
tako je poseban, zar ne?!

pffffffff

:lol:

:lol: :lol: :lol: .... :lol:

#98 Sveti Peder

Sveti Peder
  • Members
  • 193 posts

Posted 31 August 2003 - 14:47

:lol:

zamalo da poverujem u onu sada vec prozaicnu glupost kako su pederi izuzeeetno zabavni...
pa - mozda i jesu kada ne vape za paznjom... primetite ga... primetite ga... primetite ga... avatar, nick, boja i velicina slova, spolja je sve vec namesteno - primetite ga!
tako je poseban, zar ne?!

pffffffff

:lol:

Balkanska kolektivisticka svest cesto -- ali necu reci: "uvek"! -- generalizuje. :lol:

Nije cudo da je "zadruga", zajedno sa divljim "krsem/karstom" i "vampirima" jedna od SVEGA TRI srpske reci koje su usle u skoro sve jezike sveta... :lol:

doduse, izuzev vampira samo kao marginalni :lol: antropoloski (zadruga) odnosno geoloski (krs) fenomen.


P.S. Jos jednom: u pitanju svakako nije "primetite me", nego "zasto ne napravite mali napor da i vi pisete ovako zabavno, kad vec imate mogucnosti?"

#99 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 31 August 2003 - 15:19

Teško da na forumu postoji dosadniji topic od ovog.
Mada je konkurencija žestoka.

#100 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 31 August 2003 - 19:54

Bog (tek da dotaknemo religiju) mi je svedok da ja nisam kriv za ovo.

#101 Double Trouble

Double Trouble
  • Members
  • 241 posts

Posted 03 September 2003 - 18:05

duplo-truplo,

a je l' dopusteno tvoj nick pobiljanasrbljanivati  :lol:

kao sto si ti moj poferenczirao/-la ? :lol:



P.S. Evidement, umem i da preskocim [ SIZE ] :lol:

...
pogledaj avatar svoj ---> ti si duplo truplo  :lol:  [ ili troglava azdaha  :lol:  :lol:  ]  :lol:
...
nije dopusteno, moj nick je / bar duplo / skuplji od njenog imena
...
hoces reci da je francuska rec pédé preuzeta od hungara  :lol:
...

:lol: